گزارش نادرستی مشخصات

گوش به زنگ شامل یک زنگ و تعدادی کارت است که روی هر کدام بین یک تا پنج میوه وجود دارد. کارت‌ها تقسیم می‌شوند و بازیکنان به نوبت یک کارت رو می‌کنند. هر بار که از یک نوع میوه دقیقا ۵ تا رو شود، بازیکنی که زنگ را به صدا درآورد، برنده است و تمامی کارت‌های رو شده را برمی‌دارد. این بازی دقت دیداری و تمرکز بازیکنان را افزایش می‌دهد. از اهداف دیگری که با انجام این بازی می‌توان به آن دست یافت، سرعت عمل و سرعت واکنش به محرک‌های دیداری است. بعلاوه، شناخت مفهوم عدد هم می‌تواند برای کودکان سنین پایین‌تر یکی از اهداف این بازی باشد.

110,000 تومان

ناموجود

مقایسه
نقد و بررسی اجمالیگروه تولیدی بازی تا

بازی فکری گوش به زنگ شامل چندین کارت و یک زنگ است که روی هر کارت یک تا پنچ کیوه وجود دارد این بازی مناسب برای کودکان 3 تا 10 ساله است که می توانند با تعداد نفرات 2 الی 6 نفر آن را بازی کنند همچنین این بازی برای کودکان طراحی شده است به همین دلیل خطر بلعیده شدن توسط کودکان وجود ندارد و جزء زیر دسته بازی های کارتی است در ادامه به بررسی بیشتر بازی فکری گوش به زنگ خواهیم پرداخت.

محتویات بازی فکری گوش به زنگ

محتویات بازی فکری گوش به زنگ

در ادامه به بررسی بیش تر محتویات بازی فکری گوش به زنگ خواهیم پرداخت.

 • ۵۶ برگ کارت بازی
 • یک عدد زنگ بازی
 • راهنمای بازی

آموزش بازی کارتی گوش به زنگ

کارت ها بین بازیکنان تقسیم می شود هر بازیکن در این بازی در نوبت خود یک کارت را بر می گرداند و سایر بازیکنان نیز به همین ترتیب، اگر کارت های برگردانده شده بازیکنان، پنج تصویر از یک مدل میوه را نشان دهد، بازیکنی که سریعتر بتواند این پنج عدد میوه شبیه به هم را تشخیص دهد، ( مثلا 5 عدد موز ) باید سریع زنگ را به صدا در آورد و سپس تمامی کارت های برگردانده شده خودش و سایر بازیکنان را برداشته و زیر کارت هایش قرار می دهد، هدف اصلی بازی این است که برنده کارت های بیشتری جمع نماید.

برای دیدن ادامه آموزش بازی فکری گوش به زنگ کلیک کنید.

مزایای بازی فکری گوش به زنگ

مزایای بازی فکری گوش به زنگ

از مزایای بازی فکری گوش به زنگ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • افزایش مهارت دقت کردن
 • افزایش تمرکز
 • افزایش سرعت عمل در کودکان
 • افزایش اعتماد به نفس
 • آموزش شمارش اعداد

کلام آخر

یکی از مهمترین مشکلاتی که بچه ها و والدین یا مربیان با آن روبرو هستند، عدم تمرکز و توجه بچه ها و تلاش برای افزایش دقت و تمرکز در آنها است. همانطور که میدانیم بدون داشتن دقت و تمرکز حواس، فرآیند یادگیری صورت نمی گیرد. پس شما می توانید این بازی برای افزایش تمرکز و دقت فرزند خود از سایت بازی تحریر با قیمت بسیار مناسب خریداری کنید

پرسش و پاسخگروه تولیدی بازی تا

هیچ پرسشی یافت نشد

  برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

  نقد و بررسیگروه تولیدی بازی تا