خرید انواع بازی های فکری برای رده ی سنی 4 الی 99 سال

کمی صبر کنید...

بازی هر گونه فعالیت جسمی یا ذهنی هدفمندی است که به صورت فردی یا گروهی برای تفریح و رفع نیازهای ذهنی و جسمی در افراد انجام می شود. در بازی، افراد نقاط قوت و ضعف خود را نشان می دهند مانند تمایل به فرمانپذیری یا نا فرمانی، پرخاشگری یا تسلیم شدن، اجتماعی بودن یا انزوا، احساسات دوستانه یا خصمانه، افسردگی یا احساس خوشبختی و آرزوها. بازی باعث رشد عاطفی، اجتماعی، فرهنگی، جسمی و روحی کودک می شود. اما بازی نقش مثبتی در رشد عاطفی افراد دارد، زیرا نیاز افراد را به تعالی و بیان احساسات و عواطف، ترس ها، تردید ها و شهود ها تشویق می کند.

بازی ها باعث ایجاد لحظات خوب و مفرح در کنار دوستان و اقوام می دهد و در کنار آن مغز نیز ورزش می کند و باعث تقویت ذهن و حافظه می شود در این مقاله به بررسی بازی های رده سنی 4 الی 99 سال خواهیم پرداخت.

مزایای بازی های فکری

بازی کردن مزایای زیادی دارد که یکی از آن های تقویت مغز و تمرین کردن مغز است از مزایای بازی کردن می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • بالا رفتن سرعت فکر کردن
  • بالا رفتن سرعت انتقال کلمات و حرف زدن
  • تقویت حافظه
  • تقویت تمرکز
  • بالا رفتن مهارت استقلال در فکر کردن و برنامه نویسی

بازی های فکری انواع مختلفی دارد که برای تمام رده های سنی مناسب است و همه ی این افراد می توانند از مزایای آن سود ببرند.

انواع بازی ها

بازی ها انواع مختلفی دارند و از نظر تنوع بسیار زیاد هستند اما در این قسمت از مقاله به معرفی انواع بازی های فکری که مناسب رده ی سنی 4 الی 99 سال هستند می پردازیم.

کلام آخر

با انجام بازی های مختلف شما با یک تیر دو نشان خواهید زد و تمام دورهمی شما شاد و به یاد ماندنی ر خواهد شد و باعث تقویت ذهن و حافظه شما می شود همچنین این نوع از بازی ها باعث می شود از فشار و استرس هایی که در طول روز برای شما ایجاد می شود، رهایی یابید. بنابراین اهمیت بازی کردن را از یاد نبرید و در جمع دوستان و فامیل به فکر بازی کردن باشید. شما می توانید انواع بازی های فکری مناسب رده های سنی 4 الی 99 سال را از سایت بازی تحریر به راحتی خریداری کنید.

دسته‌بندی