گزارش نادرستی مشخصات

اگر به دنبال یک بازی سریع و پر از هیجان هستید، زبون زد یکی از بهترین انتخاب‌هاست. در این بازی جذاب، هر بار دو نفر با زدن ماسک آفتاب‌پرست و نشانه گرفتن کارت‌های اعداد به وسیله‌ی زبان برق‌آسا، با هم مسابقه می‌دهند و البته یک نفر هم داور می‌شود و عددی را که باید نشانه بگیرند، مشخص می‌کند. زبون زد شامل ۲ عدد ماسک آفتاب‌پرست از جنس پلاستیک نرم، ۲ قطعه لب پلاستیکی، ۲ زبان برق‌آسا، ۱۰ کارت هدف، ۱۰ کارت بازی و ۱۰ جا کارتی به همراه یک راهنماست و علاوه بر پرورش هوش هیجانی، سرعت عمل و سرعت پردازش اطلاعات را هم بالا می‌برد.

120,000 تومان

ناموجود

مقایسه
نقد و بررسی اجمالیگروه تولیدی بازی تا

بازی فکری زبون زد یک بازی بسیار زیبا و مهیج است که برای کودکان بالای 8 سال طراحی شده است از مزیت های این بازی برای رده سنی بالای 8 سال می توان به افزایش سرعت عمل و تمرکز کودکان اشاره کرد همچنین این بازی بسیار سرگرم کننده بوده و انتخاب مناسبی برای سرگرم کردن کودکانتان است. بازی فکری زبون زد بین 2 نفر صورت می گیرد. در ادامه به بررسی بازی فکری زبون زد خواهیم پرداخت.

محتویات بازی فکری زبون زد

محتویات بازی فکری زبون زد

در این قسمت از مقاله به بررسی محتویات بازی فکری زبون زد خواهیم پرداخت.

  • ماسک آفتاب‌پرست 2 عدد از جنس پلاستیک 
  • زبان برق‌آسا 2 عدد
  • لب پلاستیکی 4 عدد
  • کارت هدف 10 عدد
  • کارت بازی 10 عدد
  • جا کارتی 10 عدد 

آموزش بازی فکری زبون زد

آموزش بازی فکری زبون زد

بازی فکری زبون زد یک بازی رو میزی است که به سرعت عمل بسیار زیادی نیاز دارد. در آغاز بازی ابتدا باید ماسک های آفتاب پرست را آماده کرده و آن را در صورت خود بزنید.

همچنین قبل از بازی باید یک داور را برای خود انتخاب کنید تا کارت های بازی را برای شما بر زده و در جای مناسب خود قرار دهد..

بعد از اینکه بازیکنان آماده بازی شند داور کارت ها را در جای خود قرار می دهد و 10 کارت را در دست خود قرار می دهد. بازیکنان باید در سر جای خود قرار بگیرند و آماده شنیدن شروع از طرف داور باشند.

داور نام کارت های هدف  را با صدای بلند  اعلام می کند تا بازیکنان با زبانشان به آن ضربه بزنند و بازیکنی که سریع تر بتواند زبانش را بر روی کارت برند آن کارت به عنوان امتیاز به او داده می شود و باید کارت ها را به او بدهد و داور باید به این مسئله دقت داشته باشد که کدام بازیکن سریع تر زبانش را به کارت زده است. برای دیدن ادامه آموزش بازی فکری زبون زد کلیک کنید.

کلام آخر

بازی فکری زبون زد جزء بازی های کارتی و بازی های رو میزی است که برای رده سنی بالای 8 سال مناسب است و اگر می خواهید این بازی را با تعداد بازیکنان بیش تر انجام دهید می توانید به صورت نوبتی از ماسک ها استفاده کنید همچنین شما می توانید این بازی را از سایت بازی تحریر با قیمت مناسب خریداری کنید.

پرسش و پاسخگروه تولیدی بازی تا

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسیگروه تولیدی بازی تا