راهنمای بازی فکری لوتوس

بازی بسیار محبوب لوتوس بر پایه بازی فکری هانابی ساخته شده است که به صورت مشارکتی و دورهمی در کنار دوستان و خانواده می توانید آن را بازی کنید. این بازی کارتی هیچ محدودیت سنی ندارد و تمامی افراد می توانند از این بازی لذت ببرند. این بازی را می توانید با تعداد نفرات 2 الی 5 نفر بازی کنید. در این بازی شما باید با کمک و راهنمای دیگر بازیکنان به دنبال گنج بگردید و زمانی که اشتباهی در بازی کنید یکی از طلسم های سیاه شما را بی چاره می کند و اگر سه طلسم سیاه داشته باشید از بازی خارج خواهید شد. در این مقاله به آموزش بازی لوتوس خواهیم پرداخت پس تا آخر این مقاله به ما همراه باشید.

محتویات بازی فکری لوتوس

محتویات بازی فکری لوتوس

بازی لوتوس جزء بازی های کارتی محسوب می شود در این قسمت از مقاله به بررسی محتویات داخل جعبه بازی فکری لوتوس خواهیم پرداخت:

  • دفترچه راهنمای بازی
  • پنچاه کارت گنج
  • ۸ ژتون لوتوس برای راهنمایی
  • ۳ ژتون هما نشان طلسم

آموزش بازی کارتی لوتوس

آموزش بازی کارتی لوتوس

در ابتدای این بازی باید به هر بازیکنان 4 یا 5 کارت دهید به شرطی که خود بازیکن نباید کارت های خودش را ببیند بلکه باید بازیکنان دیگر آن را ببینند و بقیه کارت ها را وسط بازی قرار دهید و هر بازیکت باید در نوبت خودش یکی از سه حرکت را انجام دهد:

  1. یکی از بازیکنان را در مورد کارت‌هایش راهنمایی کنید
  2. یک کارت را بازی کند و یک کارت از وسط بردارد
  3. یک کارت را بسوزاند و یک کارت از وسط بردارد

سوای سوختن سه طلسم که بازی لوتوس را بلافاصه به اتمام می‌رساند؛ با تمام شدن کارت‌های وسط نیز پس از یک دور بازی تمام می‌شود و بازیکنان امتیاز گنجینه‌هایی را که پیدا کرده‌اند با هم جمع می‌کنند.

کلام آخر

بازی فکری لوتوس یک بازی بسیار محبوب است که می تواند برای شما لحظات بسیار شادی را در کنار خانواده و دوستان فراهم کند. اگر به دنبال خرید این بازی هستید می توانید آن را با قیمت مناسب از سایت بازی تحریر خریداری کنید.

برای خرید بازی فکری لوتوس کلیک کنید.

hanafi
ارسال دیدگاه