آموزش بازی فکری نبرد کهکشان

یکی از بازی های فکری و استراتژیک دو نفره که باعث می شود قدرت حل مسئله شما تقویت شود، بازی فکری نبرد کهکشان ها هست که در این بازی شما با چند ستاره مبارزه می کنید. صفحه ی این بازی شباهت بسیار زیادی با صفحه ی بازی فکری دوز دارد و مانند بازی دوز دارای قوانین بسیار ساده و آسانی است که به راحتی می توانید قوانین این بازی را یاد بگیرید. 

بازی فکری نبرد کهکشان ها جزء بازی های فکری، استراتژیک و انتزاعی است که شما می توانید هر حرکتی را در آن انجام دهید در ادامه این مقاله به آموزش بازی فکری نبرد کهکشان خواهیم داشت

محتویات بازی استراتژیک نبرد کهکشان

در ادامه به بررسی محتویات جعبه بازی فکری نبرد کهکشان خواهیم پرداخت.

بازی فکری نبرد کهکشان ها دارای محتویات زیر است:

  • یک صفحه بازی
  • سیزده مهرهٔ آبی
  • سیزده مهرهٔ سفید
  • دفترچه راهنمای بازی

راهنمای بازی فکری نبرد کهکشان ها

راهنمای بازی فکری نبرد کهکشان ها

برای شروع این بازی فکری جذاب و ساده ابتدا صفحه بازی را وسط میدان بازی قرار دهید تا همه ی بازیکنان به آن دسترسی داشته باشند و هر بازیکن یک دسته از مهره‌ها، آبی یا سفید، را انتخاب کند. اگر تازه با این بازی آشنا شده‌اید بهتر است از روش ساده این بازی استفاده کنید تا روش صحیح بازی کردن دستتان بیاید و سپس به مراحل سخت ‌تر بروید. ابتدا به بررسی روش بازی ساده این بازی خواهیم پرداخت:

روش ساده: ابتدا مهرهٔ علامت‌دار را از بازی خارج کنید و سپس نفر اول باید یکی از مهره‌های خود را در یک خانهٔ خالی قرار دهد و پس از آن بازیکن دیگر می‌تواند مهرهٔ خود را در یک خانهٔ خالی دیگر و یا روی مهره ی دیگری قرار دهد. به‌ محض اینکه چهار تا مهره روی هم قرار گرفتند، آن ستون به اصطلاح منفجر شده و باید همان موقع مهره‌ها را به ترتیب از بالاترین مهره و در جهت ساعتگرد به چهار خانهٔ بالا، راست، پایین و چپ پخش کنید و اگر خانه‌های کناری هم چهارتایی شوند آن‌ها نیز منفجر شده و باید پخش می شود.

اگر تعداد مهره‌های انباشته شده بیش از چهار تا بود، باید پخش مهره‌ها را در همان جهت و با همان ترتیب ادامه دهید. بعضی اوقات در هنگام پخش کردن مهره‌ها، ممکن است یک مهره از زمین بازی خارج شود. در این صورت آن مهره به دست صاحبش بر می‌ گردد. برنده بازی کسی است که تمام مهره‌هایش را روی صفحهٔ بازی بچیند.

کلام آخر

بازی فکری نبرد کهکشان از آن دسته بازی‌های انتزاعی و مبتنی بر تفکر استراتژیک است که با داشتن قوانینی بسیار ساده دنیایی از امکانات حرکتی را برای شما فراهم می‌سازد. اگر به دنبال یک بازی فکری سرگرم کننده و  جذاب هستید که قدرت تمرکز و ذهن را در شما تقویت کند ما به شما بازی فکری نبرد کهکشان ها را پیشنهاد می کنیم. شما می توانید این بازی را با قیمت بسیار مناسب از سایت بازی تحریر خریداری کنید.

برای خرید بازی فکری نبرد کهکشان کلیک کنید.

hanafi