گزارش نادرستی مشخصات

مدیریت منابع در کنار تفکر استراتژیک از مهارت‌های اساسی برای افزایش هوش مالی محسوب می‌شوند و بازی شهردار به روشی جالب و بدیع این مهارت‌ها را پرورش می‌دهد. شهردار یک بازی ۲ تا ۴ نفره‌ با روندی سریع و بسیار جذاب است که در آن هر بازیکن سعی می‌کند شهرش را طوری توسعه دهد که زودتر از بقیه بتواند ۴ مکان شاخص شهر خود را تکمیل کند. بازیکنان به نوبت یک یا دو تاس می‌ریزند و بر اساس عدد به دست آمده که یک یا چند کارت را فعال می‌کند، درآمد کسب می‌کنند و با پول به دست آمده شهرشان را بیشتر توسعه می‌دهند تا در نوبت‌های بعدی پول بیشتری نصیبشان شود. بعضی وقت‌ها از تاس ریختن یک بازیکن، بازیکنان دیگر بهره‌مند می‌شوند و این امر تعامل بیشتری را در بازی به وجود می‌آورد.

138,600 تومان

ناموجود

مقایسه
نقد و بررسی اجمالیگروه تولیدی نهالک

[{“name”:”نقد و برسی”,”value”:”

بازی فکری شهردار

بازی فکری شهردار، نوعی بازی کارتی است مه مناسب دو تا چهار نفراست. این بازی آموزشی است و هدف از این بازی اعتماد به نفس، خلاقیت، دقت و تمرکز، قدرت تصمیم گیری و… است. والدین خلاق می توانند با انجام این بازی با کودکانشان در افزایش اعتماد به نفس، قدررت تصمیم گیری، خلاقیت فرزندانشان گامی بزرگ بردارند.

شما با انجام بازی فکری شهردار که یک بازی استراتژیک و خلاقانه است به عنوان شهر دار انتخاب می شوید پس از آن با برنامه ریزی و تصمیم گیری های عاقلانه سرنوشت شهروندان و شهر را به سمت چیز های جدید سوق می دهید. در این بازی هر بازیکن شهری در اختیارش دارد. هر بازیکنی که بتواند شهرش را بهتر از بازیکنان دیگر توسعه دهد برنده بازی است.

بازی فکری کارتی شهردار

محتویات درون جعبه بازی فکری شهردار

درون جعبه بازی فکری شهردار موارد زیر برای انجام بازی وجود دارد:

  • 24 عدد کارت شروع 
  • 84 عدد کارت عرضه
  • دو عدد تاس
  • 78 عدد سکه
  • دفترچه راهنمای بازی 

بازی فکری کارتی شهردار

آموزش بازی فکری شهردار

بازی فکری شهردار یک بازی چهار نفره است که هدف از این بازی تصمیم گیری خلاقانه و مدیریت است. در این بازی هر بازیکن یک شهر دارد که موظف است شهرش را توسعه دهد و به بهترین حالت ممکن آن را گسترش دهد. مدیریت و توسعه هر بازیکن بایستی به گونه ای باشد که بتواند شهری ایده آل و بهتر از شهر های بقیه بازکن ها تحویل دهد و سعی کن این توسعه و گسترش در مدت زمان کمتری و با بهترین کیفیت باشد.

در ادامه بازیکنی که بتواند چهار مکان اصلی و شاخص شهر خود را توسعه دهد و تکمیل کند بازی استپ می کند و بازیکنان به ترتیب تاس می ریزند. پس از اینکه بازیکنان تاس ریختند هر بازیکن بر اساس عدد به دست آمده کارت فعال می کند و با پولی که از فعال کردن کارت به دست آورده شهرش را توسعه می دهد.

یه تقلب ریز: اگر بازیکنی بخواهد در سری های بعدی پول بیشتری به جیب بزند بایستی حتما پول به دست آمده در هر دوره را برای توسعه شهرش خرج کند.

در بازی فکری شهردار برای هر بازیکن سه سکه، یک مزرعه گندم، یک نانوایی و چهار کارت مکان شاخص که بایستی این چهار مکان را با پولی که به دست می آورد توسعه دهد. برای اینکه در این بازی بتوانید درآمد بیشتری داشته باشید بایستی کارت های جدید که چهار دسته هستند را بخرید. 

چهار دسته کارت موجود در این بازی به صورت کارت های آبی که با خرید این کارت هامی توانید از بانک پول بگیرید. کارت های سبز که بازیکن در نوبت خود می تواند پول بگیرد. کارت قرمز برای این است که صاحبان این کارت بتوانند از کسی که تاس ریخته پول بگیرد. و کارت های بنفش که بازیکنی که کارت بنفش را داشته باشد بایستی هنگان تاس ریختن از بقیه بازیکنان پول بگیرد.

و در آخر بازیکنی که بتواند پول بیشتری کسب کند و شهرش را به بهترین شکل ممکن سریع تر از بقیه بازیکنان توسعه دهد برنده بازی است.

پرسش و پاسخگروه تولیدی نهالک

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسیگروه تولیدی نهالک