آموزش بازی آبینوس

بازی آبینوس یک بازی برد گیمی بسیار جذاب است که شما می توانید آن را کنار خانواده و دوستان بازی کنید و ساعت های زیادی را سر گرم شوید همچنین این بازی باعث تقویت قدرت فکر کردن و ذهن شما می شود همچنین این بازی به دلیل داشتن ظاهر جذاب و محتویات بازی بسیار عالی طرفداران بسیار زیادی دارد در ادامه به آموزش و بررسی بیشتر بازی فکری آبینوس خواهیم پرداخت.

محتویات بازی فکری آبینوس

محتویات بازی فکری آبینوس

در این قسمت از مقاله به بررسی بیشتر محتویات بازی فکری آبینوس خواهیم پرداخت:

  • یک عدد صفحه بازی مقوایی درجه یک 
  • 6 عدد آدمک کوچک برای 6 بازیکن
  • 70 عدد ژتون 
  • 48 عدد سنگ پلاستیکی زیبا و خوشرنگ 
  • دفترچه راهنمای جامع و کامل

سناریو بازی برد گیمی آبینوس

این بازی بر اساس برد گیم  (Auf teufel Komm raus)ساخته شده است همچنین در این بازی حرف اصلی را شانس می زند اما باید گاهی اوقات در این بازی باید تمرکز زیاد داشته باشید و به استراتژی پیش روی خود عمیقا فکر کنید تا در طول باری شور و هیجان کافی را داشته باشید.

سناریو بازی این گونه طراحی شده است که بر روی کشتی دزدان دریایی هیاهویی برپاست و بازار کُرکُری خوانی بسیار گرم است سرکرده ی گروه از طریق مسابقه ی بیرون کشیدن سنگ های قیمتی از دست آبینوس ، اختاپوس غول آسای کف اقیانوس، انتخاب شود و شانس کسی بیشتر است که درست پیش بینی کند و البته دل آن را داشته باشد که سکه ی بیشتری وسط بگذارد!

راهنمای بازی فکری آبینوس

راهنمای بازی فکری آبینوس

در زمان شروع بازی، هر بازیکن یک مهره را در اختیار دارد و با پیشبینی یک عدد خاص، بازی را آغاز می کند، سپس بازیکن شروع کننده باید از سنگ های آبی رنگ وسط صفحه که دارای یک عدد هستند، سنگی را انتخاب کند تا زمانی که به عددی که پیش بینی کرده اید برسید.

اگر رقم سنگ ها اندازه عدد پیش بینی شده باشد، دو برابر رقم حدسی که زده بود پول دریافت می کند و چنانکه عدد پشت سنگ ها بیشتر باشد، 50 عدد پول بیشتر دریاقت خواهد کرد.

مهم ترین قانون بازی این است که اگر بازیکنی هنگام برداشتن سنگ ها به آبینوس برخورد کند حق برداشتن پول بیشتری را ندارد، با ادامه بازی و برداشته شدن سنگ های بیشتر و افزایش آبینوس ها، روند بازی پیچیده تر و حساس تر خواهد شد.

در پایان برنده کسی است که توانسته باشد بیشترین پول یا الماس را بدست آورده باشد، در این بردگیم شما به عنوان یک دزد دریایی نقش آفرینی می کنید  که قصد سرقت الماس های گران قیمت آبینوس، اختاپوس ته اقیانوس را دارد، هر کسی که بتواند در پایان سنگ های بیشتری را به دست آورد برنده بازی خواهد بود.

کلام آخر

اگر به دنبال یک بازی بسیار جذاب هستید که بتوانید در کنار خانواده و دوستان آن را بازی کنید ما به شما بازی آبینوس را پیشنهاد می کنید شما می توانید این بازی را با قیمت بسیار مناسب از سایت بازی تحریر خریداری کنید.

برای خرید بازی فکری آبینوس کلیک کنید.

hanafi