گزارش نادرستی مشخصات

جنگ شاهان یک بازی انتزاعی مبتنی بر تفکر راهبردیِ دو نفره است که با وجود قوانین بسیار ساده، امکانات بسیار گسترده‌ای برای برنامه‌ریزی و استراتژی‌های متفاوت دارد. این بازی شامل یک صفحه و ۶۰ مهره است. هر یک از بازیکنان ۳۰ مهره در سه رنگ مختلف دارد که هر یک نماینده‌ی فرمانده، سواره‌نظام یا پیاده نظام است. در هر نوبت هر یک بازیکنان باید یکی از مهره‌های حریف را از میدان به در کند. هر گاه یکی از طرفین نتواند مهره‌ای از حریف را بگیرد یا مهره‌های یکی از رنگ‌هایش (فرمانده، سواره نظام یا پیاده نظام) کاملاً از صفحه بیرون رانده شده باشند، بازنده اعلام می‌شود و طرف مقابل برنده است.

129,000 تومان

ناموجود

مقایسه
نقد و بررسی اجمالیگروه تولیدی پاپارو

[{“name”:”نقد و برسی”,”value”:”

امروزه بازی های فکری در میان عموم خیلی پر طرفدار شده اند به خصوص در مهمانی های خانوادگی انجام بازی های فکری خیلی ترند شده اند از جمله بازی هایی که پر طرفدار هستند می توان به بازی فکری جنگ شاهان اشاره کرد. این بازی به هدف تفکر استراتژیک، قدرت تصمیم گیری، بالا رفتن اعتماد به نفس ، قدرت ذهن خوانی و…ساخته شده است.

جنگ شاهان یک بازی انتزاعی مبتنی بر تفکر راهبردیِ دو نفره است که با وجود  قوانین بسیار ساده، امکانات بسیار گسترده‌ای برای برنامه‌ریزی و  استراتژی‌های متفاوت دارد. این بازی شامل یک صفحه و ۶۰ مهره است. هر یک از  بازیکنان ۳۰ مهره در سه رنگ مختلف دارد که هر یک نماینده‌ی فرمانده،  سواره‌نظام یا پیاده نظام است. در هر نوبت هر یک بازیکنان باید یکی از  مهره‌های حریف را از میدان به در کند. هر گاه یکی از طرفین نتواند مهره‌ای  از حریف را بگیرد یا مهره‌های یکی از رنگ‌هایش (فرمانده، سواره نظام یا  پیاده نظام) کاملاً از صفحه بیرون رانده شده باشند، بازنده اعلام می‌شود و  طرف مقابل برنده است. امروز قصد داریم که در این مقاله از بازی تحریر به بررسی بازی جنگ شاها بپردازیم. شما میتوانید این بازی و انواع بازی فکری را در انواع مختلف و دسته های متنوعی مانند بازی های کارتی و بازی های رو میزی را برای گروه های سنی مختلف خریداری نمایید.

بازی فکری جنگ شاهان

بازی فکری جنگ شاهان

بازی فکری جنگ شاهان یک بازی مهیج و لذت بخش است که برای هر نوع رده سنی مناسب است. این بازی مورد علاقه افرادی است که به برنامه ریزی و استراتژی علاقه خاصی دارند و به چالش کشیدن خود را دوست دارند. بازی فکری جنگ شاهان بازی تخته ای است که روی میز انجام میگیرد. این بازی به صورت دو نفره انجام میگیرد.

بازی فکری جنگ شاهان بر اساس بازی رومیزی تزار که یکی از بازی های پر طرفدار در دنیا است ساخته شده است. بردگیم این بازی کاملا بر اساس استراتژی بازیکن ها است که از این جهت در دسته بازی های بدون شانس قرارگرفته است یعنی شما با فکر و هوش خود بازی را می برید نه بر اساس شانس خود.

در بازی فکری جنگ شاهان هر کدام از بازیکنان دارای مهره هایی رنگی هستند که این مهره ها به صورت سواره نظام، فرمانده و یا پیاده نظام هستند. در این بازی شما برای برد بایستی در هر نوبت سعی کنید یکی از مهره های حریف را بیرون کنید.

آموزش بازی جنگ شاهان

آموزش بازی جنگ شاهان

برای شروع بازی فکری جنگ شاهان  ابتدا باید پازل های بازی رومیزی را به یکدیگر متصل کنید. هر بازیکن مجموعه ای از تاس ها را انتخاب می کند. همانطور که می دانید ، هر دسته شامل سه نوع سواره نظام، پیاده نظام و فرماندهان به تعداد متفاوت است. بازیکن باید قطعات را همانطور که در دفترچه راهنما نشان داده شده است مرتب کند و بچیند.

بازیکن سفید همیشه بازی را شروع می کند و از آنجایی که او شروع کننده بازی است می تواند در اولین قدم یک مهره را از حریف حذف کند. به گونه ای که مهره خود را در موقعیت مهره حریف که در کنار یا جلوی مهره خود قرار دارد قرار می دهد و مهره حریف را از بازی خارج می کند. البته این رفتار چندان هم ساده نیست چرا که تمام قطعات دارای قدرت یکسانی هستند و اگر روی هم قرار نگیرند می توانند قوی تر شوند.

این بازی از یک تخته و 60 مهره  تشکیل شده است که در هر دور هر بازیکن باید یکی از مهره های حریف را از میدان خارج کند. در هر زمان یکی از طرفین نمی تواند مهره ای را از حریف بگیرد یا تکه ای از رنگ آن (فرمانده، شوالیه یا پیاده) به طور کامل از بازی بیرون براند، بازنده اعلام می شود و حریف برنده است.

جنگ شاهان  یک بازی دو نفره است. با وجود سادگی قوانین این بازی ذهنی، راه های زیادی برای سازماندهی و استراتژی های متفاوتی دارد. نبرد پادشاه یک بازی انتزاعی مبتنی بر تفکر استراتژیک برای دو بازیکن است که با وجود قوانین ساده، فرصت های بسیار خوبی برای برنامه ها و استراتژی های مختلف دارد. 

در این بازی هر بازیکن دارای 30 قطعه از سه رنگ مختلف است که هر کدام نماینده یک فرمانده، سواره نظام یا پیاده نظام است. در هر دور، هر بازیکن باید یکی از مهره های حریف را از زمین خارج کند. در هر زمان یکی از طرفین نمی تواند مهره ای را از حریف بگیرد یا تکه ای از رنگ آن (فرمانده، شوالیه یا پیاده) و در آخر مهره های هر بازیکن به طور کامل از بازی بیرون رانده شود،، بازنده اعلام می شود و حریف برنده است.

محتویات درون جعبه بازی

محتویات درون جعبه بازی فکری جنگ شاهان

 از جمله محتویات درون بازی فکری جنگ پادشاهان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • صفحه بازی به صورت پازل های چهار تکه
  • شصت مهره بازی در چند رنگ مختلف
  • دفترچه راهنمای بازی

حرف آخر

همه تلاش ما این است که با تهیه مطالب بروز و کالا های ترند روز دنیا رضایت شما مشتریان عزیز را جلب کنیم. شما میتوانید انواع بازی فکری را از سایت بازی تحریر با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت خریداری نماییید.

پرسش و پاسخگروه تولیدی پاپارو

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسیگروه تولیدی پاپارو