گزارش نادرستی مشخصات

بازی فکری زنبورک بازیتا یک بازی شاد و گروهی برای کودکان ۴ سال به بالاست که به افزایش دقت و حافظه کمک می‌کند. این بازی شامل ۶ کندو، ۶ زنبورک رنگی، ۳۶ کارت و راهنمای بازی است. روی هر زنبورک یک کندو قرار می‌گیرد و بازیکنان جای هر رنگ را به خاطر می‌سپارند. هر بازیکن به نوبت کارت می‌کشد و مطابق رنگ زنبور کارت، کندویی را که فکر می‌کند زنبورک زیر آن است برمی‌دارد؛ اگر درست بگوید کندو را برای خودش برمی‌دارد. اگر بازیکنی کارت کندو بکشد، یک کندو را بدون توجه به رنگ زیر آن برای خود برمی‌دارد و اگر کارت خرس بکشد، باید یکی از کندوهای خودش را به وسط بازی برگرداند.

130,000 تومان

ناموجود

مقایسه
نقد و بررسی اجمالیگروه تولیدی بازیتا

[{“name”:”روش بازی”,”value”:”

بازی فکری زنبورک بازیتا

بازی زنبورک بازیتا بیشتر برای به چالش کشیدن حافظه بازیکن‌هاش طراحی شده ، این بازی جذاب میتونه از ۲ تا ۵ نفر بازیکن داشته باشه . تو بازی فکری زنبورک بازیتا ما ۳۶ تا کارت تصویری بازی داریم ، ۶ تا زنبور رنگی کوچیک و ۶ عدد کندوی پلاستیکی هم داریم.

تصویر محتویات بازی فکری زنبورک بازیتا

آموزش بازی فکری زنبورک بازیتا

بعد از اینکه بازیکن‌ها دور هم جمع شدن ، کندو‌های پلاستیکی که تقریبا به شکل  یک نیمکره طراحی شدن روی زنبورک‌های رنگی قرار میگیرن ، البته قبل مخفی کردن زنبورک‌ها ، تمام بازیکن‌ها باید جای اونهارو به خاطر سپرده باشن.

بعد از قرارگیری کندوها روی زنبورک‌های رنگی کارت‌های بازی بُر زده میشه و وسط کندو‌ها قرار میگیره ؛ حالا نوبت بازیکن‌هاس که به ترتیب از کارت‌ها بکشن و با توجه به تصویر روی کارت ، وظیفه اون کارت رو انجام بدن. ما سه نوع کارت داریم تو بازی فکری زنبورک بازیتا :

تصویر کارت‌های بازی فکری زنبورک بازیتا

● کارت زنبور : اگه کارت زنبور نصیبتون بشه باید با توجه به رنگ زنبور روی کارت ، اون زنبورک همرنگی که زیر کندو قایم شده رو پیدا کنین . اگه درست حدس زده باشین کندو مال شماس.

● کارت خرس : این کارت باعث میشه بازیکن مورد نظر یکی از کندو‌هایی که برده رو به وسط زمین برگردونه.

● کارت کندو : اگه کارت کندو براتون در اومده باشه کارتون ساده‌اس و دیگه نیازی به حدس زدن ندارین و یکی از کندوها مال شماس.

– جمع بندی : افزایش قدرت تمرکز و تقویت حافظه از مهم‌ترین مزایای بازی فکری زنبورک بازیتا هستش . که در قالب یک بازی و سرگرمی جذاب میتونه اوقات لذت بخشی برای کودکان فراهم کنه. کیفیت بالای ملزومات بازی باعث استفاده آسوده‌تر از این بازی شده.

مشخصات کلیگروه تولیدی بازیتا
سایر مشخصات
کشور سازنده

ایران

سبک بازی

کارتی

رده سنی

کودک و نوجوان

تعداد بازیکن

۲ الی ۵ نفر

محتویات داخل

۳۶ عدد کارت بازی به همراه سایر لوازم

خطر بلعیدن

دارد

نوع بسته بندی

مقوایی

پرسش و پاسخگروه تولیدی بازیتا

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسیگروه تولیدی بازیتا