خرید انواع اسباب بازی توی گیم - راهنمای کامل خرید

کمی صبر کنید...

یکی از حیاتی ترین کار ها برای رشد شخصیت کودک در دوره های مختلف بازی کردن است که یه فعالیت مهم است و یکی از نشانه های مهم در سلامت کودکان نشان دادن علاقه از طرف کودکان به بازی کردن و اسباب بازی است و نشان دهنده کنجاوی و هوشیاری کودکان است. توی گیم یا به زبان ساده اسباب بازی ها یکی از تفریحاتی است که باعث بالا رفتن کنجاوی و هوشیاری کودکان می شود و کودکانی که از نظر ذهنی سالم هستند به اسباب بازی ها علاقه ی شدیدی دارند و والدین خود را به خرید آن وادار می کنند در ادامه به بررسی توی گیم ها خواهیم پرداخت.

انواع توی گیم ها

انواع توی گیم ها

توی گیم ها به طور کلی به دو دسته ی: 1-توی گیم های سازمان یافته 2- توی گیم های سازمان نیافته تقسیم شده اند که در ادامه به بررسی هر یک از آن ها خواهیم پرداخت

توی گیم های سازمان یافته

توی گیم های یا همان اسباب بازی های سازمان یافته بیش تر برای یک کار مشخص طراحی شده است به عنوان مثال جغجغه یک توی گیم سازمان یافته محسوب می شود .

توی گیم های سازمان نیافته

توی گیم های سازمان نیافته

توی گیم های سازمان نیافته بیش تر برای تقویت ذهن و خلاقیت کودکان ساخته می شود که باعث هماهنگ شدن مهارت های حرکتی در کودک می شود همچنین این نوع بازی ها باعث تقویت قوه تشخیص کودکان می شود این نوع از اسباب بازی ها دارای مزایای بسیار زیادی است از توی گیم هایی که مزایای بسیار زیادی برای کودکان نام دارد می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • اسباب بازی های عروسکی، لوازم خانه و ... برای دختران
  • اسباب بازی های  ماشین بازیش، آدم آهنی و .... برای پسران
  • اسباب بازی ها با شخصیت ها و قهرمان های کارتونی و فیلم ها
  • اسباب بازی ورزشی
  • توی گیم های مهارتی
  • توی گیم های معمایی و بازی فکری

کلام آخر

توی گیم ها یا اسباب بازی ها جزء آن دسته از بازی هایی هستند که کودکان علاقه ی بسیار زیادی به آن دارند و والدین خود را مجبور به خرید آن ها می کنند و والدین با این انتخاب درست  آن ها می توانند به رشد صحیح کودکان خود کمک کنند. شما هم می توانید توی گیم های مناسب را برای کودکان خود از سایت بازی تحریر خریداری کنید.

دسته‌بندی