گزارش نادرستی مشخصات

در بازی فکری جایپور یا جیپور شما یکی‌از دو تاجر ثروتمند و بانفوذ شهرِ جیپور مرکز ایالت راجستان هند هستید. امّا این کافی نیست زیرا تنها تاجری که بتواند دو مهر برتری را به‌ دست بیاورد ، به دربارِ مهاراجه راه خواهد یافت. بنابراین باید بهتر از رقیب مستقیم خود عمل کنید. کالا‌ها را به بهترین قیمت بخرید ، مبادله کنید و با بیش‌ترین سود بفروشید. و در همه حال ، مراقبِ گله‌های شتر خود نیز باشید.

134,000 تومان

ناموجود

مقایسه
نقد و بررسی اجمالی

[{“name”:”نقد و برسی”,”value”:”

بازی های فکری از زمان های قدیم یکی از بهترین راه های ایجاد سرگرمی و تفریح بودند. آن همزمانی که تشریحات زیادی برای مردم نبود. مردم در مکان های عمومی و در جمع های خانوادگی از این بازی ها استفاده می کردند. در طول زمان رفته رفته این بازی ها کمرنگ تر شدن زیرا بازی های کامپیوتری و اینترنت این حفره را پر کرد و تقریبا از بازی های فکری قدیمی پیشی گرفت.  ولی این اتفاق مناسبی نبود زیرا بازی های فکری تاثیرات بیشتری از سرگرم شدن داشتند و باعث میشوند که شما روابط اجتماعی خود را نیز بهبود ببخشید. 

بازی فکری جایپور

امروز در ین مطلب از بازی تحریر  قصد داریم که یکی از بهترین بازی های داستانی فکری را به شما معرفی کنیم شما میتوانید در ادامه این مطلب با ما همراه باشید شما را با این بازی جذاب و زیبا اشنا خواهیم کرد تا بتوانید تصمیم بگیرید که این بازی برای شما مناسب است و یا خیر. شما میتوانید بازی های معرفی شده در این مطلب و صد ها بازی فکری در دسته های مختلفی مانند بازی های رومیزی و بازی کارتی و… را خریداری نمایید.

درباره بازی جاپور

بازی فکری دو نفره کارتی جیاپور از بهترین بازی های دو نفره دنیا به شمار می رود که هدف از این بازی آموزش تجارت و خرید و فروش در هندوستان است که شما می توانید با این بازی به کودکانتان نحوه تجارت که شغلی بین المللی است را آموزش دهید. این بازی مناسب کودکان،نوجوانان و بزرگسال است که شما می توانید با بازی کردن جاپور در تایم های خالی از اوقات فراغت خود لذت ببرید. 

محتویات درون جعبه بازی جایپور

داخل جعبه بازی فکری جایپور 55 عدد کارت کالا، 38 عدد توکن کالا در شش رنگ متفاوت، 18 عدد توکن جایزه، 3 عدد توکن نشان برتری مهاراجه، 1 عدد توکن شتر، دفترچه راهنما وجود دارد.

آموزش بازی فکری دو نفره جایپور

برای بازی، بازی فکری جایپور ابتدا یکی از دو نفر پلیر 55 عدد کارت های کالا را بر می زند و به هر بازیکن 5 عدد کارت می دهد در این بازی شما دو نفر از تاجر های با نفوذ و قدرتمند شهر جیپور در شهر راجستان هند هستید که بایستی یکی از این دو تاجر برنده شود تا به دربار مهاراجه راه پیدا کند. از این رو بایستی در این بازی باید خلاق باشید و تصمیمات خلاقانه بگیرید. 

در بازی جایپور بایستی مانند یک تاجر قدرتمند عمل کنید و بهتر از رقیب خود بازی  کنید و به بهترین قیمت خرید و فروش یا مبادله کنید تا بتوانید به دربار مهاراجه دست پیدا کنید. در این بازی سه عدد کارت شتر به صورت ثابت روی میز گرد روی به روی شما قرار گرفته خواهد شد که شما بایستی مراقب گله شتر های خود در این بازی باشید.

از میان بقیه کارت های کالا دو عدد کارت به صورت تصادفی توسط حاکم بازی بر روی میز گذاشته می شود. توکن های بازی جایپور از طلا، الماس، نقره، چرم، ادویه و پارچه تشکیل شده است که با توجه با ارزش های آن ها امتیاز خواهید گرفت و دارای امتیاز هستند.

در میان کارت های بازیکنان ممکن است شتر وجود داشته باشد که بازیکنان بایستی شتر های دست خود را از میان کارت های دیگر خارج کرده و جلوی خود قرار دهند. در ادامه که بازی شروع شد بازیکن بایستی به دو حالت بازی کند یعنی یا فروشنده باشد و یا خریدار باشد.

بازی فکری جایپور

در بازی جاییور که شما نقش تاجر های قدرتمند و مشهور شهر راجستان هند را بازی می کنید بایستی بدانید قدرتمند بودن در این بازی کافی نیست بلکه بایستی با خلاقیت فکری خود بتوانید دو نشان برتر seal of excellence  را دریافت کند تا بتواند به دربار مهاراجه راه یابد و به دیدار شاه برود.

شما در این بازی با مهارت خرید و فروش سعی در برنده شدن و پیشی گرفتن از رقیبتان هستید همچنین فراموش نکنید که ضمن پیشی گرفتن از حریف شتر های خود را از دست بدهید. پس حواستان به شتر هایتان نیز باشد.

در آخر هر بازیکنی که توانست دو نشان برتر بازی را دریافت کند و به دربار مهاراجه راه یابد برنده بازی است.

حرف آخر

در این مقاله از سایت بافیلو  تلاش شده است که در راستای دیگ مقاله های معرفی و آموزش بازی های فکری یکی دیگر از بازی های جذاب و داستانی فکری که به شما کمک میکند علاوه بر اینکه اوقات خوشی را برای خانواده و همراهتان به ارمغان بیاورید شما میتوانید اوقات خود را به صورت مفید پر کنید و در کنار همهی اینها تمرین های ذهنی مختلفی داشته باشید و بتوانید توانایی های خود را بصورت صحیح پرورش دهید.

 امید است که شما نیز توانسته باشید با توضیحاتی که به شما داده شد با این بازی ها ارتباط برقرار کنید و علت کافی و وافی ا از بازی ببرید. اگر هم اینبازی مورد علاقه نبود و شما نتوانستید با این بازی ارتباط برقرار کنید ببرید می توانید با مراجعه به سایت بازی تحریر صد ها بازی فکری در دسته های مختلف و گروههای سنی مختلف را بیابید و بتوانید که با خیال راحت با گشت زدن در کتگوری های مختلف و توضیحات مختلف را بخوانید و بتوانید که یک یا چند بازی بازی مختلف را برای خود انتخاب کنید و با خریداری این بازی ها بتوانید که اوقات شادی را برای خود به ارمغان بیاورید.

 همکاران ما در بازی تحریر در تلاش هستند که بهترین و جدید ترین بازی های روز دنیا را در بهترین برند ها و با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت خریداری نمایید. همه تلاش ما این است که بتوانیم رضایت شما عزیزان را جلب کنیم.

 

پرسش و پاسخ

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی