گزارش نادرستی مشخصات

آموزش اعداد با ترازوی حسابگر. این بازی دارای یه ترازوی پلاستیکی  و دو سری از اعداد ۱ تا ۱۰ هست که هر عدد وزن تعیین شده ‌ای داره. به طور مثال وزن عدد ۲ دوبرابر وزن عدد ۱ هست که با توجه به این قضیه می‌توان مسائل پایه‌ای ریاضی مانند : برزگتر و کوچکتر ، جمع و تفریق و تساوی را به کودکان همراه با بازی کردن آموزش داد.

83,600 تومان

ناموجود

مقایسه
نقد و بررسی اجمالیسرگرمی‌های فکری دانا

[{“name”:”معرفی بازی”,”value”:”

بازی ترازوی حسابگر دانا

– بازی فکری ترازوی حسابگر یک بازی سرگرم کننده با اهداف آموزشی هستش که می‌تونه برای کودکانی که در یادگیری مفاهیم و مسائل ریاضی مشکل دارن راه‌گشا باشه و مفاهیمی همچون بزرگتر و کوچکتر ، وزن ، آشنایی با اعداد و … به کودکان آموزش بده.

محتویات درون جعبه بازی فکری ترازو حسابگر

– درون جعبه‌ی این بازی ما یک ترازو به همراه
دو سری عدد انگلیسی از 1 تا 10 داریم که وزن هر عدد متناسب با خودشه و با اعداد دیگه متفاوته یعنی هر چقدر عدد بزرگتر میشه وزنش هم بیشتر میشه. حالا وقتشه بریم سراغ آموزش این بازی جذاب.

آموزش ترازو حسابگر دانا

– تو این بازی راه‌حل ساده است.ما توسط اون می‌تونیم مفهوم بزرگ یا کوچیک بودن رو به کودکان یاد بدیم مثل تصویر زیر :

همانطور که می‌بینین عدد 9 چون سنگین‌تره باعث پایین اومدن کفه چپ ترازو شده و بدین ترتیب کودک مفهوم نامساوی یا کوچکتر و بزرگتر رو یاد می‌گیره.

– یا با انتخاب دو عدد برابر و قرار دادن اون در دو سمت ترازوی حسابگر با توجه به اینکه در این حالت ترازو در موقعیت تعادل قرار می‌گیره مفهوم تساوی رو هم به بازیکنان انتقال بدیم و کلی روش دیگه برای بازی که دست ما رو برای آموزش اعداد باز میذاره.

– جمع بندی : در کل تجربه و تحقیق آموزشگاه‌ها و مدارس سراسر جهان ثابت کرده آموزش دادن با تکیه بر انجام دادن یک بازی که بتونه جذاب هم باشه برای کودکان بیشتر می‌تونه اونهارو در جهت یادگیری مسائل مفهومی و سخت مانند ریاضی سوق بده و باعث علاقمند شدن اونها به مطالب آموزشی بشه.

پرسش و پاسخسرگرمی‌های فکری دانا

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسیسرگرمی‌های فکری دانا