گزارش نادرستی مشخصات

بازی فکری دست چین چهار نفره بازیتا یک بازی پر هیجان ۲ تا ۴ نفره شامل ۲۰ عدد لیوان کوچک رنگی، تعدادی کارت و یک عدد زنگ است. به هر نفر ۵ لیوان با رنگ‌های مختلف داده، و کارت‌ها را در یک دسته به پشت، وسط می‌گذاریم. زنگ هم جایی قرار می‌گیرد که در دسترس همه باشد. هر بار یک کارت رو می‌شود و بازیکنان باید به سرعت لیوان‌ها را بر اساس الگوی نشان داده شده در کارت بچینند. هر کس زودتر این کار را بکند، زنگ را به صدا در می‌آورد و کارت را از آن خودش می‌سازد. تقویت حافظه آنی و حافظه دیداری، افزایش سرعت عمل و قدرت تمرکز از مهم‌ترین اهداف این بازی به شمار می‌رود.

125,000 تومان

ناموجود

مقایسه
نقد و بررسی اجمالیگروه تولیدی بازی تا

[{“name”:”روش بازی”,”value”:”

بازی فکری دست چین ۴ نفره بازیتا

بازی فکری دست چین چهارنفره یک بازی مبتنی بر سرگرمی و ایجاد هیجان است. این بازی جزو بازی‌های بدون محدودیت از نظر سنی و مخاطب محسوب می‌شود.

مطمئنا افزایش هیجان مثبت در یک بازی حرف اول را می‌زند. بازی دست چین 4 نفره از نظر شکل بازی ؛ به گونه‌ای طراحی شده که سرعت و دقت عمل را که دو پیش نیاز ایجاد هیجان است در خود دارد.

آموزش بازی دست چین چهار نفره

بازی با تقسیم لیوان‌های رنگی بین بازیکنان شروع می‌شود. کارت‌ها به پشت روی زمین قرار میگیرند و زنگ نیز طوری که در دسترس تمام بازیکنان باشد در وسط زمین قرار داده می‌شود. به این شکل :

عکس بازی دست چین ۴ نفره بازی‌تا

برای شروع یکی از کارت‌های روی زمین برگردانده میشود و بازیکنان باید در سریع‌ترین زمان ممکن ، ترتیب رنگی روی کارت‌ را با لیوان‌هایشان بسازند. 

تصویر بازی فکری دستچین چهار نفره بازیتا

بعد از ترتیب کردن لیوان‌ها باید هرچه سریعتر زنگ را به صدا درآورد. در این صورت کارت به عنوان امتیاز ، نزد بازیکن برنده این دور خواهد ماند.

فواید بازی فکری دست چین چهار نفری

همانطور که قبلا هم گفته شد این بازی از نظر سنی محدودیتی ندارد.حتی از سمت سازنده هم روی بسته‌بندی بازی مذکور رده سنی از ۵ تا ۹۹ سال اعلام شده است. مطمئنا علاوه بر هیجان حاصل از یک بازی دسته‌جمعی ، وجه آموزنده آن هم باید مدنظر قرار بگیرد. بازی دست چین ۴ نفره بازیتا می‌تواند از این لحاظ هم قابل اعتنا باشد و هم از لحاظ افزایش سرعت و دقت عمل بازیکنان سود ده باشد و هم از لحاظ تنوع در انجام وظایف برای بهبود نتیجه حاصله.

– جمع بندی : بازی فکری دست چین چهار نفره یک توی‌گیم محبوب دسته جمعی در سراسر دنیاست که بر اساس بازی پرطرفدار Speed Cups طراحی شده و توسط گروه تولیدی بازی‌تا در کیفیتی قابل توجه در بازار ایران ارائه شده است و مورد توجه و اقبال بسیاری هم قرار گرفته است.

پرسش و پاسخگروه تولیدی بازی تا

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسیگروه تولیدی بازی تا