گزارش نادرستی مشخصات

در این بازی گروهی ۲ تا ۱۰ نفره باید به دنبال غول بازیگوش و کوچولویی باشیم که هر لحظه به رنگی دیگر و شکلی دیگر در می‌آید. کوغول حاوی ۲۵ کاشی مقوایی، ۴ تاس مخصوص (نشانگر جهت، شکل، رنگ و طرح غول کوچولو)، ۳۰ سکه برای شمارش امتیاز و راهنمای بازی است. انجام این بازی دو نیمکره‌ی چپ و راست مغز را به شدت درگیر می‌کند و از این طریق بر هماهنگی بین آن‌ها می‌افزاید. در عین حال سرعت پردازش اطلاعات و سرعت عمل بازیکنان را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد. از همه‌ی این‌ها گذشته، کوغول ساعات خوش و لذت‌بخشی برای دورهمی‌های خانوادگی و دوستانه به وجود می‌آورد

115,000 تومان

ناموجود

مقایسه
نقد و بررسی اجمالیگروه تولیدی نهالک

در بازی آزمایشگاه پانیک  فرض این است که شما و حداکثر نه نفر از دوستانتان در یک آزمایشگاه کار می کنید و یک آمیب سرکش به نحوی فرار کرده است و شما باید او را پیدا کنید. همه 25 کارت  در یک دایره چیده شده اند. در میان کارت ها آمیب‌های رنگی و شکل‌های مختلف به همراه سه آزمایشگاه ، دریچه‌ های هوا و جهش‌ ها دیده می‌ شود. در Panic Lab، همه به طور همزمان بازی می‌کنند و سعی می‌کنند بفهمند کدام یک از کارت‌ های آمیب کارت درستی است که فرار کرده است. در آزمایشگاه پانیک، بازیکنان  دانشمند دستشان پر است و سعی می‌ کنند بفهمند کدام آمیب را بگیرند  برای شروع بازی، 25 کارت را با هم مخلوط کنید، سپس آنها را به صورت دایره ای بچینید. 

آموزش بازی فکری کوغول

آموزش بازی فکری کوغول

در شروع یک دور، یک بازیکن چهار تاس خاص می اندازد که نشان دهنده رنگ، شکل و الگوی آمیب مورد نظر و همچنین رنگ آزمایشگاهی است که از آن خارج شده و در کدام جهت حرکت می کند. در همان زمان، بازیکنان باید آزمایشگاه را پیدا کنند، سپس در جهت درست حرکت کنند تا آمیب را ببینند . اما اگر پس از خروج از آزمایشگاه با دریچه ای مواجه شدید، باید قبل از ادامه جستجو به دریچه بعدی در دایره بروید. (آمیب ها ترجیح می دهند در صورت امکان در تاریکی سفر کنند). اولین بازیکنی که دستش را روی کارت درست می گذارد یک نشانه جمع می کند و اولین بازیکنی که پنج نشانه جمع می کند برنده می شود.

محتوای بازی فکری کوغول

محتوای بازی فکری کوغول 

این بازی فکری و مهیج داری  25 مربع مصور ، 4 تاس  بسیار خاص و جذاب ، 30 شمارنده ،و یک راهنمای بازی که  قوانین بازی در ان نوشته شده است .همچنین ای بازی مناسب برای سنین 8 سال به بالا است و تعداد 12-10 بازیکن می توانند این بازی را انجام دهند . زمان تقریبی این بازی حدود  15-30 دقیقه است . میز شما با دایره ای از کارت آمیب های زیبا و رنگارنگ پوشیده شده است. اینها یک مرکز "آزمایشگاه وحشت" را نشان می دهند که به زودی فرار خواهند کرد. علیرغم ظاهر مناسب این بازی می تواند برای کودکان و رده سنی آنها ، خیلی سرگرم کننده باشند ! 

فرض اصلی "آزمایشگاه وحشت" این است که ظاهر کلی آمیب فرار شده توسط یک تاس اولیه و چند تاس تعریف می شود. سپس بازیکنان باید آنها را در دایره ای از کارت ها "تعقیب" کنند تا آنها را شناسایی کنند . در  مسائل پیچیده‌ تر، آمیب‌ ها با پاس دادن کارت‌ های مختلف به تغییر شکل ادامه می‌ دهند. آنها همچنین هر زمان که بتوانند به سیستم تهویه وارد و خارج می شوند.دفترچه راهنمای این بازی  قوانین  را مفصل توضیح داده  و کل مفهوم را می توانید  به سرعت درک کنید.  

با تعقیب آمیب در جهت عقربه‌ های ساعت (به دنبال فلش سیاه)، می‌ توانیم آن را در حال تغییرات مختلف در «اتاق‌ های جهش» خاکستری ببینیم. آنها همچنین هنگام پریدن به داخل و خارج شدن دریچه ها، قسمت های زیادی از دایره را رد می کنند. آمیب در هیچ نقطه ای تصویری از خود به جا  نمی گذراند… و بنابراین، با رسیدن به جهش چهارم، منفجرشده و ناپدید می شود! در عمل، تعداد معدودی از آمیب های «آزمایشگاه وحشت» تا این حد پیش می روند. اکثر آنها در نقطه ای تصویر خود را ارسال می کنند و بنابراین زودتر می توان آنها را گرفت. اما  این تصویر  این احساس را می دهد  که چه شخصیت های کوچک زیرکی می توانند باشند! 

