بایگانی نوشته‌ها

آموزش بازی فکری رئیس قبیله

آموزش بازی فکری رئیس قبیله

بازی رئیس قبیله یک بازی فکری و استراتژیکی است که می توانید 2 تا 4 نفره این بازی را در جمع دوستان و خانواده بازی کنید که شما را یاد بازی های نوستالژی و قدیمی مانند منج می اندازد. این بازی مناسب برای همه سنین است و همه می توانند کنار هم این بازی را انجام دهند و هدف این بازی آموزش مهارت های اجتماعی است. در ادامه به معرفی و آموزش بیش تر بازی آموزش رئیس قبیله خواهیم پراخت
آموزش بازی کوغول

آموزش بازی کوغول

خرید بازی های فکری که بتواند سرعت عمل کودکان را تقویت بکند از دغدغه های اصلی والدین در تربیت کودک بوده است. یکی از بازی هایی که باعث تثویت سرعت عمل و ذهن کودک می شود بازی فکری کوغول نام دارد که جزء بازی های فکری و استراتژیکی محسوب می شود و شما باید در این بازی در نقش یک غول بازیگوش به نام کوغول هستید در این مقاله به بررسی بیش تر این بازی فکری خواهیم پرداخت.
آموزش بازی فکری دوز

آموزش بازی فکری دوز

از پر طرفدار ترین بازی های قدیمی که باعث سر گرمی و شادی بین دوستان و خانواده می شود بازی دوز نام دارد در بسیاری از کشور ها بر روی کاغذ ها یا برد گیم ها انجام می شود و بسیاری از افراد این بازی را در گوشی های خود انجام می دهند در این مقاله به بررسی صفر تا صد بازی زیبای دوز خواهیم پرداخت.
آموزش بازی چشمک

آموزش بازی چشمک

از بازی فکری چشمک می توان در دورهمی های دوستانه و خانوادگی برای ایجاد خاطرات خوب و گذراندن اوقات فراغت استفاده کرد اگر این بازی را انجام دهید کسی برنده می شود سرعت عمل و هوش بالایی دارند و برنده بازی کسی است که امتیاز بیش تری با چشمک زدن به طوری که که بازیکنان دیگر متوجه چشمک زدن شما در طول بازی نشوند.
بازی فکری چشمک نمونه ی داخلی بازی وینک ( WINK ) است که در این بازی افراد به تقویت مهارت ها دقت و افزایش اعتماد به نفس خود می پردازند.
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...