گزارش نادرستی مشخصات

همیشه آموزش الفبا و آشنایی اولیه کودکان با حروف الفبا یکی از دغدغه‌های والدینی بوده که قرار است فرزند خود در سال‌های آینده روانه مدرسه کنند. خوب این قضیه بدون شک نیاز به یک منبع خوب برای آموزش و صدالبته لوازمی است که خصوصیات سرگرم کننده را علاوه بر آموزش دارا باشد. به این شکل که محتوای آموزش را در قالب بازی به کودک آموزش داد. این روش علاوه بر کاربردی بودن می‌تواند ذهن کودک را متمرکز تر از زمانی کند که صرفا روش آموزش مدنظر بوده است. به همین جهت گروه تولیدی بازیتا در قالب دروس بخوانیم و بنویسیم فارسی اول دبستان یک بازی بسیار زیبا تولید کرده که دارای همان ترتیب کلمات آموزش داده شد در کتب درسی است. و این مسئله بسیار می‌تواند باعث آسودگی خاطر والدین از نظر شیوه صحیح آموزش باشد.

145,000 تومان

ناموجود

مقایسه
نقد و بررسی اجمالیگروه تولیدی بازی تا

[{“name”:”معرفی بازی”,”value”:”

– نحوه انجام بازی : این بازی جذاب دارای یک صفحه‌ی جعبه مانند ( برای جایگذاری کارت‌های تصاویر و الفبا ) کارت‌های الفبا و کارت‌های تصاویر است.

کارت‌های تصویر به دو قسمت بالا و پایین تقسیم می‌شود که در قسمت بالا تصویر و قسمت پایین کلمه مورد نظر است. بازی به این صورت آغاز می‌شود که قسمت کلمه بعد از نشان داده شدن به کودک باید در جایگاه خودش قرار بگیرد. این جایگاه به نحوی تعبیه شده که قسمت کلمه به داخل رفته و دیده نمی‌شود. و کودک باید کلمه را با کارت‌های الفبایی که در اختیار دارد بسازد. به این ترتیب حافظه و اعتماد به نفس کودک به چالش کشیده خواهد شد و هم تمرینی کامل برای ورود به مدرسه خواهد بود.

پرسش و پاسخگروه تولیدی بازی تا

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسیگروه تولیدی بازی تا