گزارش نادرستی مشخصات

بازی فکری غرب وحشی BANGگروه تولیدی ذهن زیبا

بازی فکری غرب وحشی بنگ یه بازی بزن و بکش با تِپس زمینه وِسترنِ که دعوای اصلیش بین کلانتر و یاغی هائیه که می خوان کلانتر و شکار کنن! معاون‌های کلانتر ، به‌صورت ناشناس ، هوای کلانتر و دارن ولی این وسط ، یه خائن هم هست که اون هم سنگِ خودش‌ و به سینه میزنه ! تو این بازی ، هر بازیکن ، در هیأتِ یکی از شخصیت‌های معروف و مشهورِ غرب وحشی هستش ، یکی از این نقش‌ها رو شما به‌عهده میگیرید. بازی ای رو که بیش از یه میلیون کابوی تو کل دنیا تاییدش کردن رو انصافا باید تجربه اش کنید.

134,000 تومان

ناموجود

مقایسه
نقد و بررسی اجمالیگروه تولیدی ذهن زیبا

[{“name”:”نقد وبرسی”,”value”:”

یکی از لذت بخش ترین و هیجان انگیز ترین بازی های کارتی، بازی فکری غرب وحشی است این بازی به صورت جمعی و با تعداد بازیکن حداقل چهار و حداکثر هفت نفره انجام می گیرد. این بازی مناسب افراد هشت سال به بالا است که موجب افزایش خلاقیت و تمرکز در کودکان می شود، هوش هیجانی افراد را بالا می برد و همچنین موجب می شود روابط اجتماعی و عمومی افراد در رتبه بالا تری قرار گیرد.

بازی فکری غرب وحشی

بازی فکری غرب وحشی، نوعی بازی کارتی است که تقریبا به بازی مافیا اندک شباهتی دارد. از جذابیت این بازی آنقدر بدانید که بیشتر از یک میلیون مخاطب دارد که این مخاطبان، غرب وحشی را یک بازی جذاب و هیجان انگیز نامیده اند. این بازی فکری در کشور های مختلف و تحت لیسانس ایتالیا ساخته شده است که محتویات درون جعبه غرب وحشی کیفیت فوق العاده ای دارند.

مکانیزم و ترفند های بازی فکری غرب وحشی بدین صورت است که شما بایستی از مهارت های بلوف زنی، نقش مخفی، جاسوسی، پیش بینی، تیز بینی، حدس و… خود در این بازی استفاده کنید.

بازی فکری غرب وحشی

محتویات درون جعبه بازی فکری غرب وحشی 

از جمله محتویات درونی بازی فکری غرب وحشی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • هفت عدد کارت نقش افراد
  • 16 عدد کارت شخصیت
  • هشتاد عدد کارت بازی 
  • سی عدد توکن گلوله
  • کارت راهنما
  • دفترچه راهنما

محتویات درون جعبه بازی فکری غرب وحشی

آموزش بازی فکری غرب وحشی 

نحوه انجام بازی فکری غرب وحشی تقریبا شباهت کلی به بازی مافیا دارد. در این بازی یاغی و کلانتر داریم که یاغی ها در پی شورش هدف این را دارند تا کلانتر های بازی را به قتل برسانند و کلانتر های بازی که شامل خود کلانتر و معاون های کلانتر می شوند به دنبال از بین بردن یاغی های شهر هستند. 

در این بازی یک شخصیت منفی دیگری نیز وجود دارد که کار جاسوس را به صورت خائن انجام می دهد این شخصیت در پی انجام فعالیت خود به صورت زیرکانه و مخفی است.

در این بازی شخصیت کلانتر برای برقراری نظم وامنیت شهر تلاش می کند و می خواهد برای ایجاد امنیت در شهر از شر یاغی های شهر خلاص شود. بعد از کلانتر معاون های کلانتر نیز به وی در ایجاد امنیت و کشتن یاغی ها کمک می کنند. در کل معاون ها و کلانتر نقش مشابهی دارند و هر دو نقش برای از بی بردن یاغی ها وارد بازی می شوند.

یاغی های بازی در برابر نابودی شهر و کلانتر ها وارد بازی می شوند. نقش های این شخصت ها یعنی یاغی ها به این صورت است که باید هر طور شده کلانتر و معاون های بازی را از بین ببرند تا با تصرف شهر بازی را ببرند.

آموزش بازی فکری غرب وحشی

نقش دیگری که در این بازی وجود دارد نقش خائن است که این نقش با ایجاد دو دلی و تفرقه در بازی، بازی را بسیار جذاب و هیجان انگیز می کند.

نقش خائن در این بازی بسیار سخت و پیچیده است که این شخصیت بایستی روش هایی را به کار بگیرد تا بتواند تنها شخص بازمانده در میان بازیکنان باشد. 

از دیگر جذابیت بازی غرب وحشی می توان به کارت های موجود در این بازی اشاره کرد که جذابیت بازی را دو چندان می کنند. حال نوبت گلوله ها است که هفت گلوله بعد از برملا شدن یاغی ها و کلانتر ها شروع به حرکت می کنند که در آخر یا یاغی ها بازی را مب برند یا کلانتر ها. به گونه ای تیرشان خطا نرود و به خودی شلیک نکنند که در این صورت بازنده خواهند شد.

پرسش و پاسخگروه تولیدی ذهن زیبا

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسیگروه تولیدی ذهن زیبا