بایگانی نوشته‌ها

بهترین بازی کارتی دو نفره

بهترین بازی کارتی دو نفره

بازی های فکری انواع مختلفی دارند که  میتوانند بار جمع های گوناگون با  شرایط سنی مختلف و تعداد نفرات مختلف کاربردی باشند و بتوانند شرایط  گوناگون از آنها استفاده کرد. این باز یهارا میتوان با نفرات مختلفی انجامک  داد که در بازی های مثل مافیا این تعئائ نفرات به 15 نفر هم میرسد ولی  بعضی از موارد ما نیاز داریم که با نفرات کمتر این بازی ها را انجام دهیم  زیرا همیشه شرایط برای جمع کردن تعداد نفرات بالا وجود ندارد.
بهترین بازی فکری و جذاب

بهترین بازی فکری و جذاب

بازی های فکری انواع مختلفی دارند که میتوانند انتظارات سلیقه های متفاوت  را برآورده کند به همین دلیل هم است که بازیهای فکری توانسته اند طول تاریخ  طرفداران زیادی را به سمت خود جلب کنند و در میان مردم جا باز کنند. در  گذشته که آپشن های زیادی برای پر کردن اوقات فراغت مردم وجود نداشت استفاده  از بازی فکری حتی بیشتر در میان مردم رواج داشت.
بهترین بازی های هوشی

بهترین بازی های هوشی

بازی های فکری یکی از بهترین راه هایی است که شما میتوانید با استفاده از  ان وقت خود را به نحو احسنت پر کنید و علاوه بر اینکه اوقات خوب و خوشی را  برای خود و و همراهانتان به ارمغان بیاورید و بلکه بتوانید از اوقات  استفاده کنید و بخوانید بخش های مختلفی ز مغز خود را به چالش بکشید و مهارت  های خود را تقویت کنید.
بهترین بازی های کارتی ایرانی

بهترین بازی های کارتی ایرانی

همه کشور ها دارای بازی های فکری متناسب خودشان هستند که با توجه فرهنگ و  آداب رسوم خودشان تولید شده اند که بعضی از این بازی ها توانسته اند که به  شهرت جهانی دست یابند و بتوانند که پا به خارج از مرز های کشوری کمه در آن  ابداع شده اند بگذارند.
بهترین بازی فکری خنده دار

بهترین بازی فکری خنده دار

در دنیای امروز که همه از یکدیگر دور شده اند بازی های فکری یکی از راههایی  است که میتواند باز هم گرما را جمع های دوستانه بازگرداند و اوقات خوشی را  برای افراد ایجاد کند. هر یک از این بازی ها  در دسته های مختلفی مانند  کارتی و گروهی و تک نفره و برد گیم جا می گیرند و هریک اهداف مختلفی را  دنبال میکنند برای مثال بعضی از آنها صرفا سعی می کنند صرفا سرگرم کننده  باشد و بیشتر آنها تلاش میکنند در کنار سرگرم کننده بودن آموزنده نیز  باشند.
بهترین بازی کارت برای تقویت حافظه

بهترین بازی کارت برای تقویت حافظه

بازی های فکری میتوانند میتوانند با توجه طراحی که شده اند واهدافی که  سازنده داشته توانایی های مختلفی را زیر نظر بگیرند  آنها را تقویت کنند به  همین دلیل تنوع است که تعداد بسیار زیادی بازی کری در ژانر های مختلفی  وجود دارد که میتوانید با استفاده از آنها توانایی های ذهنی خود را افزایش  دهید.
بازی فکری کارتی چند نفره

بازی فکری کارتی چند نفره

بازی های فکری همان چیزی است که همه ما امروز باتوجه به تغیر شرایط اجتماعی   و در حجم عمد تر در غیر شکل سبک زندگی مان ایجاد شده است به آن نیاز  داریم. با گسترش اینترنت و فضای مجازی دیگر وقتی برا معاشرات و وقت گذراندن  با دوستان و آشنایان باقی نمانده است و هرکسم وقتی اوقات فراغتی پیدا  میکند ترجیه میدهد آن را در گوشی خود بگذراند و از گفت و گو ها و فعالیت  های اجتماعی دوری میکنند. این باعث میشد که افراد روز به روز در کنج عزلت  خود فرو روند و این عمل سبب میشود که افراد دچار بیماری و اختلال روحی شوند  و به مرور زمان این افسردگی و اختلالات را درون آنها به وجود آورد و این  سبب افسردگی کل جامعه خواهد شد.
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...