گزارش نادرستی مشخصات

پانتومیم همان بازی خانوادگی و دورهمی فوق‌العاده است که این بار با شکل و شمایلی جدید و روشی جالب انجام می‌‌شود. بازی شامل ۶ هدبند پلاستیکی، ۶ کارت بازیکن، ۱ تاس رنگ، ساعت شنی، ۱۲۰ کارت و ۲۴ سکه‌ی امتیاز است. در این بازی به جای اینکه کلمه‌ای را در گوش کسی بگوییم تا آن را نمایش دهد، روی هد بند هر بازیکن یک کارت قرار می‌گیرد که روی آن نام یک حیوان، مکان، خوراکی، شغل یا هر چیز دیگری نوشته شده است. آن‌ها که درست نمایش بدهند و درست کلمه را حدس بزنند، برنده‌ی بازی خواهند بود.

140,000 تومان

ناموجود

مقایسه
نقد و بررسی اجمالیگروه تولیدی بازی تا

[{“name”:”نقد و برسی”,”value”:”

بازی فکری پانتومیم

پانتومیم همان بازی خانوادگی و دورهمی فوق‌العاده است که این بار با شکل و  شمایلی جدید و روشی جالب انجام می‌‌شود. بازی شامل ۶ هدبند پلاستیکی، ۶  کارت بازیکن، ۱ تاس رنگ، ساعت شنی، ۱۲۰ کارت و ۲۴ سکه‌ی امتیاز است. در این  بازی به جای اینکه کلمه‌ای را در گوش کسی بگوییم تا آن را نمایش دهد، روی  هد بند هر بازیکن یک کارت قرار می‌گیرد که روی آن نام یک حیوان، مکان،  خوراکی، شغل یا هر چیز دیگری نوشته شده است. آن‌ها که درست نمایش بدهند و  درست کلمه را حدس بزنند، برنده‌ی بازی خواهند بود. شما میتوانید انواع بازی های فکری در دسته های مختلفی مانند بازی های کارتی و بازی های رومیزی و… را به راحتی از سایت بازی تحریر خریداری نمایید.

بازی فکری پانتومیم، یک بازی دو تا شش نفره است که برای همه گروه های سنی، کودکان، نوجوانان و بزرگسالان مناسب است. هدف از طراحی بازی، بازی فکری پانتومیم افزایش اعتماد به نفس و مهارت اجتماعی و… است. بازی فکری پانتومیم یکی از بازی های مفرح برای همه سنین در سر تا سر دنیا است که از محبوبیت خاصی برخوردار است.

از آنجایی که بازی فکری پانتومیم از محبوبیت خاصی برخوردار است از این رو داشتن یک پکیج آماده که پر از ایده و کلمات است که ابه شما برای داشتن یک بازی هیجان انگیز کمک می کند. بازی فکری پانتومیم یک بازی گروهی است که به صورت نمایش بی کلام انجام می شود.

محتویات درون جعبه بازی فکری پانتومیم

محتویات درون جعبه بازی فکری پانتومیم

داخل پکیج بازی فکری پانتومیم موارد زیر وجود دارد:

 • 120 عدد کارت بازی که کلمات در آن ها      نوشته شده اند.
 • 6 عدد کارت بازیکن
 • 24 عدد سکه امتیاز
 • 6 عدد کارت بازیکن
 • ·6 عدد هدبند پلاستیکی 
 • یک عدد      ساعت شنی سی ثانیه ای 
 • یک عدد      تاس رنگی

روش بازی فکری پانتومیم

روش بازی فکری پانتومیم

پانتومیم یک بازی گروهی است که در جمع های خانوادگی و دوستانه به صورت گروهی می توان بازی کرد. روش بازی، بازی فکری پانتومیم به این صورت است که بر روی هد بند پلاستیکی هر یک از بازیکنان یک عدد از 120 کارت که روی آن ها نوشته ای درج شده است بعد از اینکه شش عدد هدبند موجود در پکیج در بین بازیکنان پخش شد. سپس هر کدام از بازیکنان به نوبت تاس می ریزند.

بعد از اینکه همه شش بازیکن به نوبت تاس ریختند نوبت به این میرسد که کدام بازیکن پانتومیم کدام کارت را بازی کند. چرا که تاس موجود در پکیج شش رنگ است و رنگ تاس نشان می دهد که هرکس بایستی کدام کارت را بازی کند.  

