گزارش نادرستی مشخصات

بازی کلکسیونر نهالک از نوع‌ بازی‌های کارتی محسوب می‌شود. که مناسب رده سنی بالای ۸ سال می‌باشد. ۴۲ کارت انتخاب ، ۷۰ کارت خودرو و ۷ پلاک حراج مجموعه‌ی این بازی جذاب را تشکیل می‌دهد. بازی فکری کلکسیونر نهالک به صورت شرکت در یک حراجی خودرو شروع میشود. ابتدا کارت‌های خودرو بسته به تعداد بازیکنها تقسیم میشود. هر بازیکن باید تلاش کند خودرویی با بالاترین امتیاز را انتخاب کند و این مسئله را هم در نظر بگیرد که اگر خودرویی که انتخاب کرده را بازیکن دیگری هم انتخاب کرده باشد؛ خودرو از حراجی خارج خواهد شد.چون یک خودرو نمیتواند دو صاحب داشته باشد.

140,000 تومان

ناموجود

مقایسه
نقد و بررسی اجمالیگروه تولیدی نهالک

[{“name”:”روش بازی”,”value”:”

بازی کلکسیونر نهالک

حراجی بزرگ خودروهای کلاسیک و جدید در شهر در حال برگزاری است. ما باید بهترین خودرو را انتخاب کنیم خودرویی که بیشترین امتیاز را دارد. بریم سراغ آموزش بازی کلکسیونر : 

ویدیوی بازی فکری کلکسیونر نهالک

آموزش بازی فکری کلکسیونر نهالک

مهم ترین قانون بازی به این صورت بیان می‌شود که انتخاب کارت‌های یکسان از طرف بازیکنان ؛ آن کارت را از بازی حذف خواهد کرد چرا ؟ چون یک خودرو نمی‌تواند به صورت همزمان متعلق به دو نفر باشد.

هدف انتخاب بهترین کارت خودرو از نظر راهبردی است. یعنی لزوما کارت‌های با امتیاز بالا نمی‌تواند انتخاب خوبی باشد. چون رقابت برای داشتن آنها بالا است. و احتمال شکست زیاد.همانطور که متوجه شدید بازی کلکسیونر یک بازی استراتژیک است و باید مسیر خلاقانه و اصولی را برای برنده شدن در پیش گرفت.

تصویر بازی کلکسیونر نهالک

بازی فکری کلکسیونر نهالک الهام گرفته از بازی کارتی معروف Go Nuts For Donuts است. با این تفاوت که شما در آن به جای حراجی خودرو وارد یک شیرینی فروشی شده و به انتخاب بهترین دونات مغازه می‌پردازید.

 طراح و هنرمند این بازی محبوب و جذاب به ترتیب Zachary Eagle و Claire Donaldson است که توسط کمپانی بازی سازی  Game
Wright منتشر شده است. این کمپانی بازی سازی نمونه های موفقی را در سالهای گذشته مانند Sushi Go  روانه‌ی بازار کرده است. صفحه رسمی بازی در Game Wright

 جمع بندی : بازی فکری کلکسیونر از بازی های جدید و محبوب در سطح دنیا است. و نهالک نیز در تولید این بازی توانسته هم از نظر کیفیت و هم از نظر طراحی موفق عمل کند.

پرسش و پاسخگروه تولیدی نهالک

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسیگروه تولیدی نهالک