گزارش نادرستی مشخصات

چشمک یک بازی بسیار شاد و صمیمی برای جمع خانواده و دوستان است. این بازی شامل ۱۲۰ کارت و ۸ آدمک رنگی و راهنمای بازی است. دو دسته کارت شماره‌گذاری شده از ۱ تا ۳۶ وجود دارد که یک دسته بین بازیکنان تقسیم و دسته‌ی دیگر وسط چیده می‌شود. هر یک از بازیکنان به نوبت آدمک خود را روی کارتی می‌گذارند که شماره‌ی آن دست خودشان نیست و دارنده‌ی آن شماره باید طوری که دیگران متوجه نشوند با چشمک زدن یا هر روش دیگری که روی آن توافق شود، به او اطلاع دهد. به هر بازیکن ۴ کارت اتهام هم داده می‌شود که اگر کسی را هنگام چشمک زدن ببینند با استفاده از آن امتیاز هر دو طرف را نصیب خود سازند. بازی چشمک یخ هر میهمانی را می‌شکند!

140,000 تومان

ناموجود

مقایسه
نقد و بررسی اجمالیگروه تولیدی نهالک

[{“name”:”نقد و برسی”,”value”:”

چشمک یک بازی بسیار شاد و صمیمی برای جمع خانواده و دوستان است. این بازی  شامل ۱۲۰ کارت و ۸ آدمک رنگی و راهنمای بازی است. دو دسته کارت شماره‌گذاری  شده از ۱ تا ۳۶ وجود دارد که یک دسته بین بازیکنان تقسیم و دسته‌ی دیگر  وسط چیده می‌شود. هر یک از بازیکنان به نوبت آدمک خود را روی کارتی  می‌گذارند که شماره‌ی آن دست خودشان نیست و دارنده‌ی آن شماره باید طوری که  دیگران متوجه نشوند با چشمک زدن یا هر روش دیگری که روی آن توافق شود، به  او اطلاع دهد. به هر بازیکن ۴ کارت اتهام هم داده می‌شود که اگر کسی را  هنگام چشمک زدن ببینند با استفاده از آن امتیاز هر دو طرف را نصیب خود  سازند. بازی چشمک یخ هر میهمانی را می‌شکند.  امروز با ما در بازی تحریر همراه باشید تا به صورت کامل به این بازی زیبا و جذاب بپردازیم. شما میتوانید این بازی معرفی شده در این مقاله و صد ها بازی فکری در دسته های مختلفی مانند بازی های کارتی و بازی های رومیزی و… رات به راحتی از هر کجا که هستید خریداری نمایید و درب منزل خود دریافت نمایید.

بازی فکری چشمک نهالک

بازی فکری چشمک

بازی فکری چشمک، بازی کارتی است که هدف از این بازی سنجش هوش کودکان و نوجوانان است. این بازی را می توانید به صورت گروهی انجام دهید که بیشتر از چهار نفر بایستی باشید. بازی فکری چشمک نوعی بازی فکری مفرح و سرگرم کننده است که این بازی در کودکان مهارت فکری و اجتماعی را بالا می برد. 

در بازی چشمک بیشترین امتیاز و همچنین برنده کسی است که یار خود را به وسیله چشمک زدن پیدا کنند به گونه ای بقیه اعضای بازی متوجه نشوند.

محتویات درون جعبه بازی فکری چشمک

از محتویات درون جعبه بازی فکری چشمک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دو سری کارت 36 تایی شماره گذاری شده
  • 32 عدد کارت اتهام 
  • 8 عدد کارت بازیکن که رنگی هستند
  • 8 عدد آدمک رنگی
  • دفترچه راهنمای بازی

محتویات درون جعبه بازی فکری چشمک

هدف از انجام بازی چشمک چیست؟

هدف از بازی چشمک تقویت روحیه اجتماعی و سنجش هوش کودکان و نوجوانان است که والدین می توانند علاوه بر سرگرمی بچه به آن ها نوع فکر کردن و شیوه اجتماعی بودن را آموزش دهند.

