گزارش نادرستی مشخصات

بازی نامیرا نهالک | بازیفکری نامیرا نهالکگروه تولیدی نهالک

نامیرا یک بازی کارتی فوق‌العاده هیجان‌انگیز است که در آن بازیکنان تلاش می‌کنند با کسب سکه‌های بیشتر و استفاده از قدرت کارت‌هایی که در دست دارند، یا ادعا می‌کنند که در دست دارند، کارت‌های بازیکنان دیگر را باطل کنند و خودشان آخرین نفری باشند که کارت یا کارت‌هایش هنوز باطل نشده است. این بازی شامل ۳۰ کارت امشاسپندان، ۱۰ کارت وفاداری، ۱۰ کارت خلاصه قوانین، ۶۰ سکه، صندوق ذخیره (درب جعبه) و دفترچه‌ی راهنماست. در این بازی توان مذاکره و قدرت استنتاج بازیکنان به چالش کشیده می‌شود.

137,000 تومان

ناموجود

مقایسه
نقد و بررسی اجمالیگروه تولیدی نهالک

[{“name”:”روش بازی”,”value”:”

این روز ها بازی های فکری دسته جمعی بسیار پر طرفدار شده اند. چرا که وقتی وارد جمعی می شوید استفاده بیش از اندازه از تلفن های همراه بی احترامی محسوب می شود از این رو بزرگان خانواده برای حل این مشکلات بازی فکری را وارد بازی کرده اند. از زمان های دور بازی های کارتی بسیار جذاب بوده اند در این مطلب در نظر داریم شما را با بازی کارتی بسیار جذاب و هیجان انگیز نامیرا آشنا کنیم با بازی تحریر همراه باشید.

بازی فکری نامیرا

بازی فکری نامیرا

بازی فکری کارتی نامیرا محصول کشور ایران است. این بازی توسط شرکت نهالک ساخته و وارد بازار شده است. بازی فکری نامیرا برای گروه سنی 12 ساله تا 99 ساله مناسب است و برای افراد زیر 12 سال ممکن جذاب نباشد و یا درک بازی برایشان سخت باشد. این بازی به صورت گروهی با تعداد افراد دو تا ده نفره انجام می گیرد.

موضوع بازی فکری نامیرا بسیار جذاب است چرا که استراتژی این بازی این است که شما با ادعا و بلوف زدن بازی را به نفع خود تمام کنید. این بازی دارای چند شخصیت است که به صورت تصادفی بین بازیکنان پخش می شود که نام های هومن، شهریار، هورتات، آشا، امرتات، اهریمن هستند که هر کدام از این شخصیت ها قدرت های متفاوتی دارند.

بازی فکری نامیرا

محتویات جعبه بازی فکری نامیرا

 محتویات درون جعبه بازی کارتی نامیرا به شرح زیر هستند:

 • سی عدد کارت امشاسپندران 
 • شصت عددسکه نشان مهر 
 • ده عدد کارت وفاداری
 • ده عدد کارت قوانین
 • دفترچه راهنما

محتویات درونی بازی فکری نامیرا قابل بلعیدن نیستند از این شما می توانید با خیالی راحت اقدام به خرید بازی فکری نامیرا از بازی تحریر با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت کنید.

هدف از بازی فکری نامیرا چیست؟

هر بازی با هدف خاصی تولید و روانه بازار می شوند بنابراین از جمله اهداف بازی فکری نامیرا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تست هوش
 • سرگرمی 
 • افزایش حافظه 
 • یاد گرفتن خوب فکر کردن
 • مهارت تصمیم گیری 
 • یاد گیری مهارت ریسک پذیری

بازی فکری نامیرا

آموزش بازی فکری نامیرا

بازی فکری نامیرا یک بازی فکری کارتی است که هیجان زیادی دارد. در این بازی بازیکنان تلاش می کنند با استراتژی های مختص خود سکه های بیشتری کسب کند، هر چه تعداد سکه های بازیکنی بیشتر باشد قدرت بیشتری خواهد داشت. شما در این بازی بایستی با ادعا و بلوف زدن بازی را به نفع خود تمام کنید. در این بازی شما بایستی کارت های رقبا را با ادعا ها وبلوف های خود باطل کنید.در این صورت برنده بازی خواهید بود.

این بازی به این صوتاست که هر بازیکن سعی می کند با استفاده از قدرت کارت هایی که در دست دارد و یا ادعا می کند در دست دارد ( شما بایستی تمام قدرت های شخصیت های بازی را بدانید) سکه جمع کند و سپس با پرداخت سکه های خود به خزانه کارت های رقبا را باطل کند. ذدر آخر بازیکنی که فقط یک کارت در دستش باقی بماند برنده بازی است. در این بازی قدرت مذاکره و قدرت بلوف زنی افراد به چالش کشیده می شود.

حرف آخر

 در این مقاله از بازی تحریر قصد داشتیم که شمارا با یکی از بهترین بازی هایی که میتوانید در زمینه باز یکارتی انجام دهید را به شما آموزش دهیم. شما با مطالعه ویژگی های بازی ذکر شده دراین مطلب درخواهید یافت که ایا این بازی برای شما مناسب است و یا خیر. همچنین شما میتوانید به سایت بازی تحریر مراجعه کرده و باز یهای دیگری را انتخاب نمایید. ما در تلاشیم که بهترین هارا برای شما مشترریان عزیز به ارمغان آوریم.

“},{“name”:”نقد و برسی”,”value”:null}]

پرسش و پاسخگروه تولیدی نهالک

هیچ پرسشی یافت نشد

  برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

  نقد و بررسیگروه تولیدی نهالک