بایگانی نوشته‌ها

بهترین بازی فکری خارجی

بهترین بازی فکری خارجی

همه کشور ها بازی های مختص به خودشان را دارند که در آن کشور بین ملت  خودشان محبوب و مشهور میباشد . در این میانم بعضی از این بازی ها شهرت  جهانی یافته اند و و از مرز های این کشور ها خارج شده اند. هر یک از این  بازی ها میتوانند با توجه به فرهنگ و کشور متفاوت دارای جذابیت ها و زیبایی  های متفاوتی باشند که نشانگر فرهنگ و رسم و رسم و رسوم آداب این کشور ها  باشد و اشنایی با این بازی ها خارج از لطف نیست. هر یک از این بازی دارای  داستان ها و تاریخچه هایی در پس خود هستند و یک از بهترین راه هایی است که  ما می توانیم برای سرگرمی های خود بیابیم. امروزه با توجه به اینکه همه ما  در اولین فرصتی که برای اوقات فراغت خود به دست می آوریم گوشی خود را به  دست میگیریم و غرق در دنیای مجازی می شویم و در همین راستا از دنیای واقعی و  ارتباطات اجتماعی دور شویم و جمع های ما روز به روز منزوی تر شود و هرکس  در گوشه ای با گوشی خود مشغول باشند.
بهترین بازی های کارتی در جهان

بهترین بازی های کارتی در جهان

یکی از سرگم کننده ترین و آموزنده ترین کارهایی که میتوانید در اوقات فراغت  خود انجام دهید بازی های فکری است. بازی های فکری قدمت بسیار طولانی دارند  و از دیر باز انواع مختلف آنها میان مردم رایج بود و مردم به دلیل اینکه  اوقات فراغت بیشتری داشتند در جمع های دوستانه و هم نشینی ها این بازی ها  را انجام میدادند البته قطعا این بازی ها حالت ساده و اولیه داشتند و نباید  انتظار بازی های امروزی را داشته باشیم.
بهترین بازی کارتی فکری

بهترین بازی کارتی فکری

تاریخچه ی بازی های کارتی به دیر باز برمیگردد. از زمانهای خیلی قدیم انواع  ابتدائی بازی های کارتی میان مردم رواج داشته و مردم در زمان های گوناگون  برای پر کردن اوقات فراغت خود از آن استفاد می کردند. امروزه نیز انواع  بروز بازی های کارتی در دنیا وجود دارد که آن های نیز دارای طرفدار های  خاصی برای خود هستند. امروز نیز همه ما غرق در دنیای مجازی شدیم و از زندگی  واقعی دور شدیم و وقتی در جمع های خانوادگی و دوستانه هم هستیم هرکس با  گوشی خود مشغول است و حتی در این جمع ها هم کسی با یکدیگر گفت و گو و  ارتباط ندارند.
بهترین بازی های کارتی دنیا

بهترین بازی های کارتی دنیا

یکی از بهترین  راه های پر کردن اوقات فراغت در جمع های دوستانه و خانوادگی  و دورهمی ها استفاده از بازی فکری و مخصوصا دسته بازی های کارتی است. این  بازی ها که انواع مختلفی دارند معمولا طرفداران زیادی در بین بزرگسالان  دارند و معمولا استقبال زیادی از این بازی ها میشود. بازی های کارتی معمولا  بازی های استراتژیکی هستند که استراتژی شما بر حسب کارت هایی که به دست می  آورید تعیین میشود و شما باید توجه داشته باشید بخش عمده ای از شانس شما  برای برنده شدن یا پیشبرد بازی به کارت هایی که به دست شما میرسد بستگی  دارد  ولی یک بازیکن حرفه ای همیشه میتواند از هر آنچه که در دست دارد  بهترین استفاده را در بهترین زمان بکند.
بهترین بازی فکری و هیجانی

