رده سنی 7 الی 10 سال

فیلـتر

نمایش 1–12 از 346 نتیجه

کودکان علاقه ی زیادی به بازی کردن دارند و این کار را عاشقانه دوست دارند. اما انتخاب بازی مناسب با رده سنی کودک برای والدین بسیار سخت است. بازی هایی که شما انتخاب می کنید باعث رشد ذهنیت و افکار کودک در راستای بازی می شود به همین دلیل باید والدین بازی هایی را انتخاب کنند که باعث رشد صحیح ذهنیت، افکا و شخصیت فرزند خود شود.

کودکان در رده سنی 7 الی 10 سال در دوران رقابت کردن و انتقاد جویی هستند و کودکان در این سن سال اغلب رقابتی هستند و دوست دارند در مقایسه با کودکان کوچکتر یا هم سن بهترین عملکرد را داشته باشند و از دیگران انتقاد کنند. و کودکان در این سن دوست دارند  با یک گروه بزرگ تر و یا گاهی تنها با دوست صمیمی خود بازی کند و در بازی با آن ها رقابت کند.

در ای مقاله به معرفی بازی های مناسب با رده سنی 7 تا 10 سال خواهیم پرداخت اما قبل از معرفی بازی ها، به معرفی خصوصیات کودکان 7 تا 10 ساله خواهیم پرداخت.

خصوصیات کودکان 7 تا 10 ساله

شما در حال حاضر با کودکی سر و کار دارید که روز به روز در حال رشد است، از زمانی که نوزاد بود و نیاز به کمک داشت تا زمانی که یک کودک مستقل تر بر اساس ویژگی های شخصیتی خود تبدیل شود. اما باید بدانید که آنها هنوز به کمک نیاز دارند تا در آینده مستقل در بار بیایند و شخصیت و فرهنگ بالایی داشته باشند.
از نظر شناختی ، او می تواند انتقادی فکر کند و افکار و ایده های خود را به اشتراک بگذارد و کنجکاو باشد و نحوه عملکرد اجسام مختلف را بیاموزد، بنابراین شما هنوز با سوالات زیادی از او روبرو خواهید شد.

کودکان در این رده ی سنی دوست دارند در بین تصمیم گیری های خانواده حضور داشته باشند و از برنامه ریزی کار ها لذت می برند. و با تلاش کوشش و سخت کوشی در مدرسه، می خواهند به جایگاهی بالا دست پیدا کنند.

توانایی های کودکان 7 تا 10 ساله

کودکان در این سن و سال به دلیل رفتن به مدارس دوست دارند با همسالان خود در ارتباط باشند و دوست های جدیدی را پیدا کنند و با پیدا کردن دوستان جدید برای خود شبکه ی حمایتی ایجاد کنند

همچنین کودکان در این سن می توانند در تصمیم گیری ها ی خانوادگی شرکت کنند و نظرات خودتان را بگویند. در ای سن کودکان دوست دارند داستان های تخیلی و نقاشی سریالی درست کنند و آن ها را با دوستانش به اشتراک بگذارد.

کودکان رده سنی 7 تا 10 سال این توانایی را دارند که در کار های خانه به شما کمک کنند و در این سن از کمک کردن به شمت در کار های خانه لذت می برند. همچنین در این می توانند یک ورزش را به صورت حرفه ای آغاز کنند.

انواع بازی های مناسب برای رده سنی 7 تا 10 سال

کودکان در این سن می توانند به راحتی انواع بازی های فکری و ورزشی را انجام دهند از انواع بازی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

کلام آخر

کودکان 7 تا 10 ساله در سن حساس خود قرار گرفته اند رده ای که در آن شخصیت کودک تشکیل می یابد و والدین با انتخاب بازی های مناسب نقش مهمی در تربیت شخصیت کودک دارد. شما می توانید انواع بازی ها برای کودکان 7 تا 10 ساله از سایت بازی تحریرخریداری کنید.

اطلاعات بیشتر ...