بایگانی نوشته‌ها

آموزش بازی فکری فلافل

آموزش بازی فکری فلافل

آیا هوس یک غذای ساده و خوشمزه و پر مخلفات کرده اید که سس فراوان با کلم قرمز داشته باشد؟ انتخاب سختی در پیش است. بازی فکری فلافل یک بازی در سبک آشپزی است که از بازی فکری سوشی گو (sushi go) بر گرفته شده است این بازی هیجانی با انتخاب و عبور از روی کارت ها پیش می رود که قطعا لحظات اشتها آور و لذت بخشی را برایتان در کنار دوستان و خانواده رقم می زند.
انواع بازی های فکری

انواع بازی های فکری

یکی از سرگرمی های امروزی که بین تمام رده های سنی طرفداران بسیار زیادی برای خود کسب کرده است بازی های فکری هستند که علاوه بر تقویت ذهن و حافظه جنبه آموزشی برای کودکان نیز دارد همچنین با داشتن مزایای بسیار زیاد و بازار فروش بسیار عالی، سازنده بازی ها به فکر ساخت انواع بازی های فکری شدند که در این مقاله به معرفی و بررسی انواع بازی های فکری خواهیم پرداخت.
راهنمای بازی فکری لوتوس

راهنمای بازی فکری لوتوس

بازی بسیار محبوب لوتوس بر پایه بازی فکری هانابی ساخته شده است که به صورت مشارکتی و دورهمی در کنار دوستان و خانواده می توانید آن را بازی کنید. این بازی کارتی هیچ محدودیت سنی ندارد و تمامی افراد می توانند از این بازی لذت ببرند. این بازی را می توانید با تعداد نفرات 2 الی 5 نفر بازی کنید. در این بازی شما باید با کمک و راهنمای دیگر بازیکنان به دنبال گنج بگردید و زمانی که اشتباهی در بازی کنید یکی از طلسم های سیاه شما را بی چاره می کند و اگر سه طلسم سیاه داشته باشید از بازی خارج خواهید شد. در این مقاله به آموزش بازی لوتوس خواهیم پرداخت پس تا آخر این مقاله به ما همراه باشید.
آموزش بازی وستروس

آموزش بازی وستروس

بازی فکری وستروس یک بازی شبیه به بازی مافیا است همچنین این بازی مبتنی بر استدلال و استنتاج های مختلفی است که باید نقش خود را از دیگر بازیکنان مخفی کنند سناریو بازی این گونه است که دو گروه خیر و شر وجود دارند که باید با یکدیگر مبارزه کنند اما تعداد لشکریان شر کم تر است اما همدیگر را می شناسند اما لشکریان خیر بیش تر است با این تفاوت که همدیگر را نمی شناسند. در ادامه ی این مقاله به بررسی بیشتر این بازی خواهیم پرداخت.
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...