گزارش نادرستی مشخصات

بازی فکری دوزک یکی از مدل های سری محبوب دوز می‌باشد. که تقریبا دارای همان نوع قوانین با کمی تفاوت است. که باعث افزایش جذابیت بازی شده است. روش بازی فکری دوزک ساده است. هر کدام از بازیکنان رنگ بازی خود را انتخاب کرده و از محل مخصوص روی صفحه ایستاده بازی به پایین می‌اندازد تا یک ردیف چهارتایی بسازد که ردیف‌ها میتوانند افقی ، عمودی و مورب باشند. 

40,000 تومان

ناموجود

مقایسه
نقد و بررسی اجمالیگروه تولیدی قلقلک

[{“name”:”روش بازی”,”value”:”

بازی فکری دوزک 

همانطور که در بالا هم اشاره شد بازی دوزک از سری‌ بازی‌های محبوب دوز هستش ؛ دوزک در واقع همون بازی پروفروش Connect 4 که توسط گروه تولیدی قلقک در بازار ایران ارائه میشه.

این بازی رو برای اولین میلتون بردلی در سال ۱۹۹۴ طراحی و منتشر کرد. بازی محبوب کانکت فور تا سال ۲۰۱۸ از بازی‌های پرفروش دنیا محسوب می‌شد و فروشی برابر با ۴ میلیون نسخه را تا آن زمان تجربه کرد.

آموزش بازی فکری دوزک

بازی فکری دوزک شامل ۲۴ عدد مهره دو رنگ آبی و قرمز و صفحه بازی ایستاده از جنس پلاستیک باکیفیت است. در هر ردیف از صفحه بازی از بالا به پایین ۶ حفره و از چپ به راست ۷ حفره وجود دارد. هر کدام از بازیکنان باید با مهره‌هایشان یک ردیف ۴ تایی بسازند که میتواند عمودی ، افقی و مورب باشد. همچنین بازیکنان باید تلاش کنند تا رقیب نتواند به هدف ، یعنی چهارتایی کردن ردیف برسد.

تصویر بازی دوزک

بازی فکری دوزک (ساخت قلقک)

جمع بندی : کیفیت بالای پلاستیک استفاده شد در تولید بازی دوزک در کنار کیفیت مونتاژ بالای صفحه بازی ، انتخاب آن را برای پرکردن اوقات فراغت آسان می‌کند. علاوه بر آن این بازی فوق‌العاده جذاب می‌تواند برای بسیاری از بزرگسالان یادآور بازی خاطره انگیز دوز باشد.

پرسش و پاسخگروه تولیدی قلقلک

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسیگروه تولیدی قلقلک