گزارش نادرستی مشخصات

" تلاش برای رسیدن هرچه سریع‌تر به خانه‌ی آخر " هدف اصلی ​بازی فکری رییس​​​ قبیله تو همین یه جمله خلاصه میشه.البته نه به همین سادگی. تو راه رسیدن به خانه‌های آخر باید مراقب طلسمها هم بود. حالا طلسمها چی هستن؟ دو نوع طلسم داریم ، سیاه و سفید. طلسم سیاه آدمک مورد نظرو از بازی محروم میکنه و طلسم سفید به اون آدمکی که به خونه همرنگ خودش رسیده این اجازه رو میده تا یه آدمک دیگه رو هم به خونه آخر ببره و اینطوری سریعتر مراحل بازی رو پشت سر بذاره.

170,000 تومان

ناموجود

مقایسه
نقد و بررسی اجمالیگروه تولیدی نهالک

[{“name”:”معرفی بازی”,”value”:”

بازی رئیس قبیله یک بازی فکری و استراتژیکی است که می توانید 2 تا 4 نفره این بازی را در جمع دوستان و خانواده بازی کنید که شما را یاد بازی های نوستالژی و قدیمی مانند منچ می اندازد. این بازی مناسب برای همه سنین است و همه می توانند کنار هم این بازی را انجام دهند و هدف این بازی آموزش مهارت های اجتماعی است. در ادامه به معرفی بیش تر بازی آموزش رئیس قبیله خواهیم پراخت.

محتویات بازی فکری رئیس قبیله

محتویات بازی فکری رئیس قبیله

محتویات بازی فکری رییس قبیله شامل موارد زیر هست:

  • 12 آدمک
  • 45 کارت
  • 2 حلقه ی طلسم
  • یک برد گیم
  • راهنمای بازی

داستان بازی استراتژیک رییس قبیله

این بازی یک بازی برد گیم رقابتی است که برای تمام سنین مناسب است و باعث سرگرمی آن ها می شود که قوانین بسیار آسانی دارد قبل از این که به سراغ آموزش روش بازی رییس قبیله برویم سناریو این بازی را به شما خواهیم گفت:

در بازی استراتژیکی رئیس قبیله هر ساله قبایل کنار یکدیگر جمع می شوند تا بر سر، سر پرستی جنگل با یکدیگر رقابت کنند. هر قبیله مبارزان ماهری را به میدان می فرستد تا در این مسابقه شرکت کنند. هر قبیله جایگاهی برای آغاز بازی برای خود دارد. زمانی که مبارزان در جایگاه خود می ایستند، جادوگر جنگل که یکی از ساکنان جنگل است دستور می دهد تا بازی را شروع کنند هر قبیله ای که به نقطه پایان بازی برسد سرپرستی جنگل را بر عهده می گیرد و پیروز این مسابقه تلقی می شود.

بازی رییس قبیله

– بازی فکری رییس قبیله یه بازی ساده و در عین حال جذابه که شباهت‌هایی هم به بازی منچ و ماروپله خودمون داره. هر بازیکن داخل این بازی جذاب نماینده‌ای از یک قبیله است و برای اون قبیله رقابت خواهد کرد. حالا می‌پرسین رقابت سر چیه؟ سر رسیدن به نقطه هدف قبل از غروب آفتاب و البته سریعتر از رقبامون ، بریم سراغ نحوه انجام بازی.

نحوه بازی رئیس قبیله

– قبل از اینکه بریم سراغ آموزش بازی فکری رییس قبیله میخوام تفاوت‌های این بازی رو با بازی منچ و ماروپله بهتون بگم. تو بازی رئیس قبیله ما به جای تاس که تعیین کننده حرکات بازی تو بازی منچ بود ، کارت‌های بازی رو داریم و اونها به ما میگن که چه حرکت‌هایی رو باید انجام بدیم.

راهنمای بازی رییس قبیله

– بازی شروع میشه و هر بازیکن رنگ مهره خودش رو انتخاب میکنه و داخل محل خودش تو صفحه‌ی بازی قرار میده. خوب قبلا گفتیم که این کارت‌های بازی هستن که میگن چه حرکتی باید انجام بدیم. بریم سراغ کارت‌های بازی و نحوه کار با اونها:

– کارت
جادوی تسخیر : این کارت به ما اجازه حرکت به چن خانه جلوتر یا برگردوندن حریفمون به نقطه شروع رو میده.

– کارت طلسم سفید : این کارت اجازه میده که ما طلسم سفید رو به گردن جنگنجوی خودمون بندازیم و اون رو به نزدیکترین جایگاه که تصویر طلسم سفید روی اون هست برسونیم و بازی رو از اونجا ادامه بدیم. نقطه‌ی جذاب طلسم سفید اینه که فقط جنگنجویی که برای اولین بار به دستش آورده می‌تونه ازش تا آخر بازی استفاده کنه و اگه به خونه آخر رسید یک بازیکن دیگه‌اش رو هم ببره به همون خونه آخر و اینطوری از همه جنگجوهای دیگه جلو بیفته.

– کارت جادوی رعد : میشه گفت جذاب‌ترین کارت بازیفکری رییس قبیله است. حالا میگین چرا؟ چون این کارت یکی از جنگجوهامون رو ۱۱ خونه جلوتر می‌بره یا اینکه می‌تونیم مهره خودمون رو با مهره حریف که جلوتر از ماست عوض کنیم. عالیه مگه نه!! 

– کارت طلسم سیاه : این کارت هم فوق‌العاده‌اس چون اجازه میده یه طلسم سیاه رو گردن جنگجوی حریف بندازین و اون رو از ادامه بازی محروم کنین البته احتمالش هست که کارت طلسم سیاه دست حریفتون هم بیفته و بخواد طلسم رو به مهره شما انتقال بده و شما رو از ادامه بازی منع کنه! بقیه کارتها برای تعیین حرکات بازی هستن و امتیازی ندارن.

– توجه داشته باشین که مهره‌هایی که طلسم سیاه و سفید دارن رو نه میشه جابه‌جا کرد و نه اونهارو زد. و اینکه تو صفحه بازی رییس قبیله یه جایگاه‌هایی هست به نام طناب‌کشی که ما رو چن خونه جلوتر انتقال میده و اگه جنگجوی حریف اونجا باشه می‌تونیم اون رو بزنیم. البته این حرکت فقط تو مسیرهای قابل انجامه که همرنگ مهره ما نباشه به همین راحتی!!

برای دیدن آموزش بازی فکری رییس قبیله کلیک کنید.

کلام آخر

 بازی رئیس قبیله یه بازی جذاب و سرگرم کننده برای دورهمیامونه و از لحاظ ساخت هم تولیدکننده این بازی بسیار موفق عمل کرده هم از لحاظ زیبایی و هم از لحاظ کیفیت ، بطوریکه در استفاده‌های زیاد دچار فرسودگی نمی شود. شما می توانید این بازی را با قیمت بسیار مناسب از سایت بازی تحریر خریداری کنید.

پرسش و پاسخگروه تولیدی نهالک

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسیگروه تولیدی نهالک