گزارش نادرستی مشخصات

بازی فکری هنر مدرن | Modern Artگروه تولیدی ذهن زیبا

در بازی فکری هنر مدرن بازیکنان ، موزه‌دارانی هستند که تلاش می‌کنند تابلوهای نقاشی را به بهترین قیمت ، خرید و فروش کنند. بازی در 4 دور برگزار می‌شود. در هر دور ، بازیکنان ، تابلوهایی را به حراج می‌گذارند. در پایانِ هر دور، تابلوها فروخته می‌شوند. هرچه آثارِ یک هنرمند بیش‌تر به‌فروش برسند ، ارزش و اعتبارِ هنری او ، بیش‌تر می‌شود ! برنده ، بازیکنی است که در پایانِ دورِ چهارم ، بیش‌ترین پول را به‌دست آورده باشد.

214,000 تومان

ناموجود

مقایسه
نقد و بررسی اجمالیگروه تولیدی ذهن زیبا

[{“name”:”نقد و برسی”,”value”:”

بازی هنر مدرن یکی از بروزترین و بهترین بازی های روز دنیاست که توانسته طرفداران زیادی  را برای خود جذب کنید. این بازی تلاش میکند که مهارت تصمیم گیری و تمرکز  فرد را افزایش دهد و تقویت کند. کارت های این بازی به شکل نقاشی های هستند  که بازیکنان باید سعی کنند که آنها را با بهترین و مناسبترین قیمت خریداری  کنند و به فروش برسانند. البته شما باید توجه داشته باشید که ارزش کارت های  نقاشی با یکدیگر متفاوت هستند و شما باید بتوانید نقاشی های با ارزش  بالاتر را با بهترین قیمت به فروش برسانید. این بازی دور که از دور برگزار  میشود و در پایان هر دوره باید نقاشی به فروش رفته باشد.

بازی فکری هنر مدرن

بازی تخته ای هنر یکی ازبهترین بازی های دنیا است که شما می توانید به صورت گروه های چهار نفر و یا بیشتر در دورهمی ها این بازی را انجام دهید. این بازی مخصوص بزرگسالان است که در این بازی تلاش می شود مهارت تمرکز و تصمیم گیری افراد افزایش یابد و بازیکنان بتواندد با استراتژی های مختص خود بازی را به نفع خود تمام کند. شما  میتوانید با مراجعه به سایت بازی تحریر علاوه بر اینکه  بازی  معرفی  شده در این مطلب را خریداری نمایید بلکه صد ها بازی فکری مختلف در دسته های  مختلفی مثل بازی کارتی و بازی برد گیم و … در سایت موجود هستند که می توانید آنها را به آسانی با مناسبترین  قیمت خریداری نمایید. امید است که توانسته باشیم رضایت شما را جلب کنیم.

در بازی فکری هنر مدرن کارت هایی به صورت تابلو های نقاشی وجود دارد که بایستی بازیکنان آن تابلو ها را به بهترین قیمت خرید و فروش کنند. این بازی به صورت چهار دوره برگزار می شود که بایستی در پایان هر دوره تمامی تابلو ها فروخته شود. فراموش نکنید که هر چه اعتبار هنری تابلو ای بیشتر باشد ارزش آن نیز بیشتر خواهد بود و شما بایستی آن را با قیمت بالا تری به فروش برسانید.

محتویات دورن جعبه بازی

محتویات دورن جعبه بازی فکری هنر مدرن

از جمله محتویات درونی بازی فکری هنر مدرن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • صفحه      بازی
 •  70      عدد کارت تابلو نقاشی
 •  132      عدد توکن پول با واحد دلار
 •  12      عدد توکن قیمت گذاری
 •  1      عدد توکن چکش
 •  5      عدد دیوار موزه
 •  دفترچه راهنمای بازی

نحوه انجام بازی فکری

نحوه انجام بازی فکری هنر مدرن

 در بازی فکری هنر مدرن بازیکنان موزه دار هایی هستند که در تلاش اند تابلو های نقاشی خود را با بهترین قیمت به بازیکنان بفروشند. این بازی در چهار دوره برگزار می شود که در هر دور بازیکنان تعدادی از تابلو های خود را به حراج می گذارند. در پایان هر دور تابلو ها فروخته می شوند. و هر چه آثار یک هنرمند بیشتر به فروش برسد ارزش و اعتبار هنری آن بازیکن بیشتر خواهد بود. در آخر بازیکنی که بیشترین پول را به دست آورده باشد برنده بازی است.

در این بازی که باریکنان شروع به فروش تابلو های خود میکنند بعد از اینکه بازیکنان به پنجمین تابلو خود رسیدند آن تابلو به حراج نمی رود و فقط روی میز قرار می گیرد دوره اول بازی به پایان می رسد همه تابلو های خریداری شده در این دور از بازی به بانک فروخته می شود.

در این بازی پنج مدل حراج به صورت های حراج دوگانه، حراج با قیمت تایین شده، حراج محرمانه، حراج تک پیشنهادی و حراج آزاد برگزار می شود. در این بازی جوان ترین بازیکن شانس این را دارد که بازی را شروع کند. پس اولین کاری که می کند این است که یکی از کارت هایی که در دستش قرار دارد را انتخاب کند و به دیگر بازیکنان نشان دهد. پس آن بازیکن کارت انتخاب شده خود را به رو در وسط قرار می دهد به گونه ای همه بتوانند ببینند.

بعد از اینکه بازیکن اول تابلو انتخابی خود را در وسط قرار داد یعنی این تابلو هم اکنون آماده ی حراج است و دیگر بازیکنان می توانند تابلو را با ارائه بیشترین مبلغ خریداری کنند. توجه داشته باشید که بازیکنی که نقش حراج کننده را دارد نیز می تواند در حراج شرکت کرده و تابلو را خریداری کند.

وقتی حراج با قیمت های پیشنهادی به پایان می رسد تابلو به بازیکنی که بیشترین رقم را یشنهاد داده فروخته می شود. دقت کنید که اگر خود حراج کننده بیشترین مبلغ را پیشنهاد بدهد موظف است مبلغ قابل پرداخت را به بانک بپردازد. کسی که تابلو را خریده تابلو را تحویل می گیرد و آن را در موزه خود قرار می دهد و در طول بازی می تواند تابلو خریداری شده را نیز در حراج خود به فروش برساند. و در آخر بازیکنی که در این بازی بیشترین پول را بدست آورده باشد برنده بازی است.

حرف آخر

در  این مقاله از بازی تحریر سعی کردیم که یکی تا از بهترین بازی های بین  المللی را برای شما شرح دهیم و ویژگی های آن ها را بگوییم و تاریخچه مختصری  هم از آنها شرح دهیم.  این بازی دارای عقبه چند ده ساله هستند  ولی  ولی  به دلیل  جذابیت های بالا توانسته اند که به سرعت جای  خود را میان مردم  جهان پیدا کنند و به شهرت و محبوبیت برسند.این بازی  فکری  دارای مسابقات رسمی و بین المللی هستند. در آخر این شما هستید که با خواندن  این مطلب و بررسی هر یک از ویژگی های این بازیمیتوانید آنها را بسنجید و  با توجه به سلیقه و علایق و شرایط خود از بین انها انتخاب کنید. 

پرسش و پاسخگروه تولیدی ذهن زیبا

هیچ پرسشی یافت نشد

  برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

  نقد و بررسیگروه تولیدی ذهن زیبا