به شما اطمینان می دهم که فوتبال مسئله ی بالا تر از مرگ و زندگی است اگر می خواهید با چند تاس در خانه حس و حال فوتبال را داشته باشید پس بازی التاسیکو را به شما پیشنهاد می کنیم که می توانید فوتبال را به صورت سریع، ساده و سبک تجربه کنید.

قوانین بازی التاسیکو

در این بازی دو نفر مقابل یکدیگر بازی می کنند که در مقابل هم قرار گرفته و در نقش تیم حریف ظاهر می شوند؛ یکی از بازیکن ها به عنوان تیم حمله کننده و صاحب توپ است و بازیکن دیگر در مقابل او دفاع می کند. بازیکن حمله کننده شش تاس در اختیار دارد و می تواند تاس هارا به تمام نقاط زمین بفرستد و بازیکن دفاع کننده دو تاس در اختیار دارد که می تواند با تاس دروازه بان از دروازه محافظت کند و از تاس چالش برای تکل زدن و توپ گرفتن استفاده کند و مانند بازی فوتبال کسی که بیشترین گل را زده باشد برنده بازی است.

زمان بازی التاسیکو

در این بازی، بازیکن ها به صورت توافقی می توانند برای هر نیمه 5 الی 10 دقیقه در نظر بگیرند و یک روش دیگر برای اتمام بازی، تعیین کردن مجموع تعداد گل برای خاتمه در هر نیمه است به این صورت که اگر مجموع گل های هر تیم به هفت گل برسد نیمه تمام می شود و در نیمه دوم مجموع تعداد گل ها به چهارده برسد بازی تمام می شود.

تاس های التاسیکو

بازیکن حمله کننده می توانید به دلخواه با هر روشی که دوست داشته باشید می توانید انتخاب کنید مثلا می توانید شیر یا خط بندازید.
بازیکن حمله کننده شش تاس دارد که چهار تاس آن برای دفاع، هافبک، فوروارد و وینگر است و یک تاس آن برای شوت زدن و تاس دیگر آن برای ضربه ی آزاد و ایستگاهی است. بازیکن دفاع کننده نیز دو تاس دارد که تاس زرد رنگ برای دروازه بان و تاس سیاه رنگ برای گرفتن چالش است.

شما می توانیدبازی التاسیکو را از سایت بازی تحریر به صورت مستقیم خریداری کنید.