گزارش نادرستی مشخصات

بازی مکعب های قصه گویی نهالک | بازی فکری مکعب های قصه گویی نهالکگروه تولیدی نهالک

بازی فکری مکعب های قصه گویی نهالک از سری بازی های افزایش خلاقیت و قدرت بیان است. این بازی جذاب شامل ۹ مکعب تاس مانند است که روی هر وجه آن تصویر متفاوتی نقش بسته است. به وسیله این مکعب‌ها و با جمله‌ی جادویی " یکی بود یکی نبود " وارد جهانی پر از جذابیت و خلاقیت میشویم. بازی مکعب های قصه گویی نهالک به صورت های مختلفی می‌تواند بازی شود و در جهت افزایش سرعت عمل ، مهارت های اجتماعی و خلاقیت بازیکنان مورد استفاده قرار گیرد. در ادامه بیشتر راجع به این موضوع صحبت خواهیم کرد.

88,000 تومان

ناموجود

مقایسه
نقد و بررسی اجمالیگروه تولیدی نهالک

[{“name”:”روش بازی”,”value”:”

بازی فکری مکعب های قصه گویی نهالک

این بازی فوق‌العاده جذاب براساس بازی پرطرفدار IMAGIDES ساخته شده و توسط گروه تولیدی نهالک با نام مکعب های قصه گو در بازار ایران ارائه شده است.

تصویر نسخه خارجی بازی مکعب های قصه گویی

آموزش بازی مکعب های قصه گویی

– بازی به سه روش قابل انجام است که هر کدام را جداگانه توضیح خواهم داد :

روش اول بازی : هر بازیکن باید ۹ تاس را همزمان بریزد. و به تصاویر روی مکعب ها نگاه کند و یکی را انتخاب کند. آن تاس عنوان داستانی خواهد بود که قرار است به وسیله تصویر تمامی مکعب ها تعریف شود.

روش دوم بازی : یک موضوع یا اسم برای داستان خود انتخاب کنید و همه ۹ تاس را باهم بریزید. حالا باید داستانی با توجه به عنوان انتخابی و تصاویر مکعب ها تعریف کنید.

روش سوم بازی : مکعب های قصه گو را بین تمام بازیکنان تقسیم کنید. اینکه به هر کدام از بازیکنان چند مهره برسد مهم نیست . اولین بازیکن تاس خود را انداخته و داستان را شروع میکند ؛ بقیه بازیکنان هم تاس را در نوبت خود انداخته و داستان را ادامه خواهند داد. زمانی که هر ۹ مکعب تمام شده باشد یعنی بازی تمام شده ولی می‌توان دوباره آنها را به دور بازی برگداند و داستان را ادامه داد.

جمع بندی : فعالیت مثبت گروهی حاصل از انجام بازی های دسته جمعی باعث افزایش مهارت های اجتماعی کودکان و اعتماد به نفس آنها میشود.بنابراین انتخاب بازی مکعب های قصه گو بدون شک میتواند برای کودکانی که از اختلالات گفتاری و عاطفی رنج میبرند کمک کننده باشد.

مشخصات کلیگروه تولیدی نهالک
سایر مشخصات
کشور سازنده

ایران

سبک بازی

توی گیم

قابلیت حرکت

ندارد

تعداد بازیکن

۱ نفر به بالا

رده سنی

کودک

خطر بلعیدن

دارد

پرسش و پاسخگروه تولیدی نهالک

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسیگروه تولیدی نهالک