آموزش بازی فکری رئیس قبیله

بازی رئیس قبیله یک بازی فکری و استراتژیکی است که می توانید 2 تا 4 نفره این بازی را در جمع دوستان و خانواده بازی کنید که شما را یاد بازی های نوستالژی و قدیمی مانند منچ می اندازد. این بازی مناسب برای همه سنین است و همه می توانند کنار هم این بازی را انجام دهند و هدف این بازی آموزش مهارت های اجتماعی است. در ادامه به معرفی و آموزش بیش تر بازی آموزش رئیس قبیله خواهیم پراخت.

محتویات جعبه بازی فکری رئیس قبیله

 محتویات بازی فکری رییس قبیله شامل موارد زیر هست:

  • 12 آدمک

·45 کارت

·2 حلقه ی طلسم

  • یک برد گیم
  • راهنمای بازی

داستان بازی استراتژیکی رییس قبیله

این بازی یک بازی برد گیم رقابتی است که برای تمام سنین مناسب است و باعث سرگرمی آن ها می شود که قوانین بسیار آسانی دارد قبل از این که به سراغ آموزش روش بازی رییس قبیله برویم سناریو این بازی را به شما خواهیم گفت:

دربازی استراتژیکی رئیس قبیله هر ساله قبایل کنار یکدیگر جمع می شوند تا بر سر، سر پرستی جنگل با یکدیگر رقابت کنند. هر قبیله مبارزان ماهری را به میدان می فرستد تا در این مسابقه شرکت کنند. هر قبیله جایگاهی برای آغاز بازی برای خود دارد. زمانی که مبارزان در جایگاه خود می ایستند، جادوگر جنگل که یکی از ساکنان جنگل است دستور می دهد تا بازی را شروع کنند هر قبیله ای که به نقطه پایان بازی برسد سرپرستی جنگل را بر عهده می گیرد و پیروز این مسابقه تلقی می شود.

آموزش روش بازی رئیس قبیله

در بازی بر خلاف بازی منچ تصمیم گیرنده بازی تاس ها نیستند بلکه کارت های این بازی تصمیم می گیرند روش بازی را چگونه پیش بروند و شما نسبت به کارت هایی که دارید باید استراتژیکی خود را انتخاب کنید در این بازی کارت های طلسم نیز وجود دارد که باعث افزایش جذابیت بازی می شود.

این بازی را می توان 2 نفره، 3 نفره و 4 نفره بازی کرد برای هر بازیکن 3 آدمک داده می شود و کارت ها را بر زده و در داخل زمین قرار دهید و حلقه های طلسم را در وسط صفحه قرار دهید که یکی از قدرتمند ترین اجزای این بازی است و می تواند سر نوشت بازی را تغییر دهد.

جوان ترین بازیکن، باید بازی را شروع کند و بازی در جهت عقربه های ساعت می چرخد بعد از شروع بازی بازیکنان باید دو کار انجام دهند:

  • ابتدا باید یک کارت را از کارت های جادوگر بردارد و به آن عمل کند
  • کارت را پشت رو کند و در محل کارت های بازی شده قرار دهد

کارت های جادوگر 45 عدد است و محدود هستند و امکان دارد کارت های جادوگر تمام شود به همین دلیل کارت های بازی شده را بر زده و در محل کارت های بازی نشده قرار دهید.

آدمک ها می توانند از روی هم عبور کنند اما اگر آدمکی در خانه مقصد آدمک دیگر باشد، ادمک اولی به خانه شروع بر می گردد و باید از اول بازی را شروع کند اما آدمکی که دارای طلسم سیاه است نمی توان این آدمک را زد.

زمانی که برای آدمک هیچ حرکتی نباشد آدمک نوبت خود را از دست می دهد و در جای خود ثابت می ماند.

کلام آخر

شرط برد این بازی این است که بازیکن باید سه آدمک خود را به نقطه ی پایان بساند و آدمکی که به آخرین نقطه بازی برسد دیگر نمی تواند حرکت انجام دهد و بازیکن باید به فکر آدمک های دیگر باشد. شما می توانید بازی فکری و استراتژیکی رئیس قبیله را با خانواده و دوستان خود انجام دهید و لحظات خوبی را در کنار آن ها ثبت کنید همچنین شما می توانید این بازی را از فروشگاه اینترنتی بازی فکری و لوازم تحریربازی تحریر خریداری کنید.

hanafi
ارسال دیدگاه