آموزش بازی فکری نه مرسی

بازی فکری نه مرسی نوعی بازی استراتژیکی است که باعث تقویت ذهن و هوش ما می شود این بازی علاوه بر این که شما را درگیر و به چالش می کشد اما در حین حال یک بازی بسیار ساده و گروهی است همچنین این بازی مناسب برای افراد 10 سال به بالا است همچنین می توان این بازی با تعداد نفرات 3 الی 7 نفر شروع کرد. در ادامه به آموزش بازی فکری نه مرسی خواهیم پرداخت.

محتویات جعبه بازی استراتژیکی نه مرسی

در این قسمت از مقاله به بررسی محتویات جعبه بازی فکری و استراتژیکی نه مرسی خواهیم پرداخت.

  • راهنمای بازی
  • ·55 عدد ژتون
  • ·33 عدد کارت با شماره های 3 الی 35

سناریو بازی نه مرسی

بازی فکری نه مرسی یک بازی ساده با قانون های ساده است که باعث سرگرمی شده و شما را درگیر بازی می کند در این بازی کسی که کم ترین امتیاز منفی را داشته باشد برنده بازی خواهد بود همچنین این بازی قدرت ریسک شما را نیز بالا خواهد برد.

آموزش بازی استراتژیکی  و فکری نه مرسی

همانطور که گفتیم در این بازی 33 کارت بازی وجود دارد که شماره ی روی آن ها از 3 شروع و در عدد 35 پایان می یابد. قبل از شروع بازی به هر بازیکن ژتون می دهید به عنوان مثال اگر 5 نفر در بازی حضور داشته باشد به هر بازیکن 11 عدد ژتون می رسد بعد از پخش ژتون ها کارت ها را پشت رو در یک طرف می گذاریم.

آموزش بازی استراتژیکی  و فکری نه مرسی

کوچکترین بازیکن بازی را شروع می کند و بازی به صورت ساعت گرد می چرخد. بازیکن اول کارت را بر می گرداند او می توان کارت را برای خودش بردارد و یا آن را توسط یک ژتون رد کند و کارت را به بازیکن بغل دستی خود بدهد بعد از اینکه یک نفر کارت را برای خودش برداشت نفر دوم یک کارت را می کشد و می تواند آن را یا برای خودش بردارد یا آن را به بازیکن بغل دستی اش بدهد. 

شماره ی روی کارت ها نشان دهنده امتیاز منفی آن ها است اما اگر بتوانید کارت ها را به صورت ردیفی کنار یکدیگر بچینید کم ترین شماره ی کارت آن ردیف برای آن بازیکن می شود و بازی زمانی به پایان می رسد که کارت ها تمام شود و برنده بازی کسی است که کم ترین میزان کارت را دارد

خرید بازی فکری نه مرسی 

بازی فکری نه مرسی یک بازی گروهی با قوانین بسیار ساده است که باعث افزایش هوش، تمرکز، ریسک پذیری و استراتژی در افراد می شود و برای کودکان بالای 10 سال و بزرگسالان مناسب است شما هم اگر تجربه بازی با این بازی فکری را داشتید می توانید با ما در سایت بازی تحریر به اشتراک بگذارید.

برای خرید و تهیه بازی فکری نه مرسی روی لینک زیر کلیک کنید:

بازی فکری نه مرسی

hanafi
ارسال دیدگاه