بایگانی نوشته‌ها

آموزش بازی فکری نامیرا

آموزش بازی فکری نامیرا

بازی فکری نامیرا یک بازی کارتی است که می توان این بازی را 2 الی 10 نفره بازی کرد این بازی مناسب برای بزرگسالان است و می توان بازی فکری نامیرا را بین خانواده، دوستان و جمع های پر جمعیت بازی کرد همچنین باعث به وجود آمدن لحظات و خاطرات خوب در کنار خانواده و دوستان می شود. در این بازی باید با جمع کردن سکه و ادعای های مختلف بازیکنان را از بازی خارج کرده و پیروز بازی شوید. در این مقاله به آموزش بازی فکری نامیرا خواهیم پرداخت.
آموزش بازی درهم سرا

آموزش بازی درهم سرا

بازی درهم سرا جزء بازی های فکری و کارتی است که توسط گروه تولیدی بازی های فکری نهالک ساخته شده است. بازی فکری درهم سرا یک بازی استراتژیک است که این بازی را می توان 2 الی 4 نفره بازی کرد و برای تمام سنین مخصوصا بزرگسالان مناسب است ما در این مقاله به آموزش و معرفی بازی درهم سرا خواهیم پرداخت.
آموزش بازی فکری تیز بین

آموزش بازی فکری تیز بین

بازی فکری تیزبین یک بازی رومیزی برای افزایش سرعت و تمرکز بازیکنان است به این گونه که بازیکنان باید تصویر مشترک را زود تر از همه در کارت ها بیابند. نکته این بازی این است که هر کارتی که در بازیکنان وجود دارد یک عکس مشترک با دیگر کارت ها را دارد که باید به زودی آن را پیدا کنند.
آموزش بازی فکری نفوذی

آموزش بازی فکری نفوذی

داستان بازی فکری نفوذی (one night revolution  ) از جایی شروع می شود که قرار است دزدی بزرگی انجام شود. ولی زمانی که پلیس از این ماجرا با خبر می شود نفوذی هایی را به داخل تیم سارقان می فرستند تا آن ها نقشه شوم سارقان را بر ملا کنند و آن ها را دستگیر کنند. اما سارقان متوجه می شوند که بین آن نفوذی وجود دارد زیرا اطلاعات آن به بیرون درز می کند به همین دلیل قبل از شروع سرقت به دنبال پلیس ها نفوذی هستند. در ادامه به معرفی و بررسی بازی فکری و رومیزی نفوذی خواهیم پرداخت.
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...