خاستگاه پانتومیم

ریشه پانتومیم را می توان به یونان باستان جستجو کرد، جایی که بازیگران از حرکات فیزیکی و ژست ها برای انتقال پیام خود استفاده می کردند. این شکل از ارتباط در زمان رومیان رایج شد، جایی که در نمایشنامه ها برای بیان احساسات و اعمالی که تنها از طریق کلمات قابل انتقال نبود استفاده می شد. پانتومیم از آن زمان در فرهنگ های مختلف، از هنر سنتی ژاپنی کابوکی گرفته تا سبک های رقص مدرن قرن بیستم، اقتباس و توسعه یافته است.

پانتومیم به عنوان یک بازی ذهنی

پانتومیم در سال های اخیر به یک بازی محبوب به ویژه در بین کودکان و نوجوانان تبدیل شده است. این بازی شامل گروهی از بازیکنان است که به نوبت یک کلمه یا عبارت را بدون استفاده از هیچ کلمه یا صدا اجرا می کنند. سپس سایر بازیکنان باید با مشاهده زبان بدن، حالات چهره و حرکات بازیکن حدس بزنند که کلمه یا عبارت چیست. این بازی نه تنها سرگرم کننده و سرگرم کننده است بلکه به توسعه مهارت های ارتباطی، خلاقیت و تخیل نیز کمک می کند.

بازی کردن

برای بازی پانتومیم، تنها چیزی که نیاز دارید گروهی از بازیکنان و لیستی از کلمات یا عبارات است. بازیکنان به نوبت یک کلمه یا عبارت را اجرا می کنند در حالی که دیگران سعی می کنند آن را حدس بزنند. قوانین ساده هستند: بدون صحبت کردن، بدون صدا و بدون نوشتن. بازیکنی که کلمه یا عبارت را اجرا می‌کند، می‌تواند از هر حرکت فیزیکی یا حرکتی برای انتقال پیام خود استفاده کند، به شرطی که صدا یا نوشتاری نداشته باشد. سایر بازیکنان باید اجراکننده را به دقت مشاهده کنند و سعی کنند کلمه یا عبارت را بر اساس سرنخ هایی که دریافت می کنند حدس بزنند.

تغییرات بازی

تغییرات بازی

پانتومیم را می توان به طرق مختلف اقتباس و اصلاح کرد تا چالش برانگیزتر و جالب تر شود. یک تغییر این است که فقط از مجموعه محدودی از اعضای بدن برای انتقال پیام استفاده کنید، مانند استفاده از دست ها یا صورت. تنوع دیگر این است که فقط از یک موضوع خاص مانند حیوانات، حرفه ها یا احساسات استفاده کنید. همچنین می‌توانید یک محدودیت زمانی اضافه کنید تا بازی سریع‌تر و هیجان‌انگیزتر شود. امکانات بی پایان هستند و شما می توانید بازی را متناسب با گروه و ترجیحات خود تنظیم کنید.

مزایای بازی پانتومیم

بازی پانتومیم فواید زیادی هم برای افراد و هم برای گروه ها دارد. این بازی به توسعه مهارت های ارتباطی کمک می کند، زیرا بازیکنان باید برای انتقال پیام خود به نشانه های غیرکلامی تکیه کنند. همچنین خلاقیت و تخیل را افزایش می دهد، زیرا بازیکنان باید راه های منحصر به فرد و خلاقانه ای برای برقراری ارتباط کلمه یا عبارت خود بیابند. پانتومیم همچنین یک راه عالی برای ایجاد پیوند و ارتباط با دیگران است، زیرا بازیکنان باید برای حل پازل و رسیدن به یک هدف مشترک با یکدیگر همکاری کنند.

حرف آخر

پانتومیم یک بازی ذهنی سرگرم کننده و جذاب است که قرن ها از آن لذت می برد. این بازی شامل استفاده از ارتباطات غیرکلامی برای انتقال یک پیام یا گفتن یک داستان است که آن را راهی عالی برای توسعه مهارت های ارتباطی، خلاقیت و تخیل می کند. بازی پانتومیم یک راه سرگرم کننده و هیجان انگیز برای به چالش کشیدن ذهن و ارتباط با دیگران است و می توان آن را برای هر گروه یا محیطی اقتباس و تغییر داد. بنابراین دفعه بعد به دنبال راهی سرگرم کننده و جذاب برای گذراندن وقت با دوستان یا

پرسش و پاسخگروه تولیدی بازی تا

هیچ پرسشی یافت نشد

  برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

  نقد و بررسیگروه تولیدی بازی تا