بایگانی نوشته‌ها

آموزش بازی دست چین

آموزش بازی دست چین

بازی فکری دست چین یک بازی بسیار سر گرم کننده و هیجان انگیز است که شما در آن به چالش کشیده خواهید شد و اگر می خواهید در این بازی پیروز شوید باید سریع فکر کرده و شروع به اقدام کنید از مزیت های این بازی می توان به تقویت قدرت ذهن، هوش و تفکر اشاره کرد همچنین این بازی باعث افزایش هوش اجتماعی و  بالا رفتن اعتماد به نفس در بازیکنان می شود در این مقاله به آموزش بازی فکری دست چین خواهیم پرداخت.
آموزش بازی فکری دکتر اکتشاف

آموزش بازی فکری دکتر اکتشاف

بازی فکری دکتر اکتشاف نوعی از بازی های کارتی است که برای رده ی سنی کودکان و نوجوانان طراحی شده است و می توان این بازی را به صورت دو نفره انجام داد. این بازی بسیار جذاب بوده و باعث ایجاد سرگرمی و شادی در کودکان و بازیکنان این بازی می شود در ادامه به بررسی بیش تر بازی کارتی اکتشاف خواهیم پرداخت.
آموزش بازی فکری هیولا

آموزش بازی فکری هیولا

بازی فکری هیولا نوعی از بازی های کارتی است که برای بازی دو الی چهار نفر مناسب بوده و مدت زمان این بازی 15 الی 30 دقیقه است. بازی کارتی هیولا بسیار سرگرم کننده و جذاب بوده و باعث ایجاد لحظاتی شاد و خاطذه انگیز در کنار خانواده و دوستان می شود همچنین این بازی باعث ایجاد رقابت بین بازیکنان می شود.
آموزش بازی فکری دو چشمی

آموزش بازی فکری دو چشمی

بازی فکری دو چشمی یک بازی 2 الی 4 نفره است که برای کودکان و نوجوانان بسیار مناسب بوده و در یک بازی کاملا ایرانی است که توسط شرکت ایرانی بازیتا طراحی و تولید شده است این قبازی بیش تر با هدف ایجاد شادی و نشاط ایجاد شده است که باعث می شود علاوه بر ایجاد خاطرات خوب، باعث افزایش سنجش سرعت عمل بازیکنان می شود در ادامه به آموزش بازی فکری دو چشمی خواهیم پرداخت.
آموزش بازی فکری سوسکی

آموزش بازی فکری سوسکی

بازی فکری سوسکی یه بازی کارتی بسیار جذاب است که می توان 2 الی 6 نفره بازی کرد اگر شما هم از حشرات بدتان می آید این بازی مناسب شما است زیرا باید حشرات را با بلوف زدن از خودتان دور کنید و علاوه بر این که اوقاتی بسیار خوش برای شما فراهم می شود این بازی بازیگری و سخن گفتن شما را تقویت می کند. این بازی برای کودکان بالای 8 سال به بالا بسیار مناسب است شما می توانید برای این بازی 45 دقیقه زمان صرف کنید. در ادامه به بررسی بازی فکری سوسکی خواهیم پرداخت.
آموزش بازی فکری زبون زد

آموزش بازی فکری زبون زد

بازی فکری زبون زد یک بازی بسیار زیبا و مهیج است که برای کودکان بالای 8 سال طراحی شده است از مزیت های این بازی برای رده سنی بالای 8 سال می توان به افزایش سرعت عمل و تمرکز کودکان اشاره کرد همچنین این بازی بسیار سرگرم کننده بوده و انتخاب مناسبی برای سرگرم کردن کودکانتان است. بازی فکری زبون زد بین 2 نفر صورت می گیرد.
آموزش بازی فکری لونپوس

آموزش بازی فکری لونپوس

بازی فکری لونپوس که با نام معمای نقطه های رنگی در بین ایرانی ها معروف است و جزء بازی های فکری و بازی های پازلی محسوب می شود همچنین این بازی برای تمام سنین مناسب است و باید این بازی را به صورت تک نفره بازی کرد.این بازی به عنوان یوگای ذهن شناخته می شود که بسیار چالش بر انگیز بوده و برای کودکان و بزرگسالان بسیار مناسب بوده و باعث تقویت هوش و مهارت های شما می شود در این مقاله به آموزش بازی فکری لونپوس خواهیم پرداخت.
آموزش بازی فکری زنبورک

آموزش بازی فکری زنبورک

بازی فکری زنبورک یک بسیار زیبا و گروهی است که برای کودکان 4 سال به بالا مناسب است که باعث افزایش دقت و تمرکز در کودکان می شود که می توان این بازی بین 2 الی 5 نفر بازی کرد به صورت خلاصه در این بازی  بر روی هر زنبورک یک کندو قرار می گیرد و بازیکنان باید آن کارت را در ذهن ود نگه دارند بعد از آن کارت های بازی بُر خورده و داخل زمین قرار می گیرد و باید هر بازیکن به نوبت یک کارت بکشد و مطابق رنگ زنبور کارت، کندویی را که فکر می کند زنبورک همان رنگ زیر آن است برمی دارد؛ اگر درست بگوید کندو و کارت را برای خودش نگه می دارد، در غیر اینصورت کارت را به زیر دسته ی کارت ها می گذارد و مدت زمان پایان بازی 15 دقیقه خواهد بود در ادامه به آموزش بازی فکری زنبورک خواهیم پرداخت.
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...