بهترین بازی فکری و هیجانی

شما در جمع های خانوادگی و دوستانه تان چه تفریح هایی را انجام می  دهید؟! چگونه اوقات فراغت خود را سپری می کنید که هم سرگرم شوید و هم از  اوقات خود به بهترین نحو ممکن استفاده کنید؟!بازی های فکری یکی از  این راه ها است که شما میتوانید با انجام آنها اوقات خوشی را برای خود به  ارمغان بیاورید . ولی در عین حال بتوانید یک تمرین ذهنی داشته باشید و به  این وسیله مغز خود را تقویت کنید. بازی های فکری انواع مختلف دارند که  میتوان برای انواع گروه های سنی   قابل استفاده باشند امروز ما در بازی  تحریر قصد داریم تعدادی بازی فکری و هیجانی برای شما معرفی کنیم که شما  بتوانید با مطالعه توضیحاات و معرفی بازی درز نهایت بر اساس سلیقه ی خود  بتوانید یکی از آنها را برای خود انتخاب کنید.
بهترین بازی های فکری دنیا

بهترین بازی های فکری دنیا

قطعا یکی از کارهای سرگرم کننده برای هر جمعی بازی کردن بازی های فکری   است که هم باعث میشود ذهن و حافظه شما تقویت شود یعنی به عنوان یک نوع  نرمش به شمار می رود هم باعث میشود شما اوقات خوشی و خندانی را میان دوستان  و خانواده خودتان داشته باشید.قطعا نمی توان یک لیست ثابت از بهتری  کند بازی های فکری دنیا تعیین کرد زیرا هر کس با علایق و سلایق مختلف  می‌تواند یک بازی را بیشتر از بقیه بپسندد ولی ما امروز در در سایت بازی  تحریر قصد داریم که یک تعدادی از بازی هایی که جوایز متعددی برده اند و یا  امتیاز خوبی را از جانب منتقدان دریافت کرده اند را برای شما شرح دهیم تا  شاید شما بتوانید از بین آن از یک یا چند بازی را به عنوان بازی مورد علاقه  خود بپسندید اگر شما هم دوست دارید دارد که بیشتر درباره بازی فکری بدانید  و یا قصد خرید دارید باما همراه باشید
بهترین بازی های فکری خانوادگی

بهترین بازی های فکری خانوادگی

بازی های فکری می توانند یکی از سرگرمی های جذاب و پر هیجانی باشند که هم  میتوانند وقت شما را در جمع خانوادگی گر کنند و شما را سرگرم. کنند و  همچینین بیشتر آنها آموزنده هستند و جدا از آنها میتوانند با به چالش کشیدن  ذهن شما به چالش بکشند و با این عمل سبب تقویت آن شوند، امروز ما در بازی  تحریر قصد داریم به بررسی چند تا از بهترین بازی های خانوادگی که شما می  توانید آنها را به راحتی تهیه کنید و به آسانی آنها را یاد گرفته و با  دوستان و خانواده خود با تقریبا هر سنی به بازی آنها بپردازید. اگر شما هم  دنبال راهی هستید که از وقت های خود در جمع های خانوادگی و دوستانه به  بهترین نحو استفاده کنید و خود را سرگرم کنید و اوقات خوشی را برای خود به  ارمغان بیاورید، باما همراه باشید.
آموزش بازی غرب وحشی بنگ

آموزش بازی غرب وحشی بنگ

بازی بنگ با غرب وحشی یک بازی فکری در سبک وسترن اسپاگتی میباشد که در ان  شخصیت های اصلی یعنی کلانتر و یاغی نقش ایفا میکنند. بصورت کلی یاغی ها  میخواهند کلانتر را شکار کنند ولی در این وسط معاون کلانتر ها هم سعی  میکنند به صورت ناشناس به کلانتری کمک کنند ولی در این بین خائن هم وجود دارد که می خواهد مانع این کار شود. امروز با ما در سایت بازی تحریر همراه  باشید تا به شما یک بازی زیبای فکری دیگر و جدید را معرفی کنیم و به نحوه  بازی و ریز این بازی بپردازیم.
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...