بایگانی نوشته‌ها

آموزش بازی فکری هدبند

آموزش بازی فکری هدبند

بازی فکری هدبند بر اساس بازی بسیار جذاب head banz طراحی شده است که به عنوان یک بازی فکری سرگرم کننده و جذاب بین خانواده ها شناخته می شود همچنین این بازی هیچ محدودیت سنی ندارد و تمام سنین از این بازی لذت می برند.
آموزش بازی فکری گپه

آموزش بازی فکری گپه

بازی فکری گبه یک بازی فکری دو نفره است که در دسته ی بازی های فکری انتزاعی و استراتژیک قرار گرفته است که با هدف تقویت مهارت تصمیم‌گیری و  قدرت حافظه طراحی ‌شده است که می تواند دوستان و خانواده ی شما را ساعت ها مشغول می کند همچنین شما در این بازی در نقش یک ایل هستید که با رقیب مقابلتان در سر بافتن گبه ی زیبا تر و کامل تر با هم رقابت می کنند اما مسئله این جا است که حواسشان باید به تعداد بزهایش باشد. در ادامه به بررسی بیشتر بازی فکری گبه خواهیم پرداخت.
آموزش بازی آبینوس

آموزش بازی آبینوس

بازی آبینوس یک بازی برد گیمی بسیار جذاب است که شما می توانید آن را کنار خانواده و دوستان بازی کنید و ساعت های زیادی را سر گرم شوید همچنین این بازی باعث تقویت قدرت فکر کردن و ذهن شما می شود همچنین این بازی به دلیل داشتن ظاهر جذاب و محتویات بازی بسیار عالی طرفداران بسیار زیادی دارد در ادامه به آموزش و بررسی بیشتر بازی فکری آبینوس خواهیم پرداخت.
آموزش بازی فکری گوش به زنگ

آموزش بازی فکری گوش به زنگ

گوش به زنگ یک بازی شش نفره هیجان انگیز و اعتیاد آور است که برای سنین 3 سال به بالا طراحی شده است. اگرچه بر  مهارت های دقت، تمرکز، سرعت عمل و اعتماد به نفس تأثیر می گذارد، اما برای آموزش شمارش در ریاضیات نیز استفاده می شود. در این بازی، بازیکنی که می‌تواند دقیقاً تشخیص دهد که عدد مشخصی که در ابتدای بازی کوچک شده است دقیقاً کدام میوه است، زنگ را در اواسط بازی  به صدا در می‌آورد و برنده  بازی را می‌بازد و تمام کارت‌هایش را حذف می‌کند در ادامه به بررسی بیشتر این بازی فکری گوش به زنگ خواهیم پرداخت.
آموزش بازی فکری عصر نو 2121

آموزش بازی فکری عصر نو 2121

بازی پازل عصر نو بر اساس بازی پازلی هیجان انگیز Age of War ساخته شده است. بازی New Age مجموعه ای از  بازی های رومیزی خانوادگی است که برای تقویت تفکر استراتژیک و تصمیم گیری طراحی شده است. بازی عصر نو 2121 محدودیت سنی ندارد و تمامی اعضای خانواده می توانند از این بازی مهیج لذت ببرند.
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...