آموزش بازی فکری عصر نو 2121

بازی پازل عصر نو بر اساس بازی پازلی هیجان انگیز Age of War ساخته شده است. بازی New Age مجموعه ای از  بازی های رومیزی خانوادگی است که برای تقویت تفکر استراتژیک و تصمیم گیری طراحی شده است. بازی عصر نو 2121 محدودیت سنی ندارد و تمامی اعضای خانواده می توانند از این بازی مهیج لذت ببرند.

شما در این بازی ماموریت دارید تا در بازی پازل عصر جدید 2121 جهان را پس از یک جنگ ویرانگر نجات دهید. 7 مکعب بازی که به شما فرصت دسترسی به گروه های مختلف مردم، فناوری ها، انرژی و منابع را می دهد و 14 کارت رنگی مختلف به نمایندگی از کشورهای مختلف از نقاط مختلف جهانابزار شما برای این کار است.

جمع آوری کارت، تاس انداختن، ریختن استراتژی و کمی شانس از ادویه های مهم این بازی مهیج است. در ادامه به بررسی و آموزش بیشتر این بازی مهیج در وبسایت بازی تحریر خواهیم پرداخت.

محتویات بازی پازلی عصر نو 2121

محتویات بازی پازلی عصر نو 2121

در این بخش از مقاله به بررسی بیشتر محتویات داخل جعبه یبازی فکری عصر نو 2121 خواهیم پرداخت.

  • 14 کارت مناطق
  • 7 تاس مخصوص
  • راهنمای بازی

آموزش بازی فکری و پازلی new age

این بازی دارای 7 تاس است که روی هر تاس 4 نماد مختلف برای نیروی انسانی (یک نفر، دو نفر و سه نفر)، منابع، انرژی و فناوری ترسیم شده است. بر روی هر کارت اطلاعات 14 نقشه از نقاط مختلف جهان وجود دارد. در سمت راست، نوار ابزارهایی روی مکعب ها داریم که نشان می دهد برای تسخیر هر منطقه به نوبه خود، به چه چیزی نیاز داریم.

همچنین در نقشه امتیاز آن منطقه و نام آن وجود دارد. نقشه های مناطق مختلف هر قاره رنگ یکسانی دارند. در پشت کارت، نام قاره و ردیفی از ستاره ها وجود دارد که نشان می دهد چند منطقه از قاره در حال بازی هستند و همچنین امتیاز کل قاره را نشان می دهد.

در ابتدای بازی شما کارت ها را در وسط تقسیم می کنید و یک نفر  تاس می اندازد و  تصمیم می گیرد که کدام کارت را بردارید. برای دریافت کارت باید تاس را چندین بار پرتاب کنید و هر بار یک ردیف را تکمیل کنید تا  کارت را دریافت کنید.

وقتی برای اولین بار  تاس می اندازید، باید حداقل  یک ردیف نماد روی کارت  داشته باشید تا بتوانید روی کارت سرمایه گذاری کنید. اگر رول کنید و منابع فراهم نشد، دفعه بعد یک قالب را بردارید و دوباره رول کنید.

آموزش بازی فکری و پازلی new age

وقتی یک ردیف پر شد دیگر نمی توان کارت را عوض کرد و باید تا پایان دور روی همان کارت سرمایه گذاری کنید. پس از احراز شرایط، کارت متعلق به شماست. برای ادامه بازی تاس ها به فرد سمت چپ داده می شود.

اگر  آخرین بار رول کردید و نتوانستید کارت را پر کنید،  آن دور را باختید و نتوانستید کارت بکشید. اگر کارت ها را از یک قاره بگیرید، امتیاز کل قاره را می گیرید و هیچکس نمی تواند کارت را از شما بگیرد. برای اینکه کارت را از بقیه جلوتر بگیرید، باید  نماد برتری (آیکون سمت چپ بالای کارت) تکمیل شود.

کلام آخر

بازی فکری عصر نو بازی بسیار جذابی است که شما می توانید شما آن را با خانواده و دوستان خود بازی کنید اگر به دنبال خرید این بازی هستید می توانید این بازی را از سایت بازی تحریر با قیمت مناسب خریداری کنید

برای خریدبازی فکری عصر نو 2121کلیک کنید.

hanafi