بایگانی نوشته‌ها

آموزش بازی فکری نبرد کهکشان

آموزش بازی فکری نبرد کهکشان

یکی از بازی های فکری و استراتژیک دو نفره که باعث می شود قدرت حل مسئله شما تقویت شود، بازی فکری نبرد کهکشان ها هست که در این بازی شما با چند ستاره مبارزه می کنید. صفحه ی این بازی شباهت بسیار زیادی با صفحه ی بازی فکری دوز دارد و مانند بازی دوز دارای قوانین بسیار ساده و آسانی است که به راحتی می توانید قوانین این بازی را یاد بگیرید.
آموزش بازی فکری گابلت

آموزش بازی فکری گابلت

یکی از بازی های فکری که جذابیت بسیار بالایی می تواند داشته باشد بازی فکری گابلت است زیرا این بازی نیاز به داشتن برنامه ریزی ذهن دارد همچنین این بازی بسیار طولانی بوده ولی در عوض حوصله بر نمی باشد (هر دور در این بازی حدود 10 الی 20 دقیقه از شما زمان می گیرد). بازی فکری گابلت قوانین بسیار ساده دارد که می توانید سریعا آن را یاد گرفته و زمانی که آن را بازی کردید می فهمید که این بازی به هیچ عنوان سن و سال نمی شناسد و برای افراد شش سال به بالا این بازی بسیار سرگرم کننده است و افراد زیاد شیفته این بازی می شوند.
آموزش بازی فکری جنگل مخوف

آموزش بازی فکری جنگل مخوف

اگر به بازی های هیجان انگیز با موضوعات ماورایی علاقه دارید بازی فکری جنگل مخوف، پیشنهاد ما به شما است زیرا علاوه بر داشتن قوانین بسیار ساده، این بازی بسیار جذاب و مهیج است. این بازی شما را در یک جنگل مخوف به چالش می کشد به طوری که هیجان، استرس و دلهره را تجربه خواهید کرد.
آموزش بازی فکری نقطه بازی

آموزش بازی فکری نقطه بازی

بازی فکری نقطه بازی نوعی از بازی های بصری است که جذابیت بسیار بالایی دارد. این بازی باعث تقویت هماهنگی چشم و دست و البته بالا رفتن سرعت عمل شما می شود. آنچه این بازی را متمایز می کند قابلیت بازی بصورت انفرادی و گروهی است. اگر به دنبال این هستید که قدرت حل مسئله و سرعت خود و همین طور هوش دیداریتان را به چالش بکشید این بازی را تجربه کنید.
آموزش بازی فکری شهردار

آموزش بازی فکری شهردار

بازی فکری شهردار یک بازی ۲ تا ۴ نفره‌ با روندی سریع و بسیار سرگرم کننده پیش می رود که در آن هر بازیکن سعی می‌کند شهرش را طوری توسعه دهد که زودتر از بقیه بتواند ۴ مکان مهم و شاخص شهر خود را تکمیل کند. این بازی باعث تقویت ریختن استراتژی و قدرت فکر کردن در کودکان می شود همچنین بازی فکری شهردار مناسب برای کودکان 12 سال به بالا است در ادامه به آموزش بازی فکری شهردار خواهیم پرداخت.
آموزش بازی فکری مونوپولی

آموزش بازی فکری مونوپولی

بازی فکری مونوپولی یکی از قدیمی ترین بازی های فکری و رومیزی جهان است که کلیه سنین می توانند آن را بازی کنند. این بازی دارای قوانین بسیار سخت و پیچیده ای است که باید در حین بازی آن را باید رعایت کنند و بعضی از افراد به اضافه کردن قوانین به این بازی می پردازد که باعث می شود سخت تر و پیچیده تر کردن بازی فکری مونوپولی می شود در این مقاله به بررسی و آموزش بازی فکری مونوپولی خواهیم پرداخت.
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...