گزارش نادرستی مشخصات

کاغذ‌های یادداشت اصولا برای یادآوری نکات مهم یا مورد علاقه به کار می‌روند. حال اگر بتوان این یادداشت مهم را در معرض دید و جلوی چشمان قرار داد بسیار کارآمدتر هم می‌شود. یادداشت‌های چسبی این مشکل بسیار بزرگ را تماما حل کرده‌اند به این شکل که به وسیله چسب قسمت بالای کاغذ به راحتی به انواع سطوح بدون اینکه لکه یا اثری بگذارند می‌چسبند و در صورت لزوم جدا میشوند. این ‌حالت یعنی جدا شدن مجدد از سطح ، امکان ویرایش یادداشت را هم فراهم می‌کند.

16,500 تومان

ناموجود

مقایسه
نقد و بررسی اجمالیXINGLI Sticky Note

کاغذ یادداشت چسب‌دار XINGLI با ابعاد ۱۲۷ × ۷۶ میلی‌متر از چهار رنگِ آبی ، قرمز ، زرد و سبز به تعداد ۱۰۰ برگ تشکیل شده است.

– رنگ‌های متفاوت کاغذ یادداشت چسبی می‌تواند در رده‌بندی یادداشت‌ها به کار آید به این شکل که هرکدام از رنگ‌ها را به مطالب خاص اختصاص دهیم و به اصطلاح آن‌ها را دسته‌بندی کنیم تا در مراجعه مجدد به یادداشت بتوانیم سریع‌تر به محتوای مورد نظر دسترسی پیدا کنیم. 

کاغذ یادداشت XINGLI از نظر کیفیت محصولی قابل قبول است و تمام انتظارات شما را به طور کامل برآورده خواهد کرد. کیفیت کاغذ که باعث سهولت در هنگام نگارش می‌شود ، نوع چسب محصول که باعث ایجاد لکه روی سطوح نمی‌شود و تمام استانداردهای مورد نظر به طور کامل رعایت شده است.

جمع بندی : کیفیت بالای محصول در کنار زیبایی و استفاده ار رنگ‌های جذاب ، سهولت در استفاده از محصول و … همگی این محصول XINGLI را تبدیل به یک محصول درجه یک کرده است.

پرسش و پاسخXINGLI Sticky Note

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسیXINGLI Sticky Note