آموزش بازی فکری گوش به زنگ

گوش به زنگ یک بازی شش نفره هیجان انگیز و اعتیاد آور است که برای سنین 3 سال به بالا طراحی شده است. اگرچه بر  مهارت های دقت، تمرکز، سرعت عمل و اعتماد به نفس تأثیر می گذارد، اما برای آموزش شمارش در ریاضیات نیز استفاده می شود. در این بازی، بازیکنی که می‌تواند دقیقاً تشخیص دهد که عدد مشخصی که در ابتدای بازی کوچک شده است دقیقاً کدام میوه است، زنگ را در اواسط بازی  به صدا در می‌آورد و برنده  بازی را می‌بازد و تمام کارت‌هایش را حذف می‌کند در ادامه به بررسی بیشتر این بازی فکری گوش به زنگ خواهیم پرداخت.

محتویات بازی فکری گوش یه زنگ

در این قسمت از مقاله به بررسی بیش تر محتویات بازی فکری گوش به زنگ خواهیم پرداخت.

  • ۵۶ برگ کارت بازی
  • یک عدد زنگ بازی
  • راهنمای بازی

آموزش بازی کارتی گوش به زنگ

آموزش بازی کارتی گوش به زنگ

هر بازیکن در نوبت خود یک کارت را بر می گرداند و سایر بازیکنان نیز به همین ترتیب، اگر کارت های برگردانده شده بازیکنان، پنج تصویر از یک مدل میوه را نشان دهد، بازیکنی که سریعتر بتواند این پنج عدد میوه شبیه به هم را تشخیص دهد، ( مثلا 5 عدد موز ) باید سریع زنگ را به صدا در آورد و سپس تمامی کارت های برگردانده شده خودش و سایر بازیکنان را برداشته و زیر کارت هایش قرار می دهد، هدف اصلی بازی این است که برنده کارت های بیشتری جمع نماید.

اما می توانید از کتاب راهنمای بازی فکری گوش به زنگ برای آموزش بازی فکری گوش به زنگ استفاده کنید.

کلام آخر

یکی از مهمترین مشکلاتی که بچه ها و والدین یا مربیان با آن روبرو هستند، عدم تمرکز و توجه بچه ها و تلاش برای افزایش دقت و تمرکز در آنها است. همانطور که میدانیم بدون داشتن دقت و تمرکز حواس، فرآیند یادگیری صورت نمی گیرد. پس شما می توانید این بازی برای افزایش تمرکز و دقت فرزند خود از سایت بازی تحریر با قیمت بسیار مناسب خریداری کنید.

برای خرید بازی فکری گوش به زنگ کلیک کنید

hanafi