بایگانی نوشته‌ها

آموزش بازی فکری ماه نو

آموزش بازی فکری ماه نو

بازی فکری ماه نو یک بازی با هدف ایجاد اتحاد و پیوستگی است. در انتخاب هر دور از بازی ماه نو باید بهترین کاشی را انتخاب کنید و بر مبنای ذخیره کاشی ها چرخ ماه لحظه به لحظه سقوط کرده و رو به کاهش است بدین منظور در این بازی برنامه ریزی کردن و استراتژی را یاد میگیرید. بار هر بار چرخش ماه نو می شود و شما می توانید با نقشه ای که در ذهنتان برنامه ریزی کردین بازی خود را بهبود ببخشید و راهی را پیش ببرید که با ایجاد هم افزایی بین کاشی ها در بازی برنده شوید.
آموزش بازی فکری شب مافیا

آموزش بازی فکری شب مافیا

بازی مافیا یک بازی گروهی است که در کشور روسیه اختراع شده است و به دلیل جذابیت بسیار بالایی که دارد بعد از گذشته مدت کوتاهی این بازی در بین تمام کشور ها معروف شد و شاخه های بسیار زیادی از آن جدا شد یکی از شاخه هایی که از بازی مافیا جدا شد بازی شب های مافیا است که دارای شخصیت ها و قوانین متفاوت و تکمیل تری از بازی مافیای کلاسیک است. این بازی و نقش های آن توسط ایرانی ها طراحی شده است که جذابیت بسیار زیادی دارد بطوریکه امروزه در بیشتر کافه های ایران چند جوان دور هم نشسته اند و شب های مافیا را بازی می کنند در ادامه به بررسی بیشتر نقش و راهنمای بازی فکری شب های مافیا خواهیم پرداخت.
آموزش بازی فکری فلافل

آموزش بازی فکری فلافل

آیا هوس یک غذای ساده و خوشمزه و پر مخلفات کرده اید که سس فراوان با کلم قرمز داشته باشد؟ انتخاب سختی در پیش است. بازی فکری فلافل یک بازی در سبک آشپزی است که از بازی فکری سوشی گو (sushi go) بر گرفته شده است این بازی هیجانی با انتخاب و عبور از روی کارت ها پیش می رود که قطعا لحظات اشتها آور و لذت بخشی را برایتان در کنار دوستان و خانواده رقم می زند.
انواع بازی های فکری

انواع بازی های فکری

یکی از سرگرمی های امروزی که بین تمام رده های سنی طرفداران بسیار زیادی برای خود کسب کرده است بازی های فکری هستند که علاوه بر تقویت ذهن و حافظه جنبه آموزشی برای کودکان نیز دارد همچنین با داشتن مزایای بسیار زیاد و بازار فروش بسیار عالی، سازنده بازی ها به فکر ساخت انواع بازی های فکری شدند که در این مقاله به معرفی و بررسی انواع بازی های فکری خواهیم پرداخت.
راهنمای بازی فکری لوتوس

راهنمای بازی فکری لوتوس

بازی بسیار محبوب لوتوس بر پایه بازی فکری هانابی ساخته شده است که به صورت مشارکتی و دورهمی در کنار دوستان و خانواده می توانید آن را بازی کنید. این بازی کارتی هیچ محدودیت سنی ندارد و تمامی افراد می توانند از این بازی لذت ببرند. این بازی را می توانید با تعداد نفرات 2 الی 5 نفر بازی کنید. در این بازی شما باید با کمک و راهنمای دیگر بازیکنان به دنبال گنج بگردید و زمانی که اشتباهی در بازی کنید یکی از طلسم های سیاه شما را بی چاره می کند و اگر سه طلسم سیاه داشته باشید از بازی خارج خواهید شد. در این مقاله به آموزش بازی لوتوس خواهیم پرداخت پس تا آخر این مقاله به ما همراه باشید.
آموزش بازی وستروس

آموزش بازی وستروس

بازی فکری وستروس یک بازی شبیه به بازی مافیا است همچنین این بازی مبتنی بر استدلال و استنتاج های مختلفی است که باید نقش خود را از دیگر بازیکنان مخفی کنند سناریو بازی این گونه است که دو گروه خیر و شر وجود دارند که باید با یکدیگر مبارزه کنند اما تعداد لشکریان شر کم تر است اما همدیگر را می شناسند اما لشکریان خیر بیش تر است با این تفاوت که همدیگر را نمی شناسند. در ادامه ی این مقاله به بررسی بیشتر این بازی خواهیم پرداخت.
آموزش بازی فکری هدبند

آموزش بازی فکری هدبند

بازی فکری هدبند بر اساس بازی بسیار جذاب head banz طراحی شده است که به عنوان یک بازی فکری سرگرم کننده و جذاب بین خانواده ها شناخته می شود همچنین این بازی هیچ محدودیت سنی ندارد و تمام سنین از این بازی لذت می برند.
آموزش بازی فکری گپه

آموزش بازی فکری گپه

بازی فکری گبه یک بازی فکری دو نفره است که در دسته ی بازی های فکری انتزاعی و استراتژیک قرار گرفته است که با هدف تقویت مهارت تصمیم‌گیری و  قدرت حافظه طراحی ‌شده است که می تواند دوستان و خانواده ی شما را ساعت ها مشغول می کند همچنین شما در این بازی در نقش یک ایل هستید که با رقیب مقابلتان در سر بافتن گبه ی زیبا تر و کامل تر با هم رقابت می کنند اما مسئله این جا است که حواسشان باید به تعداد بزهایش باشد. در ادامه به بررسی بیشتر بازی فکری گبه خواهیم پرداخت.
آموزش بازی آبینوس

آموزش بازی آبینوس

بازی آبینوس یک بازی برد گیمی بسیار جذاب است که شما می توانید آن را کنار خانواده و دوستان بازی کنید و ساعت های زیادی را سر گرم شوید همچنین این بازی باعث تقویت قدرت فکر کردن و ذهن شما می شود همچنین این بازی به دلیل داشتن ظاهر جذاب و محتویات بازی بسیار عالی طرفداران بسیار زیادی دارد در ادامه به آموزش و بررسی بیشتر بازی فکری آبینوس خواهیم پرداخت.
آموزش بازی فکری گوش به زنگ

آموزش بازی فکری گوش به زنگ

گوش به زنگ یک بازی شش نفره هیجان انگیز و اعتیاد آور است که برای سنین 3 سال به بالا طراحی شده است. اگرچه بر  مهارت های دقت، تمرکز، سرعت عمل و اعتماد به نفس تأثیر می گذارد، اما برای آموزش شمارش در ریاضیات نیز استفاده می شود. در این بازی، بازیکنی که می‌تواند دقیقاً تشخیص دهد که عدد مشخصی که در ابتدای بازی کوچک شده است دقیقاً کدام میوه است، زنگ را در اواسط بازی  به صدا در می‌آورد و برنده  بازی را می‌بازد و تمام کارت‌هایش را حذف می‌کند در ادامه به بررسی بیشتر این بازی فکری گوش به زنگ خواهیم پرداخت.
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...