گزارش نادرستی مشخصات

بازی فکری مونوپولی کلاسیکفکرآوران

خیلی از ما بازی را یک کار کودکانه و بیهود میدانیم که با استفاده از آن  وقتمان تلف میشود ولی هر یک از ما ساعتی از روز و اوقات فراغتمان را در  اینترنت و شبکه های مجازی بدون هیچ بهره وری تلف میکنیم. این عادت باعث شده  است که ما از روابط اجتماعی دوری کنیم و خود را در کنج عزلت زندانی کنیم و  در همین راستا مشکلاتانی برای هریک از ما پیش میاید این  امر به این علت  است که هر یک از ما در حالی که درون جمع هستیم ولی در واقع تنها هستیم و  این عامل سبب عارضه های مثل افسردگی و وسواس فکری و….. میشود.

123,200 تومان

ناموجود

مقایسه
نقد و بررسی اجمالیفکرآوران

خیلی از ما بازی را یک کار کودکانه و بیهود میدانیم که با استفاده از آن وقتمان تلف میشود ولی هر یک از ما ساعتی از روز و اوقات فراغتمان را در اینترنت و شبکه های مجازی بدون هیچ بهره وری تلف میکنیم. این عادت باعث شده است که ما از روابط اجتماعی دوری کنیم و خود را در کنج عزلت زندانی کنیم و در همین راستا مشکلاتانی برای هریک از ما پیش میاید این  امر به این علت است که هر یک از ما در حالی که درون جمع هستیم ولی در واقع تنها هستیم و این عامل سبب عارضه های مثل افسردگی و وسواس فکری و….. میشود.

 باید بدانیم که تا تغییری در زندگی ایجاد نکنیم نتایج هم تغییر پیدا نخواهند کرد به همین دلیل است که که باید تغییر را از خودمان شروع کنیم و طرز فکر های غلط خود را کنار بگذاریم. بازی های فکری نه تنها فقط مختص کودکان نیست بلکه در میان انها بازی های وجود دارد که برای بزرگسالان طراحی شده است و اصلا کودکان مخاطبان اصلی آنها نیستند.

مطالب مرتبط:  آموزش پیشرفته بازی ریورسی Reversi و بازی اتللو Othello               

 این بازی ها علاوه بر اینکه باعث سرگرمی و پر کردن اوقات فراغت ما می شوند بلکه در تقویت و تمرین  مغز و تمرین مفهوم های مختلف فکری نقش بسزایی دارند. این بازی ها میتونن یکی از نمونه های بارز پر کردن درست اوقات فراغت باندو. بازی های فکری انواع و دسته های مختلفی دارند که میتوان درون عهر کی از آنها صد  ها بازی دیگر را نیز افت که هریک دارای محبوبیت و طرفدار های خالص خودشان هستند. امروز ما در سایت بازی تحریر یقصد داریم که به یکی از معروف ترین و پر طرفدار ترین بازی های فکری که در درسته برد گیم جای میگیرد رها به شما معرفی کنیم.

 این بازی چیزی نیست جزو مشهور ترین بازی برد گیم جهان یعنی مونوپولی. این بازی باعث میشود که هوش مالی شما افزایش یابد و بازیکن با مفهوم هایی مانند سود و ورشکستگی آشنا بشید و آن را از نزدیک لمس کنید به همین دلیل بهتر است که فرزندان خود را در بازی های خود سهیم کنید تا کودکی با این مفهوم ها آشنا شوند و این قسمت از هوششان تقویت شود. امروز در بازی تحریر قصد داریم که شما را با بازی مونوپولی آشنا کنیم و  ویژگی های آن را بیان کنیم و یک توضیح کلی درباره نحوه بازی آن بدهیم. اگر به بازی های فکری علاقه مند هستید باما همراه باشید.

درباره بازی مونوپولی

درباره بازی مونوپولی

بازی مونوپولی یکی از بازی های سخت و دشوار به حساب می آید که پیچیدگی های خاص خودش را دارد که باعث میشود هیجان غیر قابل وصفی را به این بازی اعطا کند. ولی از گفته های ما نترسید شما میتوانید با کمی تمرین و ممارست به یکی از بازیکن های حرفه ای این بازی تبدیل شوید.