از نظر مفهومی، معما هایی که بازیکنان باید حل کنند خیلی پیچیده نیست. با این حال، همه بازیکنان به طور همزمان در تلاش برای رسیدن به یک وظیفه هستند. فقط اولین کسی که موفق می شود یک امتیاز کسب می کند … در حالی که کسانی که اشتباه می کنند ممکن است امتیازاتی را قبلاً کسب کرده بودند را  از دست بدهند! 

 رتبه بندی سنی تبلیغ شده (8+) است . کودکان بزرگتر، بزرگسالان و بازیکنانی که سریعتر فکر می کنند همیشه یک مزیت ذاتی خواهند داشت. غلبه بر این ممکن است برای دیگران دشوار باشد، اگرچه شروع کردن به بازیکنان جوانتر می تواند کمک کننده باشد. 

هیچ تعامل بازیکنی به جز فشار زمانی متقابل وجود ندارد. در تجربه من، انجام بیش از دو دور با بیش از 5 نفر تقریبا غیرممکن است. با موارد بیشتر، ژست‌ های مبهم و زمزمه‌ های گروهی که به طور مستقل آمیب را ردیابی می‌ کنند، می‌ تواند به شدت برای همه افراد درگیر حواس‌ پرتی شود! شما باید 10 گیمر بسیار ساکت، منضبط و با رفتار را دور یک میز داشته باشید تا بدون تأثیر بر تمرکز یکدیگر بازی کنید. 

آیا آزمایشگاه پانیک بازی خوبی است؟

آیا آزمایشگاه پانیک بازی خوبی است؟ 

آره! با یک گروه کوچک از بازیکنان همسن ، " Panic  Lab " می تواند یک بازی شگفت انگیز یا یخ شکن عالی باشد. من به ندرت به طور دقیق تا 5 امتیاز بازی می کنم (طبق قوانین)، اما اغلب در چند دور شکار آمیب قبل از بازی دیگر، یا زمانی که زمان محدود است، جا می شوم. بسته به تاس انداختن، دور ها می توانند در چند ثانیه به پایان برسند یا حتی  یک دقیقه   طول بکشند. حتی بازیکنان باتجربه گه گاه تحت فشار خطا می کنند. این  بازی نزدیک می تواند تمرین ذهنی عالی باشد! برای کودکان این  بازی  می‌ تواند یک «معمای منطقی» سرگرم‌ کننده بسازد. کودکان و بازیکنان کوچکتر  ممکن است از بازی مشترک با بزرگسالان لذت ببرند. 

این انعطاف‌ پذیری شاید دوست‌ داشتنی‌ ترین کیفیت «آزمایشگاه پانیک» باشد. نحوه بازی ممکن است رقابتی  و یا  مشارکتی  باشد شما می توانید هر طور که بخواهید این بازی را انجام دهید . در همه موارد، جذابیت و چالش ذاتی خود را حفظ می کند. در حالی که نمی توانید در طول یک دور معین چت کنید، اغلب می تواند سرگرم کننده باشد که پیشرفت موجودات لغزنده بین راندها را کشف کنید. این همچنین به شما کمک می کند تا ببینید که شما (یا بازیکنان دیگرتان) کجا لغزیده اید! 

قطعات این بازی جذاب و مقرون‌  به‌ صرفه  معمولاً کیفیت خوبی دارند. بازی در قالبی دلپذیر و رنگارنگ عرضه می شود که به راحتی اجزای آن را در خود جای می دهد . بسته بندی این محصول   به اندازه کافی قوی است که بتواند محتویات آن را نگه دارد در دفترچه راهنما  قوانین به وضوح نوشته شده است.

   جوایز و افتخارات بازی فکری کوغول

جوایز و افتخارات بازی فکری کوغول 

نامزد 2014 Kinderspielexperten "8 تا 13 سال" 

فینالیست بازی سال 2013 JUGuinho برای کودکان 

2012 نمایشگاه گیمز انگلستان برنده بهترین بازی با ورق 

کلام اخر  

Panic Lab یک بازی کوچک عالی است، که  بازیکنان زیادی را به خود جلب می کند . این بازی  یک بازی برای 2 تا 5 بازیکن بالای 10 سال در نظر گرفته شده است و شما با یک بار بازی کردن ان را در لیست بازی های محبوب خود قرار خواهید داد.  این بازی به عنوان یک بازی فکری و کارتی  برای گروه‌ های حل‌ کننده مشکلات نسبتاً رقابتی بهترین عملکرد را دارد. با این حال ، این بازی به عنوان یک بازی بسیار انعطاف پذیر و خانواده پسند است. شما می توانید این بازی کارتی و جداب را از سایت بازی تحریر تهیه فرمایید.  

 

پرسش و پاسخگروه تولیدی نهالک

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسیگروه تولیدی نهالک