بایگانی نوشته‌ها

آموزش بازی فکری ناکس

آموزش بازی فکری ناکس

بازی فکری ناکس یک بازی جذاب و هیجان انگیز و لازم به ذکر است که یک بازی کارتی می باشد که مناسب گروه سنی بالای 8 سال می باشد و حداکثر زمان بازی فکری ناکس 20 دقیقه می باشد که می توانید با این بازی با اعضای خانواده ی خود و یا دوستان لحظات خوشی را برای خود رقم بزنید.حداکثر تعداد بازیکن برای این بازی 6 نفر و حداقل بازیکنان 2 نفر می باشد. این بازی از کارت های ساده و جذابی تشکیل شده که هر کارت دارای رنگ هی زیبا و مختلف می باشد. این بازی در بین دوستداران و علاقه مندان به بازی کارتی خیلی مشهور است.
آموزش بازی فکری کاتان

آموزش بازی فکری کاتان

بازی فکری کاتان از پرفروش ترین و محبوب ترین بازی های برد گیم  و رومیزی به حساب می آید که لازم به ذکر است این بازی فکری به دلیل چیدمان های متفاوت و خاص خود می تواند منحصر به فرد بازی شود  و هیچ محدودیت سنی ندارد. هدف از این بازی توسعه ی جزیره ی کاتان می باشد که مهاجران به این جزیره مهاجرت کرده اند و باساخت شهر،سازه ،جاده و... سعی در آباد کردن آن دارند.
آموزش بازی فکری کوکونات

آموزش بازی فکری کوکونات

بازی فکری کوکونات یک بازی فکری و دورهمی می باشد که در کودکان باعث افزایش قدرت تمرکز می شود.این بازی فکری مناسب افراد بالای 6 سال می باشد که حداقل بازیکنان مورد نیاز برای این بازی 2 نفر و حداکثر بازیکنان برای این بازی 4 نفر می باشد. لازم به ذکر است که این بازی علاوه بر افزایش قدرت تمرکز باعث افزایش قدرت نشانه گیری در کودکان می شود.
آموزش بازی فکری دالون

آموزش بازی فکری دالون

بازی فکری دالون یا به زبانی دیگر همان quorodor یک بازی برد گیم می باشد.که تعداد بازیکنان برای این بازی حداکثر 4 نفر و حداقل 2 نفر می باشد. بازی فکری دالون و یا کوریدور یک بازی استراتژیک و انتزاعی است. سعی کنید مهره ی خود را به طرف دیگر برد بازی ببرید. در نوبت خود، یا مهره ی خود را حرکت می دهید یا یک دیوار و یا حصار قرار می دهید.
آموزش بازی فکری تاکنوکو

آموزش بازی فکری تاکنوکو

بازی فکری تاکنوکو یک بازی روی میزی و بردگیم و علاوه بر ان یک بازی کارتی می باشد. در بازی فکری تاکنوکو، بازیکنان زمین‌هایی را کشت می‌کنند، آنها را آبیاری می‌کنند و یکی از سه گونه بامبو (سبز، زرد و صورتی) را با کمک باغبان امپراتوری پرورش می‌دهند تا از این باغ بامبو نگهداری کنند. آنها باید گرسنگی زیاد پاندا را برای بامبوی آبدار مدیریت کنند و در کنار آن بامبو هایشان را پرورش دهند.
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...