آموزش بازی فکری تردست

بازی فکری تردست جزء بازی هایی است که شور و هیجان بسیاری را به بازیکنان انتقال می دهد این بازی یک بازی چهار نفره و دو نفره است و هدف از این بازی بالا بردن تمرکز و سرعت عمل بازیکنان است. این بازی محصول گروه تولیدی بازیتا است این بازی به صورت دو مدل به بازار عرضه شده است که نوع اول این بازی چهار نفره و نوع دوم آن دو نفره است این بازی مناسب کودکان با رده سنی 7 تا 10 سال است.

محتوای داخل بازی فکری تردست

همان طور که گفتیم این بازی در دو مدل به بازار عرضه می شود و محتویات داخل آن ها با یکدیگر متفاوت است.

در بازی فکری تردست چهار نفره، 4 چکش لیوان دار، 24 لیوان رنگی (در 6 رنگ گوناگون)، یک لیوان بدون رنگ، لیبل مخصوص برای لیوان ها، 20 کارت چینش و راهنمای بازی وجود دارد 

در بازی فکری تردست دو نفره، دو چکش لیوان دار، 12 لیوان رنگی (در 6 رنگ مختلف)، یک لیوان بدون رنگ، لیبل مخصوص لیوان ها، 20 کارت چینش و راهنمای بازی وجود دارد.

روش بازی

ابتدای بازی کارت ها به پشت در وسط بازیکنان قرار می دهند بعد از این کار به هر یک از بازیکنان یک چکش لیوان دار و 6 عدد لیوان رنگی تعلق می گیرد و زمانی که بازیکنان برای شروع بازی آماده شدند، اولین کارت بازی برگردانده می شود و حالا بعد از برگرداندن یک کارت، بازیکن باید به تصاویر روی کارت ها دقت کند و به وسیله ی چکش لیوان دار، لیوان های رنگی را با ترتیب صحیحی که روی کارت نشان داده شده است جمع کند.

شرط برد در بازی فکری تردست

اولین بازیکنی که تمام لیوان ها را به ترتیب صحیح جمع کند و لیوان سفید را نیز از بازی بردارد، برنده ی آن دور از بازی خواهد بود و سپس کارت ها برای خود بر می دارند و دور بعدی بازی را شروع می کنند و بازی به صورت ادامه پیدا می کند و زمانی که کارت ها به پایان برسد بازی نیز تمام می شود و برنده بازی کسی است که در آخر کارت های بیش تری را جمع کرده باشد.

شما می توانید بازی فکری تردست را از سایت بازی تحریر خریداری کنید و از این بازی لذت کافی را ببرید.

hanafi
ارسال دیدگاه