گزارش نادرستی مشخصات

اسباب بازی برج دندونی در واقع همون دندون گیر آموزشی هست که به جهت رفع نیاز گاز زدن کودکان هنگام دندان درآوردن طراحی و ساخته شده است. برج دندونی سنجاقک یک امتیاز بزرگ هم نسبت به بقیه دندان‌گیرهای موجود در بازار دارد آن هم این است که بعد از گذر دوران رشد دندان کودک هم قابل استفاده جهت آموزش رنگ‌ها ، آموزش ساخت اشکال مختلف و … است.

120,000 تومان

ناموجود

مقایسه
نقد و بررسی اجمالیگروه تولیدی سنجاقک

[{“name”:”روش بازی”,”value”:”

بررسی و خرید انواع بازی فکری و آموزشی از سایت بازی تحریر.


برج دندونی 

این بازی از ۸ قطعه پلاستیکی با کیفیت ساخته شده که از هر نظر دارای طراحی دقیقی می‌باشد. هم از نظر سبکی و راحتی کار با آن برای کودک و هم از نظر ظرافت در طراحی و رنگ‌های استفاده شده در آن گویای کیفیت بالای این محصول جذاب گروه تولیدی سنجاقک است.

برج دندونی سنجاقک

بازی برج دندونی بیشتر جهت رفع نیاز کودک به گاز زدن طراحی و تولید شده تا هم درد لثه دوران دندان‌ درآوردن کودک بهبود یابد و هم کودک اشیاء دیگر را که احتمال کثیف بودنشان هم زیاد است به دهان خود نزدیک نکند.

اسباب بازی برج دندونی 

از این اسباب بازی می‌توان بعد از اتمام دوره رشد دندان کودک هم استفاده نمود . هم برای آموزش رنگ‌ها و هم در جهت ساخت اشکال مختلف با توجه به چفت شدن قطعات این بازی ( طراحی عالی محل اتصال در این بازی باعث چفت شدن قطعات بازی به یکدیگر با کمترین فشار می‌شود ) به همدیگر بهره جست که باعث افزایش خلاقیت کودک و هماهنگی چشم و دست او می‌شود. ( سازه‌ای مانند شکل زیر )

جمع بندی : بازی برج دندونی از مواد اولیه با کیفیت در تولید بهره برده و دارای رنگبندی جذاب برای کودکان است . وزن قطعات این بازی متناسب با توان بدنی کودک و بسیار سبک است و از هر نظر دارای محصولی درخور و استاندارد برای کودکان است.

مشخصات کلیگروه تولیدی سنجاقک
سایر مشخصات
کشور سازنده

ایران

سبک بازی

حرکتی – مهارتی

قابلیت حرکت

ندارد

تعداد بازیکن

۱ نفر

رده سنی

خردسال – کودک

محتویات داخل

۸ قطعه دندونی

خطر بلعیدن

ندارد

نوع بسته بندی

جعبه مقوایی

پرسش و پاسخگروه تولیدی سنجاقک

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسیگروه تولیدی سنجاقک