مطالب مرتبط: گورو هاسه‌گاوا خالق بازی Othello

محتویات بازی فکری مونوپولی

ابتدا بیاید نگاهی بیندازیم ببینیم که داخل جعبه بازی مونوپولی شما میتوانید چه چیز هایی را بیابید:

 • یک بسته اسکناس
 • یک تاس سرعتی قرمز
 • ۶۶ عدد کارت خزانه عمومی
 • ۸ عدد مهره در شکل های مختلف به عنوان ژتون های بازی
 • کارت های جامعه
 • یک صفحه بازی
 • 2 عدد تاس سفید
 • ۲۸ عدد کارت سند مالکیت Title Deed Cards
 • ۶۶ عدد کارت شانس Chance Cards
 • ۶۲ عدد مهره هتل قرمز رنگ
 • ۲۲ عدد مهره خانه سبز رنگ

 محتویات بازی فکری مونوپولی

نحوه بازی مونوپولی

ابتدا قبل از هر چیزی باید برا اینکه بتوانیم این بازی را شروع کنیم باید هریک از خانه هایی این بازیو ویژگی های آنها را یاد بگیریم.

در این بازی شما با خانه هایی مانند جاده، ایستگاه راه آهن، خدمات عمومی و غیره آشنا شوید. در بعضی نسخه های این بازی شاید اسم این خانه ها با یکدیگر تفاوت داشته باشند ولی مفهوم هر یک از آنها یکی باشد. پیس از همه چیز شما باید یک نفر را به عنوان بانکدار انتخاب کنید و پول های بازی را در اختیار آن بگذارید در این هنگام بانکدار به هر یک اتز بازیکنانانت 1500 دلار و یا در بازی مونوپولی فارسی 38600 تومان اهدا می کنند که با این بازی خود را شروع کنند. 

مطالب مرتبط: بهترین بازی های فکری مناسب بزرگسالان

درست است که در راهنمای بازی که در جعبه بازی قرار داده شده است صفر تا صد بازی به طور کامل آموزش داده می شود که کسانی که با این بازی آشنا نیستند بتوانند با خواندن این دفترچه راهنما کاملا این بازی را یاد بگیرند ولی ما در اینجا در چند جمله بازی را شرح می دهیم.

 نحوه بازی مونوپولی

شما تاس میندازید مهره هرکس به هر خانه ای که وارد میشود میتواند با پرداخت مبلغی که پشت کارت آن بازی نوشته شده است آن خانه را خریداری کنید و در آن خانه کارگاه برپا کنید و اگر بازیکن دیگری بدون اجازه وارد خانه شما شود باید جریمه ای را که در پشت کارت خانه نوشته است را به صاحب خانه پرداخت کند. همچنین در این بازی میتوانید خانه های مانند سوپر مارکت را نیز خریداری نمایید که دارای سود های متغیر هستند.

حرف آخر

در این مطلب از بازی تحریر تلاش کردیم که هر آنچه که باید در آشنایی با بازی مونوپول بدانید را برای شما بیان کنیم و زیبایی ها و جذابیت های این بازی را برای شما آشکار سازیم تا اگر شما با این بازی زیبا اشنا نبودید توانید به راحتی وارد دنیای زیبای این بازی شوید.  این بازی در انواع نسخه ها و گاها حتی با نام های دیگر در شرکتهای مختلف تولید به بازار عرضه شده است ولی بیس همه ی آن ها همین است که در این مطلب ذکر شد.

 شما میتوانید بازی معرفی شده در این مطلب و صد ها بازی جذاب و هیجان انگیز دیگر را با مراجعه به سایت بازی تجحریثیرزی درسته های مختلفی مانند بازی های کارتی و بازی های برد گیم به راحتی و بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خریداری نمایید. بازی هایی که در سایت بارزی تحیری وجود دارند درسته های سنی مختلف دسته بندی شده اند که شما بتوانید برحسب نیاز خود آنها را انتخاب کنید. 

همکاران ما در بازی تحری در تلاش هستند که بهترین محصولات را کنار هم جمع اوری کنید تا شما بتوانید با دست باز به خرید بپردازید امید است که توانسته باشیم رضایت شما را جلب کنیم.

پرسش و پاسخفکرآوران

هیچ پرسشی یافت نشد

  برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

  نقد و بررسیفکرآوران