آموزش بازی فکری فلافل

آیا هوس یک غذای ساده و خوشمزه و پر مخلفات کرده اید که سس فراوان با کلم قرمز داشته باشد؟ انتخاب سختی در پیش است. بازی فکری فلافل یک بازی در سبک آشپزی است که از بازی فکری سوشی گو (sushi go) بر گرفته شده است این بازی هیجانی با انتخاب و عبور از روی کارت ها پیش می رود که قطعا لحظات اشتها آور و لذت بخشی را برایتان در کنار دوستان و خانواده رقم می زند.

شما در این بازی با یک انتخاب عالی می توانید به قدرتمند ترین آشپز فلافل بین دوستان شوید و با این که حافظه و قدرت فکر کردن خودتان را تقویت کنید. در ادامه با آموزش و بررسی بیشتر بازی فکری فلافل خواهیم پرداخت.

محتویات جعبه بازی فلافل

در این قسمت از این مقاله به بررسی محتویات جعبه بازی کارتی فلافل خواهیم پرداخت.

  • 120 عدد کارت بازی
  • دفترچه راهنمای بازی

سناریو بازی فکری فلافل

بازی فلافل به هیچ عنوان قوانین سخت و پیچیده ای ندارد به طوری که بازیکنان در عرض 5 دقیقه تمام قوانین این بازی را یاد می گیرند. این بازی با تعداد بازیکنان 2 الی 5 نفر می توان بازی کرد و هر چقدر تعداد بازیکنان بیشتر باشد این بازی جذاب تری خواهد بود پس در نتیجه این بازی را باید در مهمانی و دورهمی های دوستانه و خانوادگی بازی کنید. این بازی برای افراد 8 سال به بالا مناسب است مخصوصا برای کودکانی که به تازگی ضرب را یاد گرفته اند بسیار هیجان انگیز است. میزان زمانی که برای این بازی در نظر گرفته است 20 دقیقه است.

شما در این بازی در نقش یک آشپز هستید که باید کارت هایی که برای درست کردن یک فلافل خوب مورد نیاز است جمع آوری کنید و اگر بهترین کارت ها را در اختیار داشته باشید برنده بازی خواهد بود.

راهنمای بازی فکری فلافل

این بازی دارای 120 عدد کارت است که روی آن عکس یک غذا و امتیاز آن درج شده است. در ابتدای بازی کارت ها بین هر بازیکن به تعداد مساوی پخش می شود و هر بازیکن باید مواد غذایی که امتیاز بالاتری داشته باشد برای خود نگهدارد و کارت های که در دست دارد را به نفر بعدی بدهد و در پایان بازی کسی که بیشترین امتیاز را داشته باشد یعنی بهترین غذا را درست کرده است و برنده بازی خواهد شد.

کلام آخر

بازی فکری فلافل یک بازی فکری است بسیار جذاب است شما می توانید این بازی را با قیمت بسیار مناسب از سایت بازی تحریر خریداری کنید.

hanafi