بایگانی نوشته‌ها

آموزش بازی فکری آزول

آموزش بازی فکری آزول

در بازی فکری آزول ،آزوله‌ها (کاشی‌های سرامیکی در اصل سفید و آبی) که توسط مورها معرفی شدند، به طور کامل مورد استقبال پرتغالی‌ها قرار گرفتند، زمانی که پادشاه آنها مانوئل اول، در بازدید از کاخ الحمرا در جنوب اسپانیا، شیفته زیبایی خیره‌ کننده ی کاشی‌های تزئینی موری شد، پادشاه که از زیبایی داخلی الحمرا شگفت زده شده بود، بلافاصله دستور داد که کاخ خود در پرتغال را با کاشی های دیواری مشابه تزئین کنند. آزول شما را، هنرمند کاشی‌ کاری، می‌ کند تا دیوارهای کاخ سلطنتی اوورا را تزئین کنید.
آموزش بازی فکری آوالون

آموزش بازی فکری آوالون

بازی فکری آوالون یک بازی استراتژیک و کارتی می باشد.بازی فکری آوالون یک بازی برای 5-10 نفر است که به هر بازیکن به صورت تصادفی با یک کارت رو به پایین نقشی داده می شود. دو تیم وجود دارد: تیم شیطانی، "مینیون های موردرد" و تیم خوب، "خادمین وفادار آرتور". تعداد بازیکنان هر تیم با تعداد بازیکنان بازی متفاوت است
آموزش بازی چینرو

آموزش بازی چینرو

بازی فکری چینرو  یا همان spin a roo یک بازی سرگرم کننده، مرتب سازی و شمارش اعداد است که به دو روش این بازی انجام می شود .بچه ها با  مرتب سازی در این بازی فکری  لذت خواهند برد .  هدف از این بازی فکری مطابقت با بیشترین اعداد و رنگ ها در کارت خود می باشد.این بازی مناسب بچه های های بالای 5 سال می باشد که هم شمارش اعداد و هم رنگ ها را به بچه ها یاد می دهد پس در نتیجه این بازی فکری یک بازی آموزنده و از طرفی دیگر سرگرم کننده است. لازم به ذکر است که بازی فکری چینرو یک بازی کارتی و بردگیم نیز محسوب می شود .
آموزش بازی فکری جومانجی

آموزش بازی فکری جومانجی

بازی فکری جومانجی  "JUMANJI"یک بازی رومیزی به ظاهر عتیقه با تزئینات استادانه برای جلب توجه جوانانی است که به راحتی خسته می شوند. بازی فکری جومانجی برای سنین 8 سال به بالا و 2 تا 4 بازیکن توصیه می شود. تخته ی بازی شامل چهار مسیر پیچ در پیچ با رمزگشای جومانجی است که در مرکز آن قرار دارد. در یک طرف این منطقه بازی مرکزی 10 مکان برای "آزادسازی جنگل" وجود دارد که به آن Doomsday Grid می گویند. این بازی باعث افزایش قدرت تخیل و خلاقیت بچه ها و افزایش قدرت تصمیم گیری در لحظه آن ها می شود.
آموزش بازی فکری بالماسکه

آموزش بازی فکری بالماسکه

بازی فکری بالماسکه یک بازی بلوف بر اساس شخصیت برای 2 تا 13 بازیکن است. هر بازیکن یک کارت شخصیت رو به پایین دارد. در طول بازی، بازیکنان شخصیت ها را با هم عوض می کنند و هیچ کس هرگز از کارتی که در مقابل خود داردخبر ندارد! هدف بازی استفاده از قدرت شخصیت ها برای به دست آوردن 13 سکه طلا است.
آموزش بازی فکری ریسک

آموزش بازی فکری ریسک

بازی فکری ریسک از چه زمانی و از کجا می آید؟ جواب این یکی ساده است! Risk یک بازی رومیزی است که از فرانسه می آید. مخترع آن یک حرفه ای فرانسوی بود که آن را به عنوان یک بازی تخته استراتژی با تمرکز بر درگیری، تسخیر و استراتژی در دهه 1950 منتشر کرد. بسیار مورد استقبال قرار گرفت. گفته می شود که انتشار Risk به قدری محبوب بود که الهام بخش ساخت بازی های دیگری مانند The Settlers of Catan و Axis & Allies بود.بازی فکری ریسک برای 2 تا 6 بازیکن طراحی شده است.
آموزش بازی فکری زیر خاکی

آموزش بازی فکری زیر خاکی

بازی فکری زیر خاکی یک بازی چند نفره ی ایرانی است. این بازی یک بازی کاملا هیجان انگیز و همراه با شور و اشتیاق است که می توانید این بازی را با اعضای خانواده و یا دوستان خود بازی کنید . بازی فکری زیر خاکی مناسب افراد بالای 10 سال می باشد. این بازی را حداقل 2 نفر و حداکثر 4 نفر می توانند بازی کنند. بازی فکری زیر خاکی یک بازی کارتی است. زمان بازی 15 ای 30 دقیقه است.استراتژی در این بازی متوسط است ولی شانس افراد بازیکن نقش بسیار مهمی را ایفا میکند.این بازس بسیار ساده است و پیچیدگی کمی دارد.خلاقیت در این بازی بستگی به بازیکنان دارد.نقش پیش بینی در این بازسی متوسط است.و ذهن خوانی برای پیشی گرفتن از دیگر رقبا و رو کردن دست آن ها نقش کمرنگی دارد
آموزش بازی فکری دژ

آموزش بازی فکری دژ

بازی فکری دژ یک نسخه ی ایرانی از بازی معروف آلمانی Citadels  که یک بازی کارتی به سبک آلمانی است که توسط Bruno Faidutti طراحی شده بود، که در ابتدا به زبان فرانسوی با عنوان Citadelles توسط MultiSim در سال 2000 منتشر شد و توسط Julien Delval، Florence Magnin، Jean-Louis Mourier و Cyrille Daujean به عنوان طراح گرافیک برای اولین نسخه به تصویر کشیده شد. بازی فکری دژ یکی از معدود بازی های تخته ای خوب در بازار است که برای بیش از چهار بازیکن به خوبی کار می کند. در واقع، من استدلال می کنم که برای بهترین تجربه حداقل به چهار مورد نیاز است.
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...