بایگانی نوشته‌ها

بازی پرورش ذهن

بازی پرورش ذهن

بازی های فکری ذهنی یکی از بهترین روش ها برای تقویت و پرورش ذهن است  تحقیقات زیادی انجام شده است که نشان می دهد در سنین مختلف انجام بازی های  ذهنی فواید بسیار زیادی برای افراد دارد برای مثال شواهد نشان میدهد که  انجام بازی های فکری در سنین پیری میتواند از بروز آلزایمر و بیماری های  ذهنی جلوگیری کند و یا اینکه استفاده از بازی های ذهنی در سنین کودکی می  تواند سبب تقویت هوش کودکان شود.
بازی فکری چالشی ذهن

بازی فکری چالشی ذهن

کی از بهترین روش های ایجاد اوقات فراغت سالم این است که از بازی های فکری  در جمع های خانوادگی و دوستانه خود استفاده کنید علاوه بر اینکه اوقات  فراغت خود را به صورت فعال و مفید پر می کنید به صورت همزمان روابط اجتماعی  خود را نیز بالا ببرید. ما امروز قصد داریم که در بازی تحری که به بهترین  بازی های فکری که برای شما چالش برانگیز خواهد بود را برای شما معرفی کنیم .  شما میتوانید تمام بازی های معرفی شده در این  مقاله و صدها بازی در دسته  های مختلفی مثل بازی های کارتی و بازی های رومیزی را با ورود به سایت بازی  تحریر با بالا ترین کیفیت و در بروز ترین برند های روز دنیا با بهترین قیمت  خریداری نمایید. اگر شما به این دسته از مقاله  های علاقه مند هستید با ما  همراه باشید
بازی فکری عالی

بازی فکری عالی

بازی های فکری همان چیزی است که ما در زندگی های امروزه به آن نیازمند  هستیم به دلیل اینکه زندگی های ماشینی و ترکیب آن با عجین شدن زندگی های ما  با اینترنت باعث شده است که بیشتر از هر زمانی در تاری به اینترنت وابسته  شویم و تقریبا همه کارهای خود را با استفاده از آن استفاده کنیم  و این  عامل درست است که مزایای بسیار زیادی برای ما داشته است ولی مشکلات متعددی  را نیز برای ما به وجود آورده است.
بازی ذهنی ساده

بازی ذهنی ساده

از گذشتگان در بازی های فکری و ذهنی یکی از مهم ترین و  اصلی ترین تفریحات  بوده است و همیشه در طول تاریخ مورد توجه مردمان بوده است. در زمان های  قدیم به دلیل اینکه تفریح زیادی برای اوقات فراغت وجود نداشت و مردم برای  اینکه بتوانند در دورهمی های خود و جمع های خانوادگی خود را سرگرم کنند  و  بتوانند به نحو احسنت وقت خود را پر کنند. شواهد تاریخی هم وجود دارد که  بازی هایی مختلفی در بازه های زمانی مختلفی از انواع بازی های ذهنی استفاده  می کردند برای مثال شواهدی وجود دارد که وایکینگ ها از بازی های فکری  بردگیم و رومیزی در اوقات فراغت خود استفاده میکردند و یا اینکه یونانیان  بازی های فکری مختلفی را در زمان خود داشتند که مردم از انواع مختلف آنها  استفاده می کردند.
بازی فکری بزرگسالان جدید

بازی فکری بزرگسالان جدید

بعضی از افراد تصور میکنند که بازی های فکری فقط برای کودکان هستند و افراد  بزرگتر نمیتوانند از آنها استفاده کننند و لی این تصویر کاملا غلط است.  علاوه بر  اینکه بیشتر بازی هایی که برای کودکان مناسب است برای بزرگسالان  نیز جذاب و مناسب میباشد بعضی از بازیها هستند که مخصوص بزرگسالان طراحی می  شوند و آنها جذابیت چندانی برای کودکان ندارد. استفاده از بازی های فکری  دارای عقبه بسیار در تاریخ می باشد از دوران وایکینگ ها تا رومیان برای پر  کردن اوقات فراغت خود از بازی های فکری استفاده می کردند.
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...