آموزش بازی فکری نقطه بازی

بازی فکری نقطه بازی نوعی از بازی های بصری است که جذابیت بسیار بالایی دارد. این بازی باعث تقویت هماهنگی چشم و دست و البته بالا رفتن سرعت عمل شما می شود. آنچه این بازی را متمایز می کند قابلیت بازی به صورت انفرادی و گروهی است. اگر به دنبال این هستید که قدرت حل مسئله و سرعت خود و همین طور هوش دیداریتان را به چالش بکشید این بازی را تجربه کنید.

در این مقاله به آموزش بازی فکری نقطه بازی خواهیم پرداخت.

محتویات جعبه بازی فکری نقطه بازی

در این قسمت از مقاله به بررسی محتویات بازی فکری نقطه بازی خواهیم پرداخت.

  • 16 سری کارت شفاف پایه
  • 64 عدد کارت الگو
  • دفترچه راهنمای بازی
  • 4 عدد کفی

راهنمای بازی فکری نقطه بازی 

راهنمای بازی فکری نقطه بازی

این گیم برد به راحتی هوش منطقی و دیداری افراد را به چالش می کشد. اگر قرار باشد این بازی به صورت گروهی انجام شود سرعت عمل بازیکنان در روند بازی بسیار بالا رفته و بر روی بازیکنان تاثیر بسیار زیادی دارد.

در ابتدای بازی هر بازیکن یک سری 4 تایی از کارت های طلقی شفاف را در اختیار می گیرد.64  عدد کارت الگوی بازی را که به پشت می باشد در وسط میز قرار داده و یکی را بر می گردانند تا تصویر نقاط برای همه بازیکنان دیده شود.

هر یک از بازیکنان باید تلاش کند نقاط رنگی کارت های شفاف خود را طوری روی هم قرار دهد تا شکل الگوی مورد نظر را بسازد و به طور کامل با آن منطبق شود.

به عنوان راهنمایی، بازی را از کارت هایی آغاز کنید که نقاط چهار گوشه الگو را در بر می گیرد.

بازیکن برنده کسی است که زودتر الگوی خود را نسبت به کارت الگوی تعیین شده درست کند و آن کارت را از آن خود کند. این بازی تا جایی ادامه می یابد که تمامی کارت های الگو تمام شود. در این مرحله بازیکنان کارت های خود را می شمارند و هر کسی تعداد بیشتری کارت الگو داشته باشد برنده اعلام می گردد.بازی فکری نقطه بازی یک ظرافت و هماهنگی دارد که لذت حل معما را در هر مرحله بیشتر می کند. از طرفی سبب تقویت تصویرسازی ذهن و توانایی درک مطلب افراد می شود.

کلام آخر

اگر به دنبال خرید یک بازی جذاب مناسب برای کودکان بالای 10 سال هستید ما به شما بازی فکری نقطه بازی را پیشنهاد می کنیم. شما می توانید این بازی را به راحتی از سایت بازی تحریربا قیمت بسیار مناسب خریداری کنید.

hanafi