روش بازی، بازی فکری چشمک

برای انجام بازی فکری چشمک باید در ابتدا یک سری از 36 کارت هایی که پشت آن ها مشکی یا سفید است را انتخاب می کنید سپس آن ها را در شش ستون و شش ردیف روی میز و یا روی زمین می چینید. بعد از چینش 36 کارت روی میز نوبت سری دوم کارت های 36 تایی می شود که بایستی بین بازیکنان تقسیم کنید. 

در ادامه بازی چشمک هشت عدد آدمک رنگی وجود دارد که بازیکنان بایستی آدمک همرنگ کارت خود را انتخاب کرده و جلوی خود قرار دهند. بعد از پخش شدن آدمک ها به هر بازیکن نسبت به تعداد نفرات 32 عدد کارت اتهام بین بازیکنان تقسیم می شوند و به هر بازیکن اگر هشت نفر باشند چهار عدد کارت اتهام تعلق می گیرد.

بعد از شروع بازی و تقسیم کارت ها بازیکنان بایستی محتویات کارت هایی که به آنها تعلق گرفته است را مشاهده کنند و سپس یک نفر به انتخاب بازیکنان، بازی را شروع کند. بازیکنی که بازی را شروع میکند بایستی آدمک رنگی خود را روی شماره ای از کارت هایی که به صورت شش ستون و شش ردیف روی میز قرار گرفته به غیر از اعدادی که داخل کارت های اوست و بعد با صدای بلند شماره را بگوید.

بعد از اینکه بازیکن اول آدمک خود را روی کارتی گذاشت یک دور دو دقیقه ای فرصت دارد تا یار خود را پیدا و انتخاب کند فراموش نکنید اگر دیگر بازیکنان به غیر شریکتان موقع چشمک زدن شما را ببینند می توانند شما را متهم کنند و از شما سلب امتیاز کرده و امتیاز شما را به خود بگیرد.

روش بازی

پس از یک دور بازی که همه بازیکنان آدمک هایشان را روی کارت ها حرکت دادن نوبت به اولین نفر می رسد که بایستی شریکش را اعلام کند پس به کسی که به او چشمک زده اشاره میکند و از او می خواهد که کارت هم شماره آدمک را به او بدهد. فراموش نکنید که حتی اگر بازیکنی به شما چشمک نزده باشد شما باز هم موظف هستید که یکی از بازیکنان را نام ببرید. 

بازی همین منوال ادامه پیدا می کند که شما می توانید با استفاده از کارت های اتهام چند دقیقه ای بازی را متوقف کرده و امتیاز بازیکنان را بگیرید .

و در آخر بازی پس از یک ساعت به دو صورت تمام می شود اولین عامل پایان بازی این است که یکی از بازیکنان هیچ کارتی در دست نداشته باشد و دومین عامل این است که همه 36 کارت برداشته یا برگردانده شده باشند. و در آخر بازیکنی که بیشترین امتیاز را داشته باشد برنده بازی است.

حرف آخر

 امروز هم مانند گذشته در سری مقاله های معرفی بازی در ایت بازی تحریر تلاش کردیم که به صورت کامل یکی دیگر از بازی های جذاب فکری را به شما عزیزان معرفی کنیم امید است که توانسته باشیم نظر شما را به این بازی زیبا و جذاب جلب کنیم. اگر هم این بازی مورد قبول شما واقع نشد می توانید با مراجعه به سایت بازی تحریر و قسمت وبلاگ این سایت میتوانید که معرفی ده ها بازی را در سایت مشاهده ننمایید و با توضیحاتی که در هر یک از آنها موجود است میتوانید یکی یا چند بازی مختلف مورد علاقه خود را مشاهده نمایید و با خریداری آنها از اوقات خالی خود لذت کافی را ببرید. در بازی تحری در تلاش هستیم که بهترین بازی های روز دنیا را با بهترین کیفیت در بروز ترین برند ها و با مناسب ترین قیمت در اختیار شما عزیزان علاقمند به بازی های فکری قرار دهیم تا بتوانید در هر زمانی از هر کجا که هستید بازی مورد علاقه خود را برای خود و یا جمع های دوستانه و خانوادگی تان تهیه فرمایید امید است که در این راه بتوانیم رضایت شما مشتریان گرامی را جلب نمایییم.

پرسش و پاسخگروه تولیدی نهالک

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسیگروه تولیدی نهالک