گزارش نادرستی مشخصات

بازی فکری ایروپولی از سری‌بازی‌های محبوب آموزش تجارت و خرید و فروش در سرتاسر دنیا است. این بازی از بسیاری لحاظ شبیه بازی پرطرفدار و پرفروش مونوپولی است ولی با امکاناتی بیشتر از آن و اضافه شدن روش‌های جذاب و جدید که اهداف آموزشی این بازی‌ را هم تکمیل‌تر کرده است. در ادامه بیشتر راجع به روش‌های اضافه شده صحبت خواهیم کرد.

176,000 تومان
آماده ارسال
مقایسه

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
نقد و بررسی اجمالیگروه تولیدی یک قدم بزرگ

[{“name”:”روش بازی”,”value”:”

آموزش بازی فکری ایروپولی

بازی فکری ایروپولی جزو بازی‌های آموزش تجارت و سرمایه‌گذاری است. آموزش ایجاد تنوع در سرمایه‌گذاری برای کم کردن ریسک در آن و بهبود نتیجه حاصله ، آموزش مقایسه و نحوه تشخیص بهترین بازار مالی برای سرمایه‌گذاری و نحوه‌ی ایجاد کسب و کار سود ده و ‌… از اهداف این بازی جذابه

نحوه انجام بازی فکری ایروپولی

با انداختن تاس بازی فکری ایروپلی شروع می‌شود. و با حرکت به سمت هرکدام از خانه‌هایی که تاس آن را تعیین کرده میتوانید صاحب آن ملک یا خیابان شوید.

در این صورت اگر گذر بازیکنان دیگر به ملک یا خیابان شما افتاد می‌توانید از او اجاره‌بها بگیرید و از این طریق درآمد داشته باشید.

علاوه بر خیابان‌ها و خانه‌ها و تحت تملک قرار دادن آنها ؛ شما همچنین این امکان را دارید که صاحب فرودگاه ، شرکت‌های بیمه و … بشوید.

با تحت تملک قرار دادن کل خیابان‌های هم‌رنگ ، شما میتوانید مجتمع مسکونی خود را در آن بسازید. البته این را هم در نظر داشته باشید که اجاره‌بهای خیابان‌ها متفاوت هستند و بهتر است روی خیابانی یا زمینی سرمایه‌گذاری کنید که اجاره‌بهای بالاتری دارد.

بعد از اینکه توانستید چهار خانه در یک خیابان بسازید. شما میتوانید با سند آن به بانک مراجعه کرده و وام احداث هتل در قبال آن دریافت کنید‌. مطمئنا این برای شما سودمندتر خواهد بود می‌پرسید چرا؟ خوب ساده است کرایه اتاق‌های هتل رقمی به مراتب بالاتر از اجاره خانه خواهد بود و درآمد شما را دوچندان خواهد کرد.

قوانین و جریمه‌های بازی ایروپولی

از جریمه‌های این بازی می‌توان به مالیات‌ها و حق بیمه‌ها اشاره کرد که سرعت افزایش درآمد شما را کم خواهد کرد. روش بازی به این شکل طراحی شده است که هر بازیکنی که بتواند درآمد و دارایی‌های خود را افزایش دهد و صدالبته آن‌ها را حفظ کند برنده بازی خواهد بود. و بازیکنانی که نتوانسته‌اند درآمد خود را افزایش دهند و یا دچار ورشکستگی شده‌اند از دور بازی خارج خواهند شد.

تصویر نسخه خارجی بازی فکری ایروپلی

مفاهیم و اهداف بازی فکری ایروپولی

مدیریت سرمایه : انتقال مفهوم مدیریت و سرمایه‌گذاری پول نقد در محل مناسب و نحوه افزایش آن از طریق تبدیل سرمایه.

تنوع در سرمایه گذاری : هدف اصلی بازی مانند بازی مونوپولی ایجاد انحصار است. اما ایجاد تنوع در سرمایه گذاری از آموزش‌های اصلی بازی است تا سرمایه گذاری موفقی داشته باشید و با شکست سرمایه‌گذاری در یک بخش ، کل دارایی شما به خطر نیافتد.

بیمه و پیش‌بینی حوادث آینده : در تجارت اگر از قبل به فکر حوادث و اتفاقات ناخوشایند آینده باشید مطمئنا نتیجه بهتری خواهید گرفت. در صفحه بازی ایروپولی خانه‌ای به نام خانه حوادث تعبیه شده با ورود به آن بازیکن روانه بیمارستان خواهد شد که این موضوع هزینه‌هایی در پی خواهد داشت. اگر از قبل کارت بیمه داشته باشید نیازی به پرداخت هزینه در بیمارستان ندارید.

تصویر صفحه بازی ایروپولی

– جمع بندی : یکی از مهم‌ترین آموز‌ه‌های بازی فکری ایروپولی این موضوعه که این ذهنیت فوق‌العاده مهم رو به بازیکنانش میده که سرمایه ما فقط پول نقد نیست و املاک و حتی حق‌بیمه‌هایی را که پرداخت میکنیم جزو دارایی ما محسوب میشود.

پرسش و پاسخگروه تولیدی یک قدم بزرگ

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسیگروه تولیدی یک قدم بزرگ