گزارش نادرستی مشخصات

بازی فکری تانگو ( تانگرام ) از سری بازی های معمایی کلاسیک است که از نوع بازی های سرعتی محسوب می‌شود. هدف درست کردن طرح روی کارت های تصویر با استفاده از هفت قطعه بازی فکری تنگرام در کوتاه ترین زمان است. ۲۴ عدد کارت بازی با ۴۸ تصویر و دو دسته هفت تایی قطعات بازی مجموعه این بازی جذاب را تشکیل می دهد.

17,000 تومان
مقایسه
آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
نقد و بررسی اجمالیگروه تولیدی تانگو

[{“name”:”روش بازی”,”value”:”

بررسی و خرید انواع بازی فکری و آموزشی از سایت بازی تحریر

بازی تانگو | بازی تانگرام

بازی تانگو شبیه به بازی های تایپ Puzzle است. که با استفاده از کارت های بازی تانگو در حالت Race یا سرعتی انجام می‌شود. بازی فکری تانگو را از این لینک آنلاین تجربه کنید.

تاریخچه بازی تانگو

یک بازی براساس یک افسانه ۴۰۰۰ ساله چینی ؛ خود همین قضیه نشان از میزان قدمت این بازی دارد. داستان از این قراره که یک کاشی کار معروف چینی در حال کار باعث شکستن یکی از کاشی ها میشه درحالی که در حال جمع کردن قطعات کاشی شکسته از روی زمین بود متوجه تصویر تجسمی روی زمین شد که توسط قطعات کوچک کاشی شکل گرفته بود. ایده این بازی طبق این افسانه توصیف میشه.

ویدیوی بازی تانگو ( TANGRAM )

فواید بازی تانگو ( Tangram )

شکل های بازی تانگو باعث تقویت درک بصری بازیکنانش میشود ؛ توانایی تفکر و توانایی شناختی را به ویژه در کودکان افزایش مید‌هد و باعث بهبود هوش فضایی دیداری آن‌ها نیز می‌شود.

تصویر بازیفکری تانگو ( تانگرام )

آموزش بازی فکری تانگو

این بازی فوق‌العاده جذاب از ۲۴ کارت تصویر یا وظیفه و ۱۴ قطعه تانگو برای دو بازیکن ( هر نفر ۷ قطعه ) تشکیل شده است. هدف بازی درست کردن تصویر روی کارت وظیفه انتخابی با قرار دادن قطعات در کنار هم در کمترین زمان ممکن توسط هر دو بازیکن به صورت همزمان است. هرکدام از بازیکنان سریعتر شکل را تکمیل کند کارت به او تعلق می‌یابد. اولین نفری که ۵ کارت تانگو را جمع کرده باشد برنده این بازی سرعتی است.

عکس بازی فکری تانگو

جمع
بندی : طراحی ظریف و زیبای اجزای بازی ؛ در نظر گرفتن یک جعبه محکم و باکیفیت جهت نگهداری مجموعه بازی از سوی تولید کننده خرید بازی فکری تنگرام ( تانگو ) را آسان می‌کند.

پرسش و پاسخگروه تولیدی تانگو

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسیگروه تولیدی